Pacientai, kurie rekomenduoja Dovilė Krivickaitė, %

Išduota: 2012-07-25, Nr. MPL-18040, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Šeimos gydytojas

Išduota: 2015-07-01, Nr. MPL-20191, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-07-03, 19:31 | Registruotas lankytojas 1

Paliksiu komentarą, nes matau, kad daug blogų, bet man net teko persitikrinti, ar apie tą patį žmogų kalbame...
Man buvo tragedija, kai ji išėjo iš mano poliklinikos, ji buvo pirma šeimos gydytoja, kuri man įtiko- priima laiku, noriai pakonsultuoja, ir tikrai-tikrai negailėjo man siuntimų, analizų skyrimo ir patarimų, kur užsirašyti pas ką ir kaip. Man asmeniškai pas ją eiti būdavo džiaugsmas- tokia nuotaika pasitikdavo mane gydytoja. Aš rimtai svarstau keisti gydymo įstaigą vien dėl jos.

Beje, pas ją lankėsi ir mano pažįstama, irgi likusi puikiausios nuomonės. Tai gal kritika taip paveikė, gal laikas, bet įspūdis, jog skirtingi žmonės dirbo su manim ir kitais čia atsilėpusiais...

2018-10-06, 12:10 | Registruotas lankytojas 2

labai džiaugiuosi, kad atsikrausčius gyventi į miestą, kuriame neturiu draugų ir giminių iš karto pavyko gauti tokią puikią šeimos gydytoją. teko lankytis kelis kartus dėl skirtingų sutrikimų, visuomet buvau priimtas laiku, gydytoja rodė dėmėsį, tiksliai diagnozavo ligas ir skyrė veiksmingą gydymą. jokių nesklandumų. iš savo patirties su šia gydytoja jaučiuosi nustebęs dėl čia esančių neigiamų komentarų. gudručių, trintukų ir simuliantų niekur nemėgsta. patarčiau su šia gydytoja būti atviriems ir ji atgal tikrai duos puikų ryšį. galiu pridurti, kad gyd. yra kompetetinga ir puikiai bendrauja tiek su vaikais, tiek su suaugusiais. esu dėkingas už suteiktą pagalbą. geriausios sekmės.

2018-03-08, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Superine gydytoja. Visada priima laiku, as dirbanti, todel labai dziaugiuosi, kad nereikia sedeti eileje. Visada isklauso, pataria, pasiuncia tyrimams. Lankausi jau metus, dar niekada neturejau jokiu nusiskundimu.

2017-10-04, 23:52 | IP: 86.38.24.77

Jauna, pozityvi, geranoriška ir žmogiška gydytoja.Lankausi nėštumo metu,visada paklausia apie savijautą (ko neklause buvę ginekologai pas kuriuos teko lankytis) išklauso,pataria, jei kas neramina- išrašo papildomai siuntimą pasitikrinti.Džiugu, kad vis daugėja jaunų gydytojų,kurie dirba su šypsena neskaitant už durų sėdinčių bambanciu žmonių atėjusių be talono,ir besiveržianciu i kabinetą ištisai, kai ten sedi pacientas savo paskirtu laiku.Dar niekada neteko matyti jos grubios ar paviršutiniškos kaip kiti, kad rašo.Ateinu savu laiku,jei reikia ir palaukiu,akių nedraskau,ir gydytoja labai maloniai visada elgiasi.Būkite žmonės ir supraskit ,kad gydytojas yra žmogus kaip ir jūs,jei negerbsit jo darbo ir laiko ir draskysit akis,tai kaip norite kad su jumis elgtusi kaip su ponais? Visur turi buti PAGARBA nesvarbu kas, kur ir kuom dirba.

2017-09-12, 15:40 | IP: 195.14.177.106

Labai šauni gydytoja. Lankausi pas ją nėštumo priežiūrą, skiria visus reikiamus tyrimus, seka rezultatus ir jei reikia tiria papildomai, echoskopam rekomendavo nuostabią ginekologę. Negaili laiko. Punktualiai priima. Tiesa, atėjus pirmą kartą pas ją, mano talonėlis buvo 17.20. Aš atėjau 17.05 ir tiesiog laukiau. Prieš mane buvo moteris su talonėliu 17.10val ir bambėjo, kad atėjo nuo 15val ir jos nepriima. Kam ateiti 2val anksčiau ir paskui kaltinti gydytoją?Kiekvienas planuojame savo laiką, tamir yra talonai. Šaunuolė gydytoja, kad laikosi talonėlių tvarkos ir neleidžia tokiom savivaliautojom sudrumsti tvarkos!Gal pagaliau išstumsim tą sovietinį ''kas paskutinis?'' palikimą. Jauna, šiuolaikiška, linksma gydytoja. Pikti niūrzgos - neikit pas ją, nepateksit ne pagal talonėlius ir paskui bambėsit ;) visi kiti - tai šauni gydytoja.

2017-04-22, 11:37 | IP: 78.58.11.142

Labai miela jauna gydytoja.Domisi žmogaus problemomis ,išklauso.Sėkmės jai darbe.