Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Kregždienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02708, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.7% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

62.6% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

66.2% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

54.6% Complete
2.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

53.4% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.4% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-06-10, 16:54 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Dėkoju, kad rūpinasi mano ir mano šeimos sveikata. Gilios medicinos žinios ne kartą padėjo išsaugoti mano sveikatą. Ligos diagnozė buvo nustatoma tiksliai ir susirgus buvau gydomas naujausiais ir efektyviausiais vaistais. Iš karto pastebėjau, kad domisi medicinos naujovėmis ir pasiekimais. Manau, kad gydytoja atidavė daug metų medicinos darbui ir esanti medicinos praktika bei žinios galės ir toliau pasitarnauti ligonių, tuo pačiu ir mano šeimos sveikatos gydymui. Širdingas ačiū šiai gydytojai!

2021-04-29, 17:49 | Registruotas lankytojas 4

Nekompetetinga spresti savarankiskai klausimu, ieskosi "pagalbos" kitose institucijose, šaukia, bijo ir nenori spresti problemos. Po keliu ispuoliu perejom i kita poliklinika. Laikas i pensija kai nebera noro dirbti.

2020-11-10, 13:17 | Registruotas lankytojas 3

Šauni gydytoja, sukaupusi nemažą patirtį :) Tiksli, nedaugžodžiauja, turinti savo aiškią nuomonę, bet visada išklausanti pacientą, todėl daugeliu klausimu galima padiskutuoti, rūpestinga, griežta geraja prasme - priverčia apsilankyti pas visus gydytojus, nepaleis tavęs tol, kol neišsiaiškins ligos problemos. Didžiuojamės, kad mūsų šeimos sveikata rūpinasi ši kompetetinga gydytoja.

2020-10-25, 18:14 | Registruotas lankytojas 3

Labai džiaugiuosi, kad mano su vyru sveikata rūpinasi, gydo ši puiki gydytoja.

2020-08-08, 13:38 | Registruotas lankytojas 3

Profesionali gydytoja,visada įsigilinanti į visas mano problemas,iki smulkmenų išaiškinanti ligų atsiradimo priežastis ir pasekmes.

2020-03-05, 11:17 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju, nes gydytoja nesiklauso, kas tau yra. Ji paklausia, tačiau klausimas tik retorinis, nes pati už jus atsako, nes ji viską žino geriau už jus. Dažnas jos klausimas, kai pasakai ko tau konkrečiai reikia (nes tai padėjo ankstesniais kartais ir visada padeda) - "Ar jūs gydytoja?". Maždaug susiprask, aš čia esu gydytoja ir galia mano pusėje. Receptus, kurių man reikėjo išrašė, bet tik po to, kai jai tai nurodė padaryti vyr. gydytojas. Pati ant manęs rėkė, ir po to stebėjosi, kodėl šaukiu ant jos aš. Buvo net tokie absurdai kaip grasinimai kažka nešti mūsų ginčo garso įrašą (paprašiau jo ir aš, bet tikriausiai jo net nebuvo) arba gasdinimas kviesti policiją. Vadovybei pranešta, vadovybė pripažino, kad problema žinoma ir įsisenėjusi, vet trūksta gydytojų, todėl jos atleisti negali.
Receptus, dėl kurių kreipiausi į gydytoją gavau, tačiau šalia jų gavau ir labai nemalonų turinį :(

2019-09-19, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai labai maloni gydytoja. Jaučiausi lyg bendraučiau su savo giminaite, prisimena net kur dirbu, paklausinėja ne tik apie sveikata, bet ir apie gyvenimą. Labai maloni, siunčia tyrimams, pyksta jei nenukeliauji ????.