Pacientai, kurie rekomenduoja Algė Leveckytė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10477, Panaikinta

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-07-07, Nr. MPL-15493, Galiojanti

Leveckytė Algė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Leveckytė Algė?

2019-06-13, 08:23 | 1

Savo srities profesionalas visomis prasmėmis. Panevėžio ligoninė turi kuo didžiuotis.
Su didžiausia pagarba ir dėkingumu Kęstutis Dvarvytis.

2018-11-08, 20:32 | 2

Labai džiaugiuosi, jog radau šią nuostabią gydytoja! Tik patys geriausi atsiliepimai. Panevėžys turi kuo didžiuotis! Savo srities specialistė, pas kurią norisi visada sugrįžti! Operacija ir visos konsultacijos atliktos 110%!!

2018-06-04, 21:45 | 2

Puiki gydytoja, daugiau tokiu specialistu.

2018-02-15, 17:06 | 1

Ačiū gydytojai už rūpestį,sėkmingai atliktą operaciją,nuoširdų bendravimą,šypseną bei patarimus.Sėkmės Jums operuojant ir gydant pacientus.

2017-10-25, 16:31 | IP: 195.182.79.187

Širdingiausiai dėkoju gydytojai Algei Leveckytei už ypatingą dėmesingumą, rūpestį ir operatyvų gydymą, susirgus sunkia liga. Ačiū GYDYTOJAI - ŠVIESULIUI, atsidavusiai savo profesijai ir rodančiai pavyzdį savo kolegoms.

2017-09-12, 14:42 | IP: 91.187.182.112

Mamos vardu esu labai dėkinga gydytojai-chirurgei Algei Leveckytei.Tai medikė tikrai verta pačių gražiausių padėkos žodžių už profesionalumą,nuoširdumą,dėmesingumą,paprastumą bendravime ne tik su paciente,bet ir jos artimaisiais.Nuoširdžiausias AČIŪ,Jums GYDYTOJA-Panevėžio ligoninė turi kuo didžiuotis!!!

2017-08-14, 23:51 | IP: 91.187.180.215

Nuoširdus ačiū chirurgei Algei Leveckytei už malonų, dėmesingą bendravimą konsultacijos metu bei atliktą operaciją. Labai teigiamai įvertinu ir visus operacijoje dalyvavusius Panevėžio dienos chirurgijos centro medicinos darbuotojus. Chirurgę ir visą komandą galiu drąsiai visiems rekomenduoti - norėtųsi daugiau tokių medikų !
Dėkinga, Stasė Žilienė

2017-07-25, 02:31 | 1

Esu labai dėkinga gydytojai Alge Leveckyte už sugrąžintą sveikatą, demesinguma ir malonu bendravima, Visam nuoširdžiam chirurgijos administracijos personalui, sesutėms. Labai labai Jums ačiū. Liudmila Dziovaliene

2017-07-14, 14:18 | IP: 78.63.180.162

Esu labai dėkinga šiai gydytojai už sėkmingai atliktą operaciją bei nuoširdų bendravimą ir konsultavimą ligos klausimais. Esu garbaus amžiaus moteris ir esu sužavėta šios specialistės rūpestingumu, paprastumu, pagalba ne tik prieš operaciją, bet ir po jos -gydyt. pati domėjosi mano sveikata bei rūpinosi ir tolimesniu gydymu, skirdama papildomas procedūras.
Džiaugiuosi, kad papuoliau pas Jus.
Pagarbiai, Janina Ordienė

2016-09-30, 12:24 | IP: 78.63.172.94