Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Kupčiūnaitė, %

Išduota: 2009-07-09, Nr. MPL-15542, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2016-12-09, Nr. MPL-21770, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kupčiūnaitė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kupčiūnaitė Rasa?

2020-07-26, 17:35 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja - profesionali, nuoširdi, atidi klientui. Išsamiai ir suprantamai paaiškina sveikatos problemas, maloniai atsako į kylančius klausimus. Pirma gydytoja- ginekologė, lankymasis pas kurią nesukėlė papildomo streso ar įtampos:). Ačiū gydytojai už profesionalumą ir nuoširdų norą padėti pacientui.

2020-07-06, 11:59 | Registruotas lankytojas 5

Noriu padėkoti gydytojai Rasai, nuostabi gydytoja, kaip ir kitos gydytojos, akušerės, sesutės, kurios padėjo mano žmonai pagimdyti. Profesionalumas ir žmogiškumas pukiai apibūdina Rasos darbą. Aš buvau labai nustebintas tokio gražaus, dėmesingo elgesio iš viso Vilniaus Gimdymo Namų personalo. Rasa buvo dėmesinga, rami, neskubinanti įvykių, leidžianti gimdymui vykti natūraliai. Procesui užtrukus buvo bandomos įvairios padėtys, pasikviesta kolegė Edita. Tiesiog nuostabi gydytoja! AČIŪ!!!!

2020-07-06, 11:59 | Registruotas lankytojas 5

2020-06-18, 15:03 | Registruotas lankytojas 1

Puiki,maloni, rūpestinga gydytoja prižiūrėjusi gimdymo metu. Neskubinanti įvykių, už natūralų procesą. Dažnai užeidavo pasiteirauti kaip laikaus sąrėmių metu, paduodavo vandens (gimdymas vyko karantino metu be vyro). Nors gimdymo metu vadovavimą perėmė vyr.gydytojas dėl mano mini komplikacijų, bet didžiausias palaikymas ir pagalba buvo juntama būtent iš jos. Puikiai susiuvo,gražiai sugijo žaizda. Didelis AČIŪ šiai gydytojai ir kartu su ja dirbusiai akušerei Gabijai Šepetytei, šių angelų sargų dėka turim sveiką dukrytę ;)

2019-12-28, 17:29 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja iš didžiosios raidės! Visapusiškai padėjo viso gimdymo metu - buvo tiksli, reikli ir rūpestinga. Atsakė į visus rūpimus klausimus, net kelis kartus į tuos pačius! Jaučiausi apsupta profesionaliu dėmėsiu, tikros progesionalės dėka! Labai labai ačiū!

2019-10-13, 16:25 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Priėmė gimdymą. Buvo atidi ir rūpestinga. Gimė sveikas sūnus. Gimdymo metu viską paaiškino, dėl kiekvieno veiksmo atsiklausė leidimo. Gerai susiuvo, greitai sugijo. Sąrėmių metu dažnai lankėsi palatoje, teiravosi, arviskas gerai. Profesionali gydytoja. Rekomenduoju.

2019-07-22, 10:39 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, kuri gimdyme buvo kaip dovana. Švelni, informuojanti, palaikanti natūralius būdus.

2019-02-14, 13:54 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydyyoja. Šilta,maloni,išmananti ir mylinti savo darbą.

2019-02-14, 13:54 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydyyoja. Šilta,maloni,išmananti ir mylinti savo darbą.

2018-12-13, 18:07 | Registruotas lankytojas 1

Senai taip gerai jaučiausi lankydamasi pas gydytoją. Paprastas,nuoširdus bendravimas,paaiškina viską kas vyksta per procedūrą, pasiūlė gydymo variantus, paaiškindama pliusus ir minusus. Nevilkino laiko iki kito apsilankimo. Nuostabu,kad yra tokių jaunų gydytojų.

2018-11-26, 07:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai maloni, rami.
Gimdymas su šia gydytoja ir akušere Dalyte praėjo sklandžiai be jokio didelio streso. Abi moterys labai labai malonios. Ačiū joms.

2018-10-12, 15:29 | Registruotas lankytojas 2

Esu labai dėkinga šiai gydytojai už gimdymo priėmimą. Gydytoja suprantamai pateikė visą reikiamą informaciją, buvo atidi, kruopšti. Džiaugiuosi, kad tokių jaunų profesionalių gydytojų vis daugėja. Ačiū už rūpestingumą, mandagumą. Gimdymo metu su vyru jautėmės saugūs tokioje komandoje. Rekomenduoju šimtu procentų.

2018-04-13, 05:43 | Registruotas lankytojas 5

Norėjau gimdyti natūraliai, ko gydytoja visiškai neskatino ir nepalaikė. Buvau verčiama gultis ant nugaros, nuleisti vandenys, buvo skatinama, kerpama, vėliau siuvama (susiuvo gerai). Žinoma, apie visa tai informavo prieš darant, bet ne viską paaiškino, tad iki šiol nesupaisau, ar tikrai visa tai buvo taip gyvybiškai būtina. Gimdymo metu bendravimas paliko neigiamą įspūdį (prie to, aišku, prisidėjo ir šalia buvusių kitų darbuotojų nepagarbus elgesys).

2018-01-25, 13:36 | Registruotas lankytojas 3

Jauna, bet kompetetetinga ir atsakinga gydytoja. Profesionaliai priėmė gimdymą.