Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Kontenis, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19639, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2018-06-28, Nr. MPL-22849, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

89% Complete
4.5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

82% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

79.6% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

83.7% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

82.3% Complete
4.1

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

74.2% Complete
3.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

90.4% Complete
4.5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-05-31, 12:05 | Registruotas lankytojas 7

Konkretus gydytojas,viska atsako i rupimus klausimus. Apziurejo nuodugniai. Nebaisu pas toki gydytoja pakliuti. SEKMES IR STIPRYBES gydytojui!

2021-02-09, 12:16 | Registruotas lankytojas 27

Šaunus gydytojas.

2020-12-08, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus. Tiksliai nustatė diagnozę. Išsamiai paaiškino diagnozę. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Puikus gydytojas.

2020-12-08, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus. Tiksliai nustatė diagnozę. Išsamiai paaiškino diagnozę. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Puikus gydytojas.

2020-12-04, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau itin nemalonios patirties vizito pas gydytoją metu. Jis kategoriškai atsisakė mane apžiūrėti ir/ar pakonsultuoti motyvuodamas tai tuo, jog beveik prieš 1 mėnesį lankiausi pas kitą tos pačios srities specialistą kitoje poliklinikoje. Minėjo, kad tokį draudimą reglamentuoja "teisės aktai". Aš apie tai iki pat apsilankymo nebuvau nei informuotas, nei įspėtas. Sutinku, kad tvarkų ar įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ar pasekmių. Ir prisiimu dėl to savo kaltę. Tačiau šio vizito laukiau apie mėnesį, jaučiausi labai prastai, todėl pasidomėjau galimybe apsilankyti kitoje poliklinikoje, kurioje mane priėmė gerokai anksčiau ir pakonsultavo, išrašė 2 savaitėm vaistų bei pasakė, kad jei nepadės, tai galiu grįžti į pastarąją arba į savo polikliniką tolimesniam gydymui. Tad taip ir padariau, prieš tai pasirūpinęs pakartotiniu siuntimu (nes pirmąjį išnaudojau). Grįžtant prie paskutiniojo vizito. Napaisant mano klaidos dėl "teisės aktų" nežinojimo, to taip vadinamo žmogiškojo faktoriaus, juk egzistuoja ir elementari pagarba. Vos tik įėjęs į kabinetą, norėjau parodyti terminalo išmuštą vizito taloną, tačiau gydytojas net nepažiūrėjęs iš karto liepė jį išmesti ir pirštu nurodė į šiukliadėžę. Vos tik užsiminiau, kad neseniai lankiausi pas kitą jo specializacijos gydytoją, man buvo iš karto nurodyta į "teisės aktus" bei vykti į tą kitą polikliniką. Buvo bandymas mane išprašyti ir dėl to, kad galimai neturiu siuntimo, tačiau aš jį turėjau ir tai patikinau. Bet tai nepadėjo. Gydytojas nei pasiteiravo, kokia mano būklė, nei kaip jaučiuosi, nors aš turėjau pas jį užrezervuotą ir laiką, ir siuntimą. Juk už darbo laiką tikriausiai ir atlyginimą moka. Į mano pakartotinius prašymus mane apžiūrėti ar pakonsultuoti buvo keletą sykių kategoriškai atsisakyta. Pasijaučiau tikrai labai menkai. Juk net laikas tam buvo skirtas, kitų pacientų irgi neverčiau papildomai laukti. Be to, išsiprašiau iš darbo, patyriau tam tikrų išlaidų transportui. Labai gerbiu gydytojo profesijos žmones. Skaitau, kad jų darbas yra labai naudingas, reikalingas visuomenei ir kilnus. Nes viena pagrindinių jų užduotis yra padėti žmogui pasveikti. Tačiau tuo pat metu manau, kad su pacientais nebūtina bendrauti arogantiškai ir su panieka, net ir tuomet kai jie suklysta. Patyriau daug streso, kuris tikrai neprisideda prie sveikatos gerinimo. Noriu padėkoti Antakalnio poliklinikos darbuotojams ir administracijai, kad visgi padėjo išspręsti tokią nemalonią situaciją, kurios galėjo ir neįvykti ir tam įvykti tikrai nebuvo būtina, nes ne viskas aprašyta "teisės aktuose", kartais užtenka elementaraus supratimo ar pagarbos. Šiame visame įvertinime ir komentare pateikiama mano asmeninė kritiška nuomonė ir asmeniniais išgyvenimais pagrįstas atsiliepimas.

2020-02-11, 14:18 | Registruotas lankytojas 14

Nuostabus gydytojas,savo srities profesionalas!Rekomenduoju!