Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Čeponis, %

Išduota: 2008-01-25, Nr. MPL-10424, Panaikinta

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-07-01, Nr. MPL-15303, Galiojanti

2019-11-24, 10:58 | 1

Situacija banali, po daugelio metų vargo(įvairūs tyrimai, gydytojai ir pan.)rekomendavo kreiptis pas šį specialistą, atrodė, pagaliau šviesa tunelio gale, bet... "Mes jums paskambinsim po mėnesio", praėjo mėnuo-Tyla. Skambinu pats..."Mes jums paskambinsim", praėjo 2 mėn. "Mes jums paskambinsim", praėjo dar mėnesis-Tyla...Spėju gydytojas labiau specializuojasi, kaip ir dauguma, standartinėse problemose, tuo tarpu nestandartinės sukelia diskomfortą ir žymiai paprasčiau yra "pasiplauti" nei rizikuoti savo užsitarnautu prestižu. Tai vyksta ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje-absoliutus abejingumas. Tikiuosi, jog klystu...
Dažnai skamba kaltinimai, jog vyrai nesirūpina savo sveikata, tačiau apsilankius gydymo įstaigoje, belieka pripažinti faktą, jog vienintelė išeitis yra savigyda arba kantrus laukimas kada gi išmuš ta paskutinė. Žinoma, mano atveju, geriau jokio gydymo, negu paskirtas šabloniškas vieno Profesoriaus gydymo protokolas "tinkantis visiems ir visada".

2019-06-19, 18:54 | 3

Puikus gydytojas, atsidavęs savo darbui, bendrauja aiškiai, papasakoja apie ligą, analizuoja problemą, stengiasi padėti. Gal ne visuomet ir ne viskas yra jo valioje, bet daro tai ką gali, nuoširdžiai ir negailėdamas savo laiko. Tiesa, tenka kurį laiką palaukti už durų, bet ir gydytojas skiria daug savo laiko bei dėmesio pacientui, ligos diagnozavimui, gydymo parinkimui. Nuoširdžiai Ačiū jam už tai.

2017-10-20, 16:31 | IP: 84.46.252.43

Lankiausi pirmą kartą klinikose.Labai mandagus,išklausantis,atsakantis į visus klausimus.Paskyrė reikiamus tyrimus ir apsilankymą po 2 savaičių.Malonu bendrauti ir lankytis pas tikrą specialistą.Linkiu sėkmės daktarui ir ačiū.

2017-09-17, 01:22 | IP: 89.117.222.21

Gyditojas tikrai pakankamai geras, daug dėmesio skyria apžiūrai o ne tik poperiu pildymui.

2017-08-25, 13:20 | 3

Labai dėmesingas, malonus, šiltas gydytojas. Malonumas pas tokius lankytis!

2016-10-27, 13:50 | 8

Tikrai puikus ir nuostabus gydytojas. Puikiai pasirinkau. Inteligentiškas, malonus, mandagus. Atidžiai rūpinasi pacientais. Galiu drąsiai sakyti, kad ir aš turiu savo endokrinologą.

2016-08-24, 17:34 | 1

Geras gydytojas, issamiai atsake i visus mano klausimus. Mastau keisti savo endokrinologa i si gydytoja, nes konsultavo mano gydytojai atostogaujant. Tikrai rekomenduoju.

2015-07-09, 09:05 | IP: 83.171.0.150

Puikus gydytojas.