Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kriščiūnaitė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-31, Nr. MPL-08522, Galiojanti

2020-01-15, 19:28 | 2

Puiki gydytoja. Džiaugiuosi, kad mane kojos atvedė pas ją. Jeigu daktarė skaitys šį atsiliepimą, tai pasakysiu tik tiek, kad mūsų teorija apie dantį pasitvirtino.. ????
Puiki specialistė paaiškino, kad niekuo aš nesergu ir praeities simptomai buvo viso labo stebuklas po gimdymo. Ačiū labai už jaukų laiką, idėjas, informaciją, už pažintį ir konsultaciją. Jei kada nors reikės tikrai lainkysiuosi pas šią gydytoją. ❤️ Ačiū ❤️

2019-11-15, 23:49 | 4

Labai švelni ir maloni, kantri gydytoja. Kai aš pas ją kreipiausi, na tikrai buvau ne geriausios formos, suirzusi, pikta- dėl ilgalaikio skausmo. Buvau nuraminta, paskirtas gydymas, ir liga praėjo kaip nebuvus per savaitę. Amžinai dėkinga gyd.Rūtai.- AČIŪ !!!

2019-07-04, 21:51 | 4

Lydėjau jauną pilnametę giminaitę pas šią gydytoją. Mes jau lankėmės privačiai pas kitus daktarus iki tol, buvo "diagnozė" ir "gydymas", esą vienintelis prie policistinių.
Šita daktarė (nors ir matėsi kad jau išvargusi per darbo dieną), viską išsiklausinėjo, apžiūrėjo, pažiūrėjo tyrimus ir paskyrė keletą papildomų, po kurių dar teko galvos magnetinį atlikti- ir po ilgo vaikščiojimo buvo 180 laipsnių pakeista diagnozė, nes policistinių net nebuvo, o reikėjo prolaktiną gydyti... Rekomenduoju, mano giminaitei sutvarkė hormonus.

2019-06-19, 19:33 | 4

Nuostabi gydytoja! Tikra savo srities specialiste, nors ir tokia jauna. Skyre pakankamai laiko mano nusiskundimams isklausyti, parinko geriausia ir naturaliausia gydyma, o ne kyso brangiausiu ir isreklamuotu vaistu. Rekomenduoju !

2019-03-19, 16:04 | 2

Tikra gydytoja! Isklauso,isigylina,palaiko,skyria demesio ir nepamirsta apie tyrimus. Visapusiskai nuostabus zmogus-gydytojas!

2019-03-13, 19:24 | 6

Labai patenkinta gydytoja. Buvo verta laukti eilės. Paskyrė tyrimus. Kaip mama palaikė, pakalbėjo, apkabino.

2019-02-20, 17:08 | 1

Puiki, išsilavinusi, "aštraus proto" jauna gydytoja. Negydo tik ten kur skauda - žvelgia į paciento nusiskundimus plačiai. 10/10.

2018-12-07, 22:15 | 4

Prieš 6 metus Gydytoja Rūta išgelbėjo mano Tėvelį, kai jam labai stipriai sutriko širdies ritmas dėl aktyvios skydliaukės. Nedvejojau eiti pas šią specialistę (sunkiai radau kur perėjo dirbti)- bent jau pirmasis vizitas pranoko visus lūkesčius. Daktarė su toookia šypsena mane pasitiko :)
Gavau pilną apžiūrą, tyrimų ir gydymo planą, viską suprantamai paaiškino, nuramino. Laukiu sekančio vizito su nekantrumu, nes tokio nuoširdumo iš daktaro ir privačioje negausi.. (buvau poliklinikoje)

2018-12-05, 12:31 | 1

Nuostabi daktarė, visada pasitinka su šypsena, skubos tvarka nusiuntė pasidaryti tyrimus, labai maloniai bendrauja, labai švelni ir draugiška, rekomenduoju visu 100%

2018-11-06, 10:02 | 23

Puiki gydyta, supratinga, globėjiška, optimistiškai nuteikianti:) Rekomenduoju! :)

2018-10-20, 14:50 | 3

Labai nuoširdi gydytoja, ramaus būdo, tiksliai, aiškiai viską išdėsto, skiria užtektinai laiko pacientui. Labai globėjiška, pataria, išklauso. Tokia ir kaip draugė, ir kaip mama, ir kaip gydytoja, trys viename Nuostabi! Tik geriausios mano rekomendacijos!

2018-08-21, 06:27 | 1

Gydytoja prieme skubos tvarka, nes atvykau i LT tik keliom dienom. Labai issamiai viska paaiskino, prieinamai atsake i visus klausimus. Labai rami, svelni. Paveike labai raminanciai. Rekomenduociau ja visu 100 procentu. Beto, siaip pastebejimas, labai grazi moteris

2018-03-19, 18:00 | 1

NEREALI GYDYTOJA, ESU BEPROTISKAI LAIMINGA, KAD VISAI NETIKETAI PAS JA PATEKAU, NES TUREJAU PAS KITA ENDOKRINOLOGE... REKOMENDUOJU VISU 100 PROC. NUOSTABI MEDIKE, ZMOGUS IR PATARE, IR PSICHOLOGE, IR GUODEJA... ACIU JUMS

2018-03-07, 17:53 | 1

Superinė gydytoja,ilgai kamavo sveikatos problemos,skyrė reikiamus tyrimus ir išsiaiškinome kame problema,rekomenduoju.

2017-07-16, 02:01 | IP: 78.60.7.65

Gailiuosi tik dėl vieno dalyko- kad per vėlai pakliuvau pas Daktarę Rūtą. Mane jau gydė galybės daktarų, mano liga- neišgydoma, tik valdoma... Daktarė profesionaliai ir suprantamai paaiškino kaip skirtis naujas gydymas nuo senojo ir pridūrė "dirbsime !"
Vat ir dirbam- rezultatai tokie geri, kokių jau net nebelaukiau.