Pacientai, kurie rekomenduoja Dmitrij Aleksandrov, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07021, Galiojanti

Aleksandrov Dmitrij dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Aleksandrov Dmitrij?

2019-06-23, 10:34 | 1

Gydytojas operavo mano teti. Iki sitos operacijos buvo dvi Kaune. Ir pilnai nepavyko pasalinti galvo smegenu naviko ir jisai ataugdavo vel. Operacija sunki, po 10 val, reikejo trepanacijos. Gyd. Aleksandrovas viska puikiai atliko. Ir pooperacinis periodas buvo be komplikaciju. Ir navikas pradingo. Skyre reabilitacija. Sito gydytojo deka mano tevas gyvas ir skaiciuoja 73 metus. Nuosirdziai dekoju jam!!

2018-09-29, 15:33 | 1

Sunku skaityti kitus piktus komentarus apie šį gydytoją, kadangi nė vieno blogo žodžio pasakyti tikrai negaliu. Tai gydytojas, kokių itin trūksta Lietuvoje - rūpestingas, atsakingas, suteikiantis pagalbą ir išgelbėjantis gyvybę, kai atrodo, jog jau prarandai viltį sužinojus diagnozę. Kitaip tariant, gydytojas iš pašaukimo. Turiu omenyje ne tik profesionalų gydymą, bet ir nuoširdų bei empatišką bendravimą su pacientu, jo artimaisiais ir šeima.
Nuvežus mano tėtį į priimamąjį buvo diagnozuotas smegenų navikas. Diagnozė šokiravo - nė vienas to nesitikėjome. Šis gydytojas, nepaisant to, mums suteikė vilties, kad mano 70-metis tėtis kaip nors tikrai išgyvens operaciją ir šią ligą bei dar gyvens ne vienerius metus turėdamas pilnavertį gyvenimą. Nedelsiant buvo atlikta sudėtinga operacija, trukusi apie 5 valandas. Ir viskas vyko sėkmingai. Tolimesnis pooperacinis gydymas buvo ilgas ir sudėtingas, tačiau reabilitacijos skyriuje pablogėjus sveikatai, kreipiantis į tą patį gydytoją buvo suteikta pagalba.
Todėl tie pikti komentatoriai - turėkite bent šiek tiek daugiau žmogiškumo su supratingumo. Turbūt neįvertinate, koks yra sunkus gydytojo darbas, kiek reikia ilgai mokytis. Visus pacientus sužiūrėti, operuoti ilgas valandas, jaustis atsakingu už gyvybę ar mirtį. Man sunku suvokti, kaip būtent gydytojai Lietuvoje uždirba tiek mažai gelbėdami gyvybes ir dar sulaukdami pykčio ar kritikos iš pacientų ar jų šeimos. Reikia dėkoti už suteiktą antrą galimybę gyventi, nepamirštant, kad kartais ne vien gydytojas kaltas dėl visko, kas įvyksta.
Gydytojui dėkoja Aloyzas M. ir jo artimieji.

2018-07-20, 19:01 | 12

Manęs negydė. Tačiau mačiau kaip šis daktaras dėmesingai lankė savo pacientus - gulinčius palatoje šalia manęs. Ir koks atidumas, rūpestingumas dvelkia iš jo. Įspūdį tikrai palieka. Netgi didoką įspūdį. Ir kad tarytum tie ligoniai prisikelia naujam racionalaus proto gyvenimui po operacijos, nors iki tos operacijos ligoniai vapaliojo sapaliojo visiškas fantazijas. O po operacijos - vos ne stebuklas įvyksta. Sugrįžta į palatą atgavę pilną sveiko proto sąmoningumą. Negali likti abejingas.

2017-06-06, 03:10 | IP: *.*.*.*
2016-10-19, 02:13 | IP: 86.100.75.37

Pati nesigydziau-gyde mano broli. Nuostabiai kantrus zmogus, suprantantis kito skausma. Be galo dekinga uz sumazintas kancias brolio. Konkretus ir zmogiskas. Nuostabus skyriaus slaugos personalas-aciu mergaitems uz juoda varga ir begalini demesi. As puikiai zinau, kad medicina-ne dievai, bet verti pacios didziausios pagarbos uz kencianciojo skausmo lengvinima. Aciu. Butkaus R. sesuo Giedre.

2016-05-26, 08:02 | IP: *.*.*.*
2016-02-11, 16:06 | IP: 176.9.136.47

Dėkinga šiam Gydytojui už sėkmingai atliktą operaciją! Tai dėmesingas, rūpestingas, sąžiningas savo darbą puikiai išmanantis gydytojas. Dėkinga už parodytą dėmesį pooperaciniu laikotarpiu. Tik jūsų dėka grįžau į normalų gyvenimą.

2016-01-27, 11:54 | IP: 86.100.158.122

Man darė galvos operaciją ir aš labai džiaugiuosi , kad būtent šis profesionalas, puikus gydytojas atliko man operaciją. Tai labai nuoširdus, dėmesingas, rūpestigas gydytojas. Nuoširdus ačiū už gydymą ir konsultacijas.
Gaila, kad iš pavydo, gal net kolegų yra parašomi neigiami atsiliepimai. Apie šį gydytoją atsiliepimai turėtų būti tik teigiami, nes , mano nuomone, blogai atsiliepia tik pavydūs lietuviai...
DAUGIAU TOKIŲ PROFESONALIŲ GYDYTOJŲ KAP DMITRIJ ALEKSANDROV

2015-12-19, 23:49 | IP: 85.232.134.64

Gerb,kolega,Varna varnui akies nekerta!jai kolega kuklus,kodel zmones pyksta ant j?! LIGONINESE APSIMETELIU NEGALI BUTI! GAL JUS MUMIS IR TOKIAIS SKAITOTE! O siaube!

2015-07-31, 09:45 | IP: *.*.*.*