Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Kregždienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02708, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2022-04-24, 16:57 | Registruotas lankytojas 3

Sveikinu gydytoją Nijolę Mariją Kregždienę su ateinančia Lietuvos medicinos darbuotojų diena ir noriu padėkoti už nuoširdų ir tikslų gydymą!

2022-01-16, 13:53 | Registruotas lankytojas 3

Labai greitai buvo atlikti tyrimai, paskirtas gydymas. Labai ačiū gydytojai.

2021-12-04, 20:40 | Registruotas lankytojas 3

Komunikabili gydytoja, rūpestingai išklauso, pataria. Dėmesingai, profesionaliai apžiūri ir skiria gydymą man bei mano šeimos nariams. Į problemą žiūri rimtai, siunčia ten, kur tikrai reikia ir rūpinasi, kad būtų atlikti visi tyrimai. Sunkiai susirgus mano mamai, pati rūpinosi jos sveikata ir konsultuodavo namuose bei telefonu. Nuoširdus ačiū šiai puikiai gydytojai. Norime palinkėti sveikatos ir sveikiname su ateinančiomis Šv. Kalėdomis!

2021-11-19, 17:44 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju, nes, mano nuomone, vizito metu elgėsi neadekvačiai. Piktinosi, kad man reikia kraujo tyrimų, kurie man būtini pagal diagnozę. Piktinosi, kad nežinau savo dignozių kodų pagal TLK (jie buvo esveikata ir mano atneštuose kitų specialiatų atsakymuose).
Piktinosi, kad turi rašyti 5 siuntimus kitiems specialistams. Teigė, kad pagal įstatymą priklauso tik 3 per 1 dieną ir kad kitų turėčiau ateiti kito apsilankymo metu.
Koncentravosi ne į tą problemą, dėl kurios atėjau, o į tą, kuri bus aktuali tik po 4 mėn. Painiojosi datose ir diagnozėse, diagnozių ir specialistų apsilankymų sekoje. Man susidarė įspūdis, kad gydytojos kompiuterinis raštingumas nepakankamas (o gal ir nulinis).
Tai nėra mano pasirinkta šeimos gydytoja, bet nesant manosios neturėjau kito varianto, kaip tik apsilankyti pas šią gydytojo licenciją turinčią moterį.
Iš pokalbio su PSPC vadovu paaiškėjo, kad problema seniai žinoma, bet trūksta šeimos gydytojų, nėra kam dirbti, todėl atleisti kad ir už netinkamą elgesį su pacientais negali.
Savo mimika ir balso tonu rodė nepagarbą man kaip žmogui. Bendravo iš galios pozicijos - norėsiu išrašysiu, o norėsiu neišrašysiu. Užduoda klausimą, ko aš iš jos noriu, bet koks atsakymas blogas.

2021-10-19, 17:42 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju lankytis pas šią gydytoją. Vizito metu nesiklauso paciento, pertraukinėja, kelia balsą, paklausia klausimo, bet neleidžia pačiam atsakyti. Mato, kad fiziškai pacientui blogai, net verkiau nuo skausmo, o nedarbingumo nenori skirti, nes sako, kad pacientui nedarbingumas tarsi saldainis vaikų darželyje, kurį mat reikia skirti kada panorėjus. Sakai, kad skauda tam tikrą sritį kūne ir net žinai, kokį organą ir tau sako, kad negali taip būti. Baisiausia, kad net šiais progresyviais laikais nemoka dar naudotis kompiuteriu, o paminėjus e.sveikatą suklūsta lyg pirmą kartą išgirdus šiuos žodžius. Vizitas pas ją sukelia nusivylimą ir pasimetimą, visi nusiskundimai tampa atrodo bereikšmiais ir jų taip ir neišklauso. Galbūt turinti daugiametę patirtį gydytoja, tačiau ši jau nebepasitarnaus jokiems pacietams, kuriuos ji dar planuoja gydyti.

2021-06-10, 16:54 | Registruotas lankytojas 4

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Dėkoju, kad rūpinasi mano ir mano šeimos sveikata. Gilios medicinos žinios ne kartą padėjo išsaugoti mano sveikatą. Ligos diagnozė buvo nustatoma tiksliai ir susirgus buvau gydomas naujausiais ir efektyviausiais vaistais. Iš karto pastebėjau, kad domisi medicinos naujovėmis ir pasiekimais. Manau, kad gydytoja atidavė daug metų medicinos darbui ir esanti medicinos praktika bei žinios galės ir toliau pasitarnauti ligonių, tuo pačiu ir mano šeimos sveikatos gydymui. Širdingas ačiū šiai gydytojai!

2021-04-29, 17:49 | Registruotas lankytojas 7

Nekompetetinga spresti savarankiskai klausimu, ieskosi "pagalbos" kitose institucijose, šaukia, bijo ir nenori spresti problemos. Po keliu ispuoliu perejom i kita poliklinika. Laikas i pensija kai nebera noro dirbti.

2020-11-10, 13:17 | Registruotas lankytojas 4

Šauni gydytoja, sukaupusi nemažą patirtį :) Tiksli, nedaugžodžiauja, turinti savo aiškią nuomonę, bet visada išklausanti pacientą, todėl daugeliu klausimu galima padiskutuoti, rūpestinga, griežta geraja prasme - priverčia apsilankyti pas visus gydytojus, nepaleis tavęs tol, kol neišsiaiškins ligos problemos. Didžiuojamės, kad mūsų šeimos sveikata rūpinasi ši kompetetinga gydytoja.

2020-10-25, 18:14 | Registruotas lankytojas 4

Labai džiaugiuosi, kad mano su vyru sveikata rūpinasi, gydo ši puiki gydytoja.

2020-08-08, 13:38 | Registruotas lankytojas 4

Profesionali gydytoja,visada įsigilinanti į visas mano problemas,iki smulkmenų išaiškinanti ligų atsiradimo priežastis ir pasekmes.

2020-03-05, 11:17 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju, nes gydytoja nesiklauso, kas tau yra. Ji paklausia, tačiau klausimas tik retorinis, nes pati už jus atsako, nes ji viską žino geriau už jus. Dažnas jos klausimas, kai pasakai ko tau konkrečiai reikia (nes tai padėjo ankstesniais kartais ir visada padeda) - "Ar jūs gydytoja?". Maždaug susiprask, aš čia esu gydytoja ir galia mano pusėje. Receptus, kurių man reikėjo išrašė, bet tik po to, kai jai tai nurodė padaryti vyr. gydytojas. Pati ant manęs rėkė, ir po to stebėjosi, kodėl šaukiu ant jos aš. Buvo net tokie absurdai kaip grasinimai kažka nešti mūsų ginčo garso įrašą (paprašiau jo ir aš, bet tikriausiai jo net nebuvo) arba gasdinimas kviesti policiją. Vadovybei pranešta, vadovybė pripažino, kad problema žinoma ir įsisenėjusi, vet trūksta gydytojų, todėl jos atleisti negali.
Receptus, dėl kurių kreipiausi į gydytoją gavau, tačiau šalia jų gavau ir labai nemalonų turinį :(

2019-09-19, 19:35 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai labai maloni gydytoja. Jaučiausi lyg bendraučiau su savo giminaite, prisimena net kur dirbu, paklausinėja ne tik apie sveikata, bet ir apie gyvenimą. Labai maloni, siunčia tyrimams, pyksta jei nenukeliauji ????.