Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vladimir Kristalnyj, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2006-12-20, Nr. MPL-08891, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-07-21, Nr. MPL-17396, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

93.3% Complete
4.7

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

97.8% Complete
4.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

89.6% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

90.2% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

89% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

86.1% Complete
4.3

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.7% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-01-07, 11:22 | Registruotas lankytojas 2

Aš Žydrūnas Labinas 2023-01-05 turėjau kolonos kopijos tyrimą. Gydytojas Vladimir Kristalnyj labai supratingas ir nuostabus gydytojas. Visas aptarnaujantis personalas buvo labai dėmesingas ir geranoriškas. Linkiu jiems sėkmės nelengvame darbe.

2022-12-05, 20:30 | Registruotas lankytojas 1

Liuks gydytojas , nepirma karta, ir savo seimos narius kreipiau pas ji. Dauguma pacientu pagal komentarus sake, kad gydytojas nemegsta kalbeti apie atsakymus po tyrimu su pacientu , o kreipia pas seimos daktara - atsakymas mano , susimokek zmogau uz tyrima , uz konsultacija , tada gydytojas gilinsis i jusu problema , o jei nemoki , eini su atsakymais pas seimos daktare.

2022-11-12, 13:49 | Registruotas lankytojas 2

GYDYTOJAS is DIDZIOSIO RAIDES

2022-11-12, 13:49 | Registruotas lankytojas 2

GYDYTOJAS is DIDZIOSIO RAIDES

2022-07-20, 08:25 | Registruotas lankytojas 3

Pas to paties specialisto tikrai neičiau antrą kartą. Registravausi, nes reikėjo kuo greičiau pasitikrinti. Prieš einant pas gydytoją paskaičiau komentarus apie jį. Tai galiu tik patvirtinti, jog tikrai neįsiklauso į problemą pagal paciento nuomonę. Vis kartojo: "nemanau, nemanau", jog tai nuo skrandžio problemos. Neleido per savo komentarus daugiau ko nors pasakyti. Tai po poros sakinių tiesiog praėjo noras apskritai kalbėti apie savo problemas. Tai iki galo jų net ir nebepabaigiau.
Asmeniškai man jo balsas nebuvo raminantis, tai visgi pabandžius atlikti procedūrą be narkozės per keletą minučių persigalvojau ir ją atlikau su narkoze.
Gydytojas rezultatus pateikė aiškiai, bet nesusiejo su problemomis dėl kurių kreipiausi.

2021-06-30, 22:42 | Registruotas lankytojas 1

Kelia pasitikėjimą dėl kompetencijos, maloniai bendrauja.

2021-06-23, 18:15 | Registruotas lankytojas 1

Gastroenterologinių problemų turiu jau septinti metai. Konsultavo keli gydytojai, bet virškinimo problemos tik stiprėjo. Po kelių vizitų pas daktarą grįžo viltis. Nepatingėjau ir susiradau Hipokrato priesaiką. Gydytojau Vladimir Kristalnyj, „... tebūnie Jums leista džiaugtis gyvenimu bei medicinos mokslo praktika. Tepadeda Jums Dievas!“

2021-04-02, 17:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas atrodo, jog neturi supratimo ką šneka. Pusė laiko prakalbėjo, kaip neverta eiti į klinikas, kur praeityje dirbo, kaip ten blogai.
Apie sveikatą turi labai siaurą suvokimą ir visiškai ignoruoja informaciją, kuriai įvertinti stinga žinių. Bando įtikinti pacientą, kad problemos nėra, kad galbūt problema dėl amžiaus (man 32m.), arba siūlo ją ignoruoti. Aš pakartotinai bandžiau gauti atsakymą, bet buvo visiškas laiko švaistymas.
Apie tyrimo rezultatus paaiškino nesuprantai ir tiesiog išrašė vaistų. Jokio pasitikėjimo gydytojo vertinimu neturiu, iškart kreipiausi pas kitus gydytojus.

2021-02-26, 18:20 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju niekam. Grubus, vos ne tyčiojasi. Venkite šio " specialisto". Teigiami atsiliepimai turbūt klinikos darbuotojų parašyti , kaip įprastai būna.

