Pacientai, kurie rekomenduoja Tadeuš Labovič, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04390, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-01-28, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju šio gydytojo. Trumpai apžiūrėjo, nesigilino ir nesistengė dėl diagnozės, greitai nusprendė, bet nuo išrašytos puokštės vaistų tik pablogėjo. Siūlau negaišti laiko ir kreiptis į geresnį specialistą.

2019-08-14, 10:29 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas visiškai neadekvatinis,lapai piktas ir nemalonus.Už du kartus,taip ir nesugebejo nustatyti diagnozė,išraše vaistus,kurie nepadejo ir dar pablogejo.Nerekomendoju nekam.Toks žmogus ne turi buti daktare.

2019-06-07, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Laba diena. Apziurejo ausis. Atliko audiometrija. "Nustate" ausies nervo uzdegima. Prirase menesiui vartoti kraujagysliu plecianciuju ir B vitamino. Kai bandziau klausineti apie liga, dave suprasti, kad nekalbes, ziovavo.
Kiek zinau, jei nervo uzdegimas, tai turi buti skubus gydymas, nenorejau laukti menesio. Pas seimos gydytoja nepavyko gauti siuntimo i kita istaiga, nes "i III lygio gali duoti siuntima tik II lygio".
Ka daryti, skubiai susiradau privacia klinika. Ten abiejose ausu landose rado dideliu sieros kamsciu, juos issiurbe, sutepe ausies landas vaistais. Pasake dziaukites, nieko rimto. Paaiskinti, kaip Tadeuš Labovič galejo nepastebeti kamsciu (kas gi atlieka audiometrija esant sieros kamsciams ....), privacios istaigos gydytojas zinoma nesugebejo. Matyt haltura, ar dar kas. Taigi tokie reikalai... Kada pagaliau medikams pakels atlyginimus ... Kur ziuri rajonines poliklinikos vadovybe?

2019-05-29, 12:42 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas visiškai neturi kompetencijos. Jau 3 mėnesius gydo vaiką nuo ūminio sinusito lašiukais ir vis pataria važiuoti prie jūros. Labai nerekomenduoju.

2019-05-08, 10:58 | Registruotas lankytojas 2

Niekam nerekomenduočiau.

2019-03-21, 11:40 | Registruotas lankytojas 1

Iš gydytojų visada tikimės ypatingo profesionalumo bei atsakomybės.Tačiau tuo nepasižymi šitas gydytojas.Kreipiausi pas lorą ligoninėje nustatytą diagnozę dėl tolimesnio gydymo , tačiau vos kelias minutes pabendravęs , nutarė gydyti visai nuo kitos ligos , išrašydamas man vaistų , kurių man visai nereikėjo.Panašu, kad ne man vienai faip nutiko.Labai gaila , kad turime tokių gydytojų , kurie vietoj pagalbos tik gali žmogui pakenkti.

2019-03-19, 19:23 | Registruotas lankytojas 1

Врач-вредитель с большим самомнением. Не только не слушал мое описание хода болезни, не взглянул на рентгеновский снимок и даже выводы рентгенолога не читал - сказал, я сам все вижу. Верхнечелюстной гайморит - последствие сильной простуды - велел лечить без антибиотиков, прописал таблетки от аллергии и велел лечить зубы!
Если последовать советам такого доктора - как раз без зубов и останешься!

2019-03-02, 22:25 | Registruotas lankytojas 4

Puikui gydytojas! Buvau apsilankiusi kolkas tik vieną karta. Gydytojas nuramino, paskyre tyrimus ir gydyma, bei paskyre vizito laika po menesio. Issake problemos priezasti ir patare ka daryti. Mano nuomone gydytojas kompetetingas, malonus, patikimas. Dekui!

2018-12-13, 16:13 | Registruotas lankytojas 2

Savo nelaimei, buvau kelis kartus pas jį užrašyta dėl ausų skausmo. Visais atvejais skausmo priežasties nerado (dažniausias argumentas būdavo, kad čia nieko rimto, nieko nėra, o skausmas vis kartojasi). Visais atvejais paskirti ląšai ir panašūs preparatai visiškai nepadėjo. Nuo vienų ląšų netgi prasidėjo pjaunantis ausies skausmas, kuris, nustojus vartoti tuos vaistus, praėjo. Vienu žodžiu, nerekomenduočiau šio gydytojo.

2018-01-19, 08:32 | Registruotas lankytojas 2

Po sugerto antibiotikų kurso, kuris netiko, šeimos gydytoja nukreipė pas šį specialistą. Jis paskyrė tik hormoninį purškiklį. Po kelių dienų prasidėjo ausies uždegimas ir nukeliavus pas ta pati "Specialistą" jis skyrė tik lašus nuo ausies uždegimo. Nors sloga vis dar geltona, jis pasakė, kad anie antibiotikai dar veikia. Antri antibiotikai nesusitvarkė, teks gerti trečiuosius. Neprofesionalus visiškai...

2017-12-19, 16:03 | Registruotas lankytojas 1

Nekompetetingas, esant dideliam ausies skausmui pareiškė, kad aš išsigalvoju.

2017-10-05, 10:06 | IP: 88.119.145.204

Labai šauniai bendrauja su vaikais, išsamiai paaiškina, kas yra, duoda patarimų, kaip išvengti ligos pasikartojimo. Rekomenduočiau.

2017-06-09, 11:08 | IP: *.*.*.*
2017-04-26, 13:35 | IP: 81.7.90.91

Puikui gydytojas! Buvau apsilankiusi du kartus -pirma karta kai paskyre gydyma ir veliau liepe ateiti po menesio, tolemesniam tyrimui. Nuramino, ligos kuri "kabejo" pas mane kaip etikete daug metu - nerado. Issake problemos priezasti ir patare ka daryti. Kompetetingas, malonus, patikimas daktaras. Dekui!

2017-02-03, 13:01 | IP: *.*.*.*
2016-12-10, 15:53 | IP: 213.159.32.187

Draugiškas, moka bendrauti su vaikais, rūpestingas.

2016-11-14, 21:10 | IP: 78.60.25.231

Geras specialistas

2016-07-27, 21:39 | IP: 78.56.84.167

Tikrai puikus gydytojas. Malonus, rūpestingas, profesionalus. Iškart surado problema ir padare papildomus tyrimus, kad įsitikinti, ar nera ko blogesnio. Davė patarimų tolimesniam laikui, kad vėl nepasikartotu.