Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Kriščiūnaitė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2006-07-31, Nr. MPL-08522, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-11-11, 16:46 | Registruotas lankytojas 4

Aš prašiau padaryti išsamesnius tyrimus, tačiau gydytoja buvo motyvuota tik toliau rašyti vaistus, nuo kurių man pablogėjo būsena, visiškai neįsigilino į mano situaciją. Bendravo labai moralizuojančiai ir paternalistiškai, pasijaučiau žeminama. Niekam nerekomenduoju eiti pas gydytoją, kuri nevertina situacijos individualiai, o moka tik visiems tuos pačius vaistus rašyti visam gyvenimui. Labai sunku patikėti ankstesniais įvertinimais ir ar jie tikri, nes man jokių papildomų tyrimų ir klausimų skirta nebuvo...

2021-09-29, 19:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Šita gydytoja mane išgelbėjo.

2021-08-05, 11:31 | Registruotas lankytojas 2

Didžiausias ačiū Gydytojai už tai, kad atrado mano problemą ir sudarė planą, kaip ją išspręsti. Keletą metų lankiausi pas endokrinologus dėl blogo TSH, tačiau vienintelė išeitis buvo vaistų vartojimas. Vienintelė Gydytoja R. Kriščiūnaitė atliko papildomus tyrimus ir nustatė, kodėl TSH yra blogas, gydymui paskyrė papildus ir geležį, ir problema išsisprendė be jokio tiroksino vartojimo. Gydytoja labai profesionali, draugiška, įsigilino į problemą, peržiūrėjo visus atsineštus tyrimus, paskyrė tyrimus, kurių nebuvau anksčiau dariusi, nuodugniai paaiškino situaciją. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems! Mano gyvenimo kokybė iš esmės pagerėjo šios Gydytojos dėka. AČIŪ.

2021-04-26, 19:20 | Registruotas lankytojas 27

Nuostabi gydytoja, kuria drąsiai galima pasitikėti. Esu dėkinga, kad greitai ir lengvai sudarė konkretų gydymo planą, suteikė itin kokybišką ir išsamią konsultaciją.

2021-03-30, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Teko lankytis pas kelis specialistus, bet būtent šią gydytoją galiu visiems drąsiai rekomenduoti. Įsiklausanti, atidi, moka pateikti informaciją bei visapusiškai paaiškinti tolimesnius žingsnius. Tiesiog puiki savo srities specialistė!

2021-03-19, 11:33 | Registruotas lankytojas 1

Aš esu labai laiminga, atradusi šią Gydytoją. Nei vienas kitas, net kitos srities gydytojas, neatrasdavo problemų, nesigilindavo, norėdavo eiti lengviausiu keliu. Ši Gydytoja labai gilinasi į visas, net mažiausias, problemas, prisimena kiekvieną pacientą ir jo istoriją, visad pasitinka su šypsena ir itin maloniu bendravimu. Tik Gydytojos dėka matau gerus rezultatus, Nuoširdus Ačiū ir visiškai rekomenduoju visiems, ypač tiems, kurie ilgus metus keliauja per įvairius gydytojus, neatrasdami problemų.

2021-03-09, 22:43 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja labai maloni, tiesiog "cheerfull", ir gražiai, pagarbiai bendrauja. Labai smulkiai klausinėja daugelio dalykų- sunku net prisiminti - tai neškitės VISUS savo išrašus, tyrimų duomenis, žodžiu viską.. Ant kitų specialistų nevaro, "ypatingų" vaistų nekiša. Labai noriu pas ją lankytis, labai. Dedu daug vilčių

2020-01-15, 17:28 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Džiaugiuosi, kad mane kojos atvedė pas ją. Jeigu daktarė skaitys šį atsiliepimą, tai pasakysiu tik tiek, kad mūsų teorija apie dantį pasitvirtino.. ????
Puiki specialistė paaiškino, kad niekuo aš nesergu ir praeities simptomai buvo viso labo stebuklas po gimdymo. Ačiū labai už jaukų laiką, idėjas, informaciją, už pažintį ir konsultaciją. Jei kada nors reikės tikrai lainkysiuosi pas šią gydytoją. ❤️ Ačiū ❤️

2019-11-15, 21:49 | Registruotas lankytojas 5

Labai švelni ir maloni, kantri gydytoja. Kai aš pas ją kreipiausi, na tikrai buvau ne geriausios formos, suirzusi, pikta- dėl ilgalaikio skausmo. Buvau nuraminta, paskirtas gydymas, ir liga praėjo kaip nebuvus per savaitę. Amžinai dėkinga gyd.Rūtai.- AČIŪ !!!

2019-07-04, 18:51 | Registruotas lankytojas 5

Lydėjau jauną pilnametę giminaitę pas šią gydytoją. Mes jau lankėmės privačiai pas kitus daktarus iki tol, buvo "diagnozė" ir "gydymas", esą vienintelis prie policistinių.
Šita daktarė (nors ir matėsi kad jau išvargusi per darbo dieną), viską išsiklausinėjo, apžiūrėjo, pažiūrėjo tyrimus ir paskyrė keletą papildomų, po kurių dar teko galvos magnetinį atlikti- ir po ilgo vaikščiojimo buvo 180 laipsnių pakeista diagnozė, nes policistinių net nebuvo, o reikėjo prolaktiną gydyti... Rekomenduoju, mano giminaitei sutvarkė hormonus.

2019-06-19, 16:33 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja! Tikra savo srities specialiste, nors ir tokia jauna. Skyre pakankamai laiko mano nusiskundimams isklausyti, parinko geriausia ir naturaliausia gydyma, o ne kyso brangiausiu ir isreklamuotu vaistu. Rekomenduoju !

2019-03-19, 14:04 | Registruotas lankytojas 2

Tikra gydytoja! Isklauso,isigylina,palaiko,skyria demesio ir nepamirsta apie tyrimus. Visapusiskai nuostabus zmogus-gydytojas!

2019-03-13, 17:24 | Registruotas lankytojas 6

Labai patenkinta gydytoja. Buvo verta laukti eilės. Paskyrė tyrimus. Kaip mama palaikė, pakalbėjo, apkabino.

2019-02-20, 15:08 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, išsilavinusi, "aštraus proto" jauna gydytoja. Negydo tik ten kur skauda - žvelgia į paciento nusiskundimus plačiai. 10/10.

2018-12-07, 20:15 | Registruotas lankytojas 5

Prieš 6 metus Gydytoja Rūta išgelbėjo mano Tėvelį, kai jam labai stipriai sutriko širdies ritmas dėl aktyvios skydliaukės. Nedvejojau eiti pas šią specialistę (sunkiai radau kur perėjo dirbti)- bent jau pirmasis vizitas pranoko visus lūkesčius. Daktarė su toookia šypsena mane pasitiko :)
Gavau pilną apžiūrą, tyrimų ir gydymo planą, viską suprantamai paaiškino, nuramino. Laukiu sekančio vizito su nekantrumu, nes tokio nuoširdumo iš daktaro ir privačioje negausi.. (buvau poliklinikoje)

2018-12-05, 10:31 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarė, visada pasitinka su šypsena, skubos tvarka nusiuntė pasidaryti tyrimus, labai maloniai bendrauja, labai švelni ir draugiška, rekomenduoju visu 100%

2018-11-06, 08:02 | Registruotas lankytojas 28

Puiki gydyta, supratinga, globėjiška, optimistiškai nuteikianti:) Rekomenduoju! :)

2018-10-20, 11:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai nuoširdi gydytoja, ramaus būdo, tiksliai, aiškiai viską išdėsto, skiria užtektinai laiko pacientui. Labai globėjiška, pataria, išklauso. Tokia ir kaip draugė, ir kaip mama, ir kaip gydytoja, trys viename Nuostabi! Tik geriausios mano rekomendacijos!

2018-08-21, 03:27 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja prieme skubos tvarka, nes atvykau i LT tik keliom dienom. Labai issamiai viska paaiskino, prieinamai atsake i visus klausimus. Labai rami, svelni. Paveike labai raminanciai. Rekomenduociau ja visu 100 procentu. Beto, siaip pastebejimas, labai grazi moteris

2018-03-19, 16:00 | Registruotas lankytojas 1

NEREALI GYDYTOJA, ESU BEPROTISKAI LAIMINGA, KAD VISAI NETIKETAI PAS JA PATEKAU, NES TUREJAU PAS KITA ENDOKRINOLOGE... REKOMENDUOJU VISU 100 PROC. NUOSTABI MEDIKE, ZMOGUS IR PATARE, IR PSICHOLOGE, IR GUODEJA... ACIU JUMS

2018-03-07, 15:53 | Registruotas lankytojas 1

Superinė gydytoja,ilgai kamavo sveikatos problemos,skyrė reikiamus tyrimus ir išsiaiškinome kame problema,rekomenduoju.

2017-07-15, 23:01 | IP: 78.60.7.65

Gailiuosi tik dėl vieno dalyko- kad per vėlai pakliuvau pas Daktarę Rūtą. Mane jau gydė galybės daktarų, mano liga- neišgydoma, tik valdoma... Daktarė profesionaliai ir suprantamai paaiškino kaip skirtis naujas gydymas nuo senojo ir pridūrė "dirbsime !"
Vat ir dirbam- rezultatai tokie geri, kokių jau net nebelaukiau.

2017-07-13, 10:22 | IP: 84.15.179.34

Gydytoja su labai visapusiškomis medicinos žiniomis. Nepagailėjo laiko viską labai smulkiai ir aiškiai paaiškinti, pasiūlė keletą gydymo alternatyvų. Į priėmimą atėjau pilna didelio nerimo ir baimės, išėjau rami ir su aiškiu gydymo planu. Tikrai rekomenduoju.

2017-01-18, 16:17 | IP: 89.116.120.105

Labai šauni, truputėlį ekscentriška, bet man labai patinka. Kiekvieną kartą labai nuoširdžiai sutinka ir domisi, kaip man sekasi. Jos dėmesys, rūpestis ir patarimai įkvėpia sveikti. Ačiū, kad turiu galimybę gydytis pas šią gydytoją.

2017-01-03, 21:47 | IP: 78.60.7.65

labai ishsamiai atsake i klausimus apie liga ir numatoma gydyma. kad daugiau tokiu mediku butu...

2016-11-22, 22:47 | IP: 78.60.72.194

maloni, rūpestinga gydytoja.Ačiū, kad esate.

Esate Rūta Kriščiūnaitė?