2020-12-16, 19:33 | Registruotas lankytojas 2

Labai keista kaip vertinti, nes ėjau pas daktarą kaip pas geriausią savo srities specialistą. Mačiau labai gerus atsiliepimus. Tačiau dėl savo klaidos (pripažįstų ją, net atbėgau visas uždūsęs, kad tik kuo mažiau vėluočiau) vėlavau kokias 7 min, nes palikau per skubėjimą Helicobacter Pyrol testą. Tai vietoje to, kad paklausinėtų kuo skundžiuosi jis ir sesutė nuolatos kartojo koks jaunimas susireikšminęs, koks svarbus laikas ir jie visada vėluoja. Kad baigėsi laikai kai močiutė po valandą laukia prie kabineto. Aš suprantu, man jų vietoje nepatyktų, bet atsiprašiau išklausiau nepasitenkinimą, tai galima judėti toliau. Tačiau kol ruošiama vieta atsigulti buvo šnekama apie blogą orą (purškia lietus ar lyja) taip pat buvo raginama greičiau gultis šonu. Niekad nesu tokios procedūros daręs tad buvo nejauku, bet jaučiuosi nebuvau net supažindintas. Atsigulus ant šono daktaras paklausė kodėl atėjau, papasakojau, kad nospaz vaistus pagerdavau, pagerėdavo. Bet ilgainiui vėl užeidavo. Tai toks jaumas buvo, kad pasišaipė, nes sakė tai reikėjo ne vieną o dvi tablėtes gerti, dar vieną vakare ir nereiktų čia eiti. Tačiau diagnozė, kad reikia vaistų (turbūt ir antibijotikų). Atlikus procedūrą pasakė palaukti už durų. Pradėjau klausinėti pats tai ką rado, nes girdėjau frazes kaip išvarža, erozija ir t.t. Tai tiesiog vienu sakiniu pasakė ir tiek. Paprašė palaukti už durų ir, kad šeimos daktaras išrašys vaistų. Tuomet seselė išnešė atsakymą, pradėjau klausinėti, bet mažai ką pasakė. Jau susiruošus eiti namo, daktaras taip pat ėjo į kitą kabinetą, todėl pavyko dar kažkiek paklausinėti, tačiau atrodė nenoriai šneka. Paskutinio sakinio net negirdėjau, nes pradėjo eiti ir nusisukęs šnekėti. Tad gaila, bet to įsiklausymo ir dėmesio pasigedau iš daktaro, kurį konstatavo kiti pacientai atsiliepimuose apie jį. Tikiuosi, kad tai buvo koks principo reikalas dėl tų 7 min....

2020-12-14, 22:16 | Registruotas lankytojas 8

Šiandiena lankiausi pas šį gydytoją. Labai nusivyliau. Dariausi skrandžio endoskopiją. Gydytojas kažkoks grubus, neišklausantis, nesigino visiškai į mano problemą. Niekam nepatariu šio gydytojo. Labai gailiuosi, kad pasitikėjau gerais atsiliepimais.

2020-10-03, 04:34 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas,niekada negalvojau kad rysiuosi siai procedurai(zonduotis) be narkozes ,bet su gydytojo pagalba tai pavyko.Isklause mano problemas pasiule kaip geriausia elgtis,toliau klausiau tik gydytojo ramu balsa ir viskas.Tikrai kas turite problemu del ligos bet bijote
rekomenduoju si Gydytoja .Aciu Jums Daktare ir sekmes profesineje veikloje padedant zmonems

2020-09-22, 03:50 | Registruotas lankytojas 1

Puikus daktaras.

2019-12-11, 18:37 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, išklausė nusiskundimus, atliko tyrimą ir paskyrė gydymą.

2017-03-28, 20:15 | IP: 87.247.92.254

Labai geras ir malonus gydytojas. Išsamiai apžiūrėjo ir konsultavo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vladimir Kristalnyj?
2016-12-03, 18:04 | Registruotas lankytojas 2

Tai nuostabus gyditojas,gruodzio6 vel turiu vizita pas gyditoja ir dziaugiuosi,kad man pakliuvo butent sis gyditojas.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Vladimir Kristalnyj?