Pacientai, kurie rekomenduoja Laura Kronlachner, %

Išduota: 2020-07-15, Nr. MPL-25051, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kronlachner Laura dirba šioje gydymo įstaigoje

2.8

2021-08-27, 14:56 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi specialistė: profesionali, dėmesinga, sakyčiau, netgi empatiška (o tai gana retai pasitaiko...), rūpestinga, žvelgianti į pacientą visapusiškai. Daug ką gero galima pasakyti. Patys geriausi atsiliepimai.

2021-07-19, 23:10 | Registruotas lankytojas 2

Viena iš geriausių kadanors turėtų patirčių pas ginekologę, rekomenduoju!
Gydytoja išklauso ir viską išsamiai paaiškina. Iš gydytojos pateikiamos informacijos galima suprasti, jog ji tikrai domisi savo sritimi bei sveika gyvensena, ieško alternatyvių problemų sprendimo būdų. Mano manymu, mums reikėtų daugiau tokių gydytojų visose srityse.

2021-02-18, 16:07 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja labai dėmesinga ir rūpestinga, išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus, skiria daug dėmesio.

2021-01-26, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Prižiūri mano nėštumą, nuoširdi, išklausanti, atsakanti į visus klausimus, nuostabi gydytoja. Esu labai patenkinta priežiūra. Kartais tenka luktelt prie kabineto, bet visiškai suprantama, nes gydytoja daugiau laiko skiria išklausymui ir geresnei apžiūrai. Einu visiškai atsipalaidavus į apžiūras, nes galiu pasitikėti gydytoja. Tikiuosi tokios pat priežiūros iki gimdymo ir po jo.

2021-01-21, 20:22 | Registruotas lankytojas 15

Turėjau nuotolinę konsultacją su gydytoja.
Viską paaiškino, argumentavo, įvardijo sąsajas. Jautėsi profesionalumas. man patiko.

2020-12-26, 10:20 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.