Pacientai, kurie rekomenduoja Marius Kryžauskas, %

Proktologijos klinika „Z klinika“ (Vilnius)
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2019-06-26, Nr. MPL-23724, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2019-06-26, Nr. MPL-23725, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Proktologijos klinika „Z klinika“ (Vilnius)
Kardiolitos klinikos, P. Baublio g. 2, Vilnius
2024-01-17, 19:45 | Registruotas lankytojas 1

Šaunus gydytojas, išklausė nuo pirmo skambučio iki namų išleideimo. Globojo ir rūpinosi ligoninėje. Didžiausios rekomendacijos!

2023-09-14, 21:18 | Registruotas lankytojas 9

Tokio profesionalaus, atidaus ir malonaus gydytojo dar neteko sutikti. Patys geriausi atsiliepimai. Sėkmės...

2023-09-14, 07:58 | Registruotas lankytojas 17

Toks jaunas, o tokia patirtis.. Žmogus ir Gydytojas iš didžiųjų raidžių… Labai rekomenduoju, nuramino, paguodė, pralinksmino ir išgydė.
Gražus

2023-05-14, 15:24 | Registruotas lankytojas 818

Širdingai dėkoju už sėkmingai atliktą žarnyno operaciją ir pooperacinį gydymą.

Aleksas Bliujus

2022-06-20, 16:44 | Registruotas lankytojas 1

Principingas gydytojas,nousirdziai dekoju uz profisionaliai atlikta operacija

Su pagarba-Vytas Urbelionis.

2021-11-21, 19:06 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju puikiam Chirurgui už atliktą operaciją, malonų, šiltą bendravimą bei priežiūrą.
Ačiū, kad esate išskirtinai dėmesingas, rūpestingas, atsidavęs savo darbui Gydytojas.
Linkiu kuo didžiausios sėkmės tolesniame Jūsų darbe.
Su pagarba -
Nijolė S.

2021-11-15, 06:17 | Registruotas lankytojas 4

Šis Gydytojas_ unikumas.Visiškai manęs nepažinodamas,padėjo man pasiruošti operacijai,nuo pat pirmos bendravimo minutės buvo dėmesingas, padėjo sudėtingesnėse situacijose,išsamiai viską paaiškindamas ir operatyviai spręsdamas ,kaip man tuomet atrodė,neišsprendžiamas mano medicinines ir organizacines problemas.Ir visa tai_ nematęs manęs akyse,be jokio susierzinimo! Šis Gydytojas uždegė žalią šviesą man gyventi.Laimingi bus pacientai, kuriems bus suteikta galimybė su šiuo Žmogum bendrauti ! Ačiū ačiū ačiū_ čia per mažai ,užtat visą gyvenimą lieku dėkinga Gydytojui Mariui Kryžauskui.Pagarbiai Jūratė Petkevičienė

2021-09-03, 21:31 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas,turintis auksines rankas,didele širdi ,rūpestingas,dėmesingas pacientui ir kantrus.Dėkoju už mamos sveikata,kuriai šis gydytojas atliko labai sudėtinga operacija.Gyjimo eigoje šis gydytojas mielai konsultavo net ir iškilus menkiausiam klausimui. Rūpinosi ir domėjosi paciente. Labai malonus ir žmoniškas gydytojas, turintis pridesionalu ir atsakinga požiūrį į darba ir žmogu. Širdingai dėkoju Jums Gydytojau! Ir linkiu Jums sekmes,sveikatos siame nelengvame kelyje.Esate pavyzdys daugeliui medikų .Ačiū.
Jurgita .Kaunas.

2021-08-14, 14:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai esu nustebinta gydytojo švelnumu,gerumu,norėjimu išsiaiškinti ligą,pagelbėti skausmuose.Gydytojas tikrai labai buvo dėmesingas,turėdamas laiko užsukdavo į palatą pasiteirauti apie sveikatą,labai domėjosi mano liga,viapusiškai paaiškino apie mano ligą.Dar toks jaunas gydytojas,tačiau iškart pajutau pasitikėjimą šiuo gydytoju,leidausi operuojama ir esu jam labai labai dėkinga.Sėkmės daktare ateityje.Didelis,didelis ačiū nuo mano visos šeimos,lai saugo Jus Dievas.Gražina Stundžienė

2021-05-28, 19:13 | Registruotas lankytojas 6

Nepaprastai geras gydytojas, profesionalus, dėmesingas, visa širdimi atsidavęs savo profesijai, esu labai dėkingas už sėkmingai atliktą operaciją ir gerą dabartinę savo būklę. Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Santaros Klinikų 1 pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Mariui Kryžauskui už atsakingą darbą, profesionaliai atliktą operaciją

2020-05-11, 15:32 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Santaros Klinikų II pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Mariui Kryžauskui už atsakingą darbą, profesionaliai atliktą operaciją ir atidų rūpinimąsi pasiento fizine ir dvasine būsena. Tariu ačiū už ištartą padrasinantį žodį ir sugražintą sveikatą.
Per savo gyvenimą teko bendrauti su įvairių sryčių medikais, jų tarpe tikrai buvo gerų specialistų. Tačiau patekusi gydytis pas gydytoją Marių, supratau, ką iš tiesų reiškia frazė: „gydytojas iš pašaukimo”. Šis medikas, toks ir yra. Dėmesys žmogui, atviras bendravimas, nuoširdumas, pakantumas, šypsena veide, nors dienos veikla ir buvo be galo sunki…
Kad įkvėptų pacientą naujų jėgų, kovoti su gyvenimo išbandymais gydytojas Marius aukojo savo laisvą asmeninį laiką ir poilsį, kuo skubiau pranešdamas tyrimų rezultatus, bei planuodamas tolesnio gydymo eigą.
Ačiū Jums gydytojau Mariau, esu sužavėta Jūsų kantrybe, atjauta ir kasdien „realizuojama” Hipokrato priesaika. Nepervarkit, tausokit save, nes pacientas Jūs esate be galo reikalingas.

2020-05-02, 18:27 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.