Pacientai, kurie rekomenduoja Asta Paukštienė, %

Išduota: 2005-05-20, Nr. MPL-06845, Galiojanti

Paukštienė Asta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Paukštienė Asta?

2.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

1.9

2016-12-08, 12:10 | IP: 213.197.171.95

2016-09-23, 17:08 | 1

Vakar buvau pas gydytoją Paukštienę, išėjau iš šitos moters verkdama, negaliu iki šiandien patikėti, jog tokie žmonės yra daktarai. Ėjau pas šią gydytoją dėl rimtų problemų po persileidimo, persileidimas įvyko antradienį, labai skaudėjo pilvą, labai pykino ir buvo labai silpna. Ši gydytoja patikirino ultragarsu. Patikrinimas vyko net trūksta žodžių apsakyt kaip, skausmas buvo nežmoniškas, po patikrinimo pilvą skaudėjo dar labiau. Gydytoja pasakė, kad aš sveika, kad man viskas gerai, nors aš jaučiausi tragiškai. Dėl šių priežasčių sakė, jog kreipčiausi pas šeimos gydytoją, šeimos gydytoja Jundienė atsisakė mane apžiūrėti, nes jos darbo laikas jau baigėsi, kreipėmės pas vyr. skyriaus gydytojąją mums atsakė, kad pati yra šoke kaip daktarai gali taip elgtis, bet pasakė, kad niekuo negali mums padėti. Vakar grįžome su vyru tiesiog be žodžių po tokios dienos, net šiandien negalime patikėt, kad yra tokių apskritai žmonių. Apie nedarbingumą taip pat aš jo negavau, nes aš šių dvie daktarių nuomone po persileidimo esu sveika, nors kaip ir minėjau šeimos gydytoja net neapžiūrėjo. Šiandien mes vyksime persiregistruoti į kitą polikliniką. Linkiu šioms gydytojoms suprasti, jog gyvenime visada yra karma... P.s. kyšio jokio nedaviau, gal čia tame yra priežastis, bet kai moki kiekvieną mėnesį sveikatos draudimą ir dar turi vokelin įdėt tada aš esu pakraupus tokia supuvusia sveikatos sistema.

2016-04-05, 14:41 | IP: 78.60.61.173

Nėštumą prižiūri atsakingai, visus tyrimus atlieka laiku, jei kyla abejonių skiria reikiamus papildomus tyrimus. Bendrauja maloniai ir su šypsena.

2015-07-17, 12:30 | IP: *.*.*.*
2015-05-18, 15:08 | IP: 78.60.61.173

Lankiausi profilaktiškai planuojant nėštumą - paskyrė visus reikiamus tyrimus, davė patarimų, išsinagrynėjo visą ligos istoriją, bendravo mandagiai.