Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Kotomin, %

Licencijos

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00816, Galiojanti

Kotomin Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kotomin Jūratė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

50.4% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

50.3% Complete
2.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

28.5% Complete
1.4

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

54.2% Complete
2.7

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

52.3% Complete
2.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

58.4% Complete
2.9

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.4% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-07-04, 11:27 | 1

Pirmą kartą į J.Kotomin kreipiausi su diagnoze (Bipolar - Afective) iš kitos šalies, su diagnoze nesutikdamas ir norėdamas antrinės nuomonės. Buvau informuotas, jog diagnozės iš kitų šalių nėra svarbios, dėl skirtingų įstatymų, bei praktikos. Taip pat sakė, kad būsiu įvertintas nepriklausomai, tiesiog reikės kokius metus stebėti bei turėsiu parašyti paaiškinimą dėl praeityje naudoto amfetmino ir su jo šalutiniais poveikiais sukeltų padarinių ir, kad tuomet ši diagnozė iš kitos šalies bus nurašyta, kaip piknaudžiavimas psicho-stimuliantais. Dėl mieguistumo buvo paskirta amino rūgšties L-Triptofano.
Antras vizitas gerokai atsidėjo del karantino. Šio vizito metu daktarė atėjo pavėlavus 25 minutes ir ne gana to, viso vizito metu atsiliepinėjo į skambučius telefonu. Minimaliai manęs klausydama. Sakė, kad diagnozė jau yra visam gyvenimui tarsi ji pati būtų ją nustačius. O į tai, kad laikausi ketogeninės dietos, bei naudoju natūralių sportininkų papildus, Kreatiną, bei amino rūgštis įskaitant ir jos išrašytą L-Triptofaną. Tai, kad nustojau rukyt ir alkoholio naudojimą sumažinau iki visiškai minimalaus, dėmesys atkreiptas nebuvo.
Buvau apkaltintas piknaudžiavimu 'stimuliatoriais' taip, kaip ji tai įvardino ir, kad jokios 'remisijos' nebus ir taip pat, kad galiu visam gyvenimui pamiršti profesionalias vairavimo teises, bei galimybę tarnauti kariuomenėje.
Čia tik laiko klausimas, kada aš galėsiu paskirti pakankamai pinigų šią industriją paduoti į teismą, bet šios diagnozės man visam gyvenimui tikrai nepaliks.

2020-03-28, 20:09 | 3

Tai yra žmogysta, kuri prijaukina pažeidžiamus žmones prie jos deklaruojamus vaistus prie kurių mažomis dozėmis nepriprasi ir rezultate žmogus patiria abstinenciją ir dar šita persona vaistus antidepresinius išrašinėja nuotoliniu būdu, vyti iš darbo ir neprileisti prie žmonių, kad tau tą neatsakingą rezultatą atgręžti P. Jūrate

2020-03-28, 20:09 | 3

Tai yra žmogysta, kuri prijaukina pažeidžiamus žmones prie jos deklaruojamus vaistus prie kurių mažomis dozėmis nepriprasi ir rezultate žmogus patiria abstinenciją ir dar šita persona vaistus antidepresinius išrašinėja nuotoliniu būdu, vyti iš darbo ir neprileisti prie žmonių, kad tau tą neatsakingą rezultatą atgręžti P. Jūrate

2020-02-25, 13:49 | 2

Siaubas! Visiškai ne suinteresuota gyditi,turi susidariusią savo nuomonę iš anksto, ne išklauso pacianto,jau ateina pavargusi iš kito darbo pavargusi psichologiškai, paskyrė vaistų ne tokiai diagnozei. Nežinau kuo būtų baigesis gydymas.

2019-10-20, 01:00 | 3

Siaubas. Situacija tokia, jog atėjau skubios pagalbos, jog išrašytų vaistų. Vaistus gavau, tačiau išėjau dar labiau apsiverkus negu atėjau. Visas pokalbis buvo ne apie mano savijautą, bet apie mano išvaizdą. Gydytoja komentavo kaip atrodau, kokia esu nemoteriška ir dar visokiausias replikas mėtė, net nenoriu prisimint. Labai įžeidžiai kalbėjo. Nežinau, gal dėl to jog priimė po savo darbo laiko, gal pavargus buvo. Bet košmaras. Niekad nesu su tokiu elgesiu susidūrus, sėdėjau šoke. Nemanau, kad būtent tokios srities specialistas gali leist sau taip kalbėt ir komentuot kito išvaizdą. Buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai kėliau koją į šį kabinetą.
P.S didelis ačiū psichikos skyriaus registratūros darbuogojai, už malonų bei supratingą elgesį.

2019-06-28, 00:06 | 4

Labai maloni gydytoja, gerbia pacientus. Gavau daug pagalbos.
Esu labai dėkinga.

2017-06-15, 13:52 | 1

Tragiškas. Pablogino savijautą vien pokalbiu. Siūlė paimti neįgalumą, nors kiti specialistai pas kuriuos lankiausi po jo vizito pas ją patvirtino, kad mano sveikata pagerėjo ir net nebeturiu vartoti jokių medikamentų. Kitų žmonių, kurie lankėsi pas ją atsiliepimai yra taipogi neigiami, netgi kiti gydytojai patarė pas ją nebesilankyti.