Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Kregždienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02708, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-25, 19:14 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi, kad mano su vyru sveikata rūpinasi, gydo ši puiki gydytoja.

2020-08-08, 15:38 | Registruotas lankytojas 2

Profesionali gydytoja,visada įsigilinanti į visas mano problemas,iki smulkmenų išaiškinanti ligų atsiradimo priežastis ir pasekmes.

2020-03-05, 12:17 | Registruotas lankytojas 6

Nerekomenduoju, nes gydytoja nesiklauso, kas tau yra. Ji paklausia, tačiau klausimas tik retorinis, nes pati už jus atsako, nes ji viską žino geriau už jus. Dažnas jos klausimas, kai pasakai ko tau konkrečiai reikia (nes tai padėjo ankstesniais kartais ir visada padeda) - "Ar jūs gydytoja?". Maždaug susiprask, aš čia esu gydytoja ir galia mano pusėje. Receptus, kurių man reikėjo išrašė, bet tik po to, kai jai tai nurodė padaryti vyr. gydytojas. Pati ant manęs rėkė, ir po to stebėjosi, kodėl šaukiu ant jos aš. Buvo net tokie absurdai kaip grasinimai kažka nešti mūsų ginčo garso įrašą (paprašiau jo ir aš, bet tikriausiai jo net nebuvo) arba gasdinimas kviesti policiją. Vadovybei pranešta, vadovybė pripažino, kad problema žinoma ir įsisenėjusi, vet trūksta gydytojų, todėl jos atleisti negali.
Receptus, dėl kurių kreipiausi į gydytoją gavau, tačiau šalia jų gavau ir labai nemalonų turinį :(

2019-09-19, 21:35 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai labai maloni gydytoja. Jaučiausi lyg bendraučiau su savo giminaite, prisimena net kur dirbu, paklausinėja ne tik apie sveikata, bet ir apie gyvenimą. Labai maloni, siunčia tyrimams, pyksta jei nenukeliauji ????.