Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vilius Kontenis, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2014-07-17, Nr. MPL-19639, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2018-06-28, Nr. MPL-22849, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

65.7% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

62% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

59.4% Complete
3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

63% Complete
3.2

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

60.7% Complete
3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

55.7% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

64.1% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-02-21, 15:54 | Registruotas lankytojas 5

Sako, kad nemaloniai bendravo. Man kaip tik patiko jo bendravimas, konkrečiai, aiškiai. Kolonoskopiją atliko gerai.

2022-12-17, 09:02 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Labai nemaloniai bendravo, tyčiojosi iš situacijos diskutuodamas su seselėmis. Manyčiau kad nėščią moterį priimti galėjo maloniau ir nuraminti, o ne prigasdinti. Labai įžūlus gydytojas, patirtis - nemaloni.

2022-11-08, 16:38 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas bendrauja nemaloniai, nesuinteresuotas padėti ligos nustatyme. Kreipiausi dėl tyrimo, kurį gydytojas ir atliko. Kai atėjo laikas paskelbti diagnozę - tiesiog padavė lapelį ir sako - turit opą, kreipkitės į gydytoją. Klausiu, ar galima daryti operaciją? Atsakymas - tai aišku, kad ne. Ir tokiu bejausmiu veidu - nusiųsime biopsijai, rezultatai bus vėliau, viso gero. Žmogui, kuris pirmą kartą gyvenimą išgirdo asmeniškai žodžius opa ir biopsija, buvo tikras šokas. Jokios empatijos.
Taigi, nerekomenduoju šio gydytojo, ypač jei mokate už paslaugas.

2022-10-28, 07:13 | Registruotas lankytojas 2

Viskas puikiai - labai profesionalus gydytojas. turi sukaupęs didelę patirtį.

2022-02-28, 15:37 | Registruotas lankytojas 4

Pukus gydytojas, puikiai paaiškino problemas. Rūpestingai, empatiškai bendrauja. Asistentės abu vizitus irgi buvo nuostabios, puikiai moka dirbti su pacientu atliekant gastroendoskopiją.

2021-10-10, 15:40 | Registruotas lankytojas 3

Labai patiko šis gydytojas, nes puikiai nustatė diagnozę, konkrečiai išdėstė gydymosi planą. Bendravo labai maloniai, tiek gydytojas, tiek sesutė. Man labai patiko, nes bendravimas buvo dalykiškas, konkretus, išsamiai paaiškinta diagnozė. Labai noriu padėkoti sesutei už šiltą bendravimą, kuri nuramino, nes atvykus tikrai jaučiausiai įsitempusi ir pasimetusi dėl galimos diagnozės. Gydytojas taip pat puikus savo srities specialistas, nes nustatė diagnozę pirmo vizito metu, ko nepadarė ankstesnis gastroenterologas kitoje ligoninėje. Paskirti vaistai padėjo ir pakartotinio vizito metu teliko tik tęsti gydymą, ko pasekoje mano negalavimas susitvarkė.

2021-10-08, 10:24 | Registruotas lankytojas 1

Kompetetingas, konkretus, mandagus gydytojas.
Lankiausi pas gyd. V. Kontenį 2021-10-07. Atliko kolonoskopiją ir gastroskopiją su nejautra, kurių be galo bijojau, net amą buvau praradusi tądien:) Ir, pasirodo, visai be reikalo - jokio skausmo, visiškai jokių nemalonių pojūčių nei tyrimo metu, nei po jo. Nustatė diagnozę, skyrė atitinkamą gydymą ir rekomendacijas. Deja, ko nesugebėjo atlikti gydytojas, vos prieš kelias savaites atlikęs gastroskopiją (gyvenu provincijoje) ir pranešęs apie tyrimo rezultatus - "viskas gerai"..
Dėkinga Gydytojui ir su Juo dirbusiems specialistams, slaugytojai už profesionalumą bei taktišką bendravimą.
Neabejodama rinkčiausi šį gydytoją ir ateityje, jei prireiktų.

2021-10-06, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

daktarelis nemaloniai bendrauja, gailiuosi issvaistes ant tokios personos savo siuntima. del tokiu pavyzdziu zmones geriau renkasi apmokamas paslaugas ir eina privaciai, kur tokios ir panasios personos bent i akis bendraus maloniai. niekam nerekomenduoju. kaip zinia, gastroenterologines ligos daznai kyla is nerimo, streso, o apsilankymas pas toki zmogeli galimai gali to streso tik dar daugiau sukelti. rekomenduociau siam gydytojui pereiti bendravimo mandagiai kursus, o jei nepatinka darbas su zmonemis, kodel gi neisidarbinus kiemsargiu?

2021-10-06, 08:00 | Registruotas lankytojas 10

Gal gerb. Gydytojas ir gerai iššsitreniravęs savo univere išmoktas žinias berti, bet talento tikrai trūksta. Su seselė kikenti ir flirtuoti daug įdomiau, nei kalbėtis su pacientu ???? gerb. Gyd. Gal reiktų pirmai atsikratyti rytinės įtampos prieš pradedant darbus, galgi tada būtų įdomiau ir su pacientais užsiimti ? Pirmas vizitas ( be seselės ) buvo gan sklandus, gyd bendravo nors ir su jaučiamu pasikėlimu, bet gan normaliai. Antras, jau seselės prievaizdoje, buvo gan nemalonus. Gyd. vengė atsakinėti į klausimus, atrodo, tikrai jam sutrukdžiau kokį tai poravimosi ritualą, pašaipiai reagavo į klausimus. Patarimas Antakalnio poliklinikai: atsikratykite seselės, vargšui daktarėliui trukdo susikaupti !!! Stipriai gailiuosi, kad neužklausiau į akis, ar nesutrukdžiau savo vizitu dėl ligos kažko svarbesnio???

2021-08-19, 17:12 | Registruotas lankytojas 4

Nerekomenduoju šio gydytojo, jam trūksta bendravimo įgūdžių bei psichologinių žinių.

2021-05-31, 12:05 | Registruotas lankytojas 9

Konkretus gydytojas,viska atsako i rupimus klausimus. Apziurejo nuodugniai. Nebaisu pas toki gydytoja pakliuti. SEKMES IR STIPRYBES gydytojui!

2021-02-09, 12:16 | Registruotas lankytojas 30

Šaunus gydytojas.

2020-12-08, 10:56 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus. Tiksliai nustatė diagnozę. Išsamiai paaiškino diagnozę. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Puikus gydytojas.

2020-12-08, 10:56 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalus. Tiksliai nustatė diagnozę. Išsamiai paaiškino diagnozę. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Puikus gydytojas.

2020-12-04, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau itin nemalonios patirties vizito pas gydytoją metu. Jis kategoriškai atsisakė mane apžiūrėti ir/ar pakonsultuoti motyvuodamas tai tuo, jog beveik prieš 1 mėnesį lankiausi pas kitą tos pačios srities specialistą kitoje poliklinikoje. Minėjo, kad tokį draudimą reglamentuoja "teisės aktai". Aš apie tai iki pat apsilankymo nebuvau nei informuotas, nei įspėtas. Sutinku, kad tvarkų ar įstatymų nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės ar pasekmių. Ir prisiimu dėl to savo kaltę. Tačiau šio vizito laukiau apie mėnesį, jaučiausi labai prastai, todėl pasidomėjau galimybe apsilankyti kitoje poliklinikoje, kurioje mane priėmė gerokai anksčiau ir pakonsultavo, išrašė 2 savaitėm vaistų bei pasakė, kad jei nepadės, tai galiu grįžti į pastarąją arba į savo polikliniką tolimesniam gydymui. Tad taip ir padariau, prieš tai pasirūpinęs pakartotiniu siuntimu (nes pirmąjį išnaudojau). Grįžtant prie paskutiniojo vizito. Napaisant mano klaidos dėl "teisės aktų" nežinojimo, to taip vadinamo žmogiškojo faktoriaus, juk egzistuoja ir elementari pagarba. Vos tik įėjęs į kabinetą, norėjau parodyti terminalo išmuštą vizito taloną, tačiau gydytojas net nepažiūrėjęs iš karto liepė jį išmesti ir pirštu nurodė į šiukliadėžę. Vos tik užsiminiau, kad neseniai lankiausi pas kitą jo specializacijos gydytoją, man buvo iš karto nurodyta į "teisės aktus" bei vykti į tą kitą polikliniką. Buvo bandymas mane išprašyti ir dėl to, kad galimai neturiu siuntimo, tačiau aš jį turėjau ir tai patikinau. Bet tai nepadėjo. Gydytojas nei pasiteiravo, kokia mano būklė, nei kaip jaučiuosi, nors aš turėjau pas jį užrezervuotą ir laiką, ir siuntimą. Juk už darbo laiką tikriausiai ir atlyginimą moka. Į mano pakartotinius prašymus mane apžiūrėti ar pakonsultuoti buvo keletą sykių kategoriškai atsisakyta. Pasijaučiau tikrai labai menkai. Juk net laikas tam buvo skirtas, kitų pacientų irgi neverčiau papildomai laukