Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Lengvenienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01449, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Lengvenienė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lengvenienė Jūratė?

2.5

2.3

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.8

2023-09-29, 15:40 | Registruotas lankytojas 6

nerekomenduoju, nes mano nuomone, arogantiška, nemandagi ir svarbiausia - visiškai nesiklausanti to, kas jai sakoma.

2023-08-02, 07:13 | Registruotas lankytojas 1

Jokiais būdais neikite pas šią gydytoją, nes piktybiškai linkusi žmonėms gadinti gyvenimus, net jeigu ateini paprasčiausios pažymos. Tokios "gydytojos" elgesys ir nepagarba pacientams pažeidžia žmogaus teises ir tokia "specialistė" neturėtų dirbti šioje srityje.

2023-08-02, 06:03 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Žmogus, kuris manipuliuoja savo statusu, bei galia įtakoti žmonių sveikatą. Bendraujant su ja pasijusite ne žmogus, o šiūkšlė , jeigu sumprantate kas yra sąžinė ir lygios žmogaus teisės. Paprasčiausias procesas gali užtrukti amžinybę. Visais įmanomais būdais venkite šio "specialisto".

2023-04-21, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Stipriai nerekomenduoju. Atėjau gauti pažymą dirbti, išėjau jausdama kaltę už tai, kad egzistuoju. Gydytoja kelis kartus užsiminė, kad su mano diagnoze manęs anksčiau išvis neleistų dirbti su žmonėmis. Visas 15 minučių jaučiausi tarsi gydytoja bando surasti priežastį mane pažeminti dėl mano diagnozės ir neleisti dirbti. Mano manymu, gydytojai reikėtų pasimokyti kaip bendrauti su lėtine depresija sergančiais žmonėmis.

2023-03-30, 06:42 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Mano nuomone nemaloniai bendravo, susitikimo metu jaučiausi kaltinamas, išėjau iš poliklinikos jausdamasis pažemintas. Kelias valandas po susitikimo galvojau ar iš tikro kažką blogo padariau. Mažai pasitikėjimo turėjau šiems gydytojams, bet pavyko prisiversti apsilankyti ir viskas ką turiu tai tik daugiau negatyvių minčių su kuriomis reikia pačiam tvarkytis.

2023-03-06, 17:58 | Registruotas lankytojas 1

O man gydytoja patiko ir ketinu lankytis toliau. Savo problemas žinau pats, todėl tik reikėjo vaistų pritaikymo. Patiko šio žmogaus faktinis ir aiškus bendravimas, be apsimestinės empatijos ar rūpybos. Žmonės, jūs rūpit tik savo artimiesiems, jei norite gydytojo kuris su jumis apsimesdamas verktų - kreipkitės į privačius, mokamus.

2023-01-11, 00:29 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju. Kreipiausi dėl artimo šeimos nario. Reikėjo diagnozuoti ligą ir, kiek įmanoma, gydyti. Kaskart bendravo arogantiškai, nemaloniai, buvo suirzusi, nepajutome jokios atjautos ar noro padėti ligoniui ir jo šeimai. Bendravimo stilius sudarė įspūdį, kad gydytoja supainiojo, jog silpnaprotystė diagnozuota ne man, o mano šeimos nariui. Suprantu, kad galimybės gydyti ribotos, bet užpildžiusi reikalingus dokumentus, ši gydytoja pasakė, kad savo darbą jau padarė ir norėjo atsisveikinti. Gydyti net neketino. Gydymą tarsi nenoromis paskyrė tik dar kartą priminus, kad į ją kreipėmės prašydami ne tik dokumentų, bet ir gydymo.

2022-11-12, 09:04 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju eit pas ja,nes kol buvau kabinete pastoviai sauke reke,nemaloniai bendravo,isejau baisiam strese ,vos gyva.

2022-08-04, 15:09 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes bendravo nemandagiai, arogantiškai, ir net žeminančiai. Visiškai nesuprato situacijos, sureikšmino savo vaidmenį ir leido sau daryti visiškai nepagrįstas išvadas, prielaidas galinčias smarkiai įtakoti ne vieną likimą. Liūdna kai
gydytoja savo nekompetenciją ir asmeninę poziciją paciento atžvilgiu kompensuoja tokiu būdu.

2022-01-20, 16:14 | Registruotas lankytojas 5

Labai bloga patirtis. Nerekomenduoju, nes ši gydytoja, neišmanydama įstatymų, pacientams kelia problemas su nesvariais argumentais. Labai sudėtinga bendrauti, mano nuomone, neurotiškas ir nemalonus žmogus. Elgėsi grubiai, nemandagiai, neįsivaizduoju, kaip pas ją gydytųsi jautrios psichikos žmogus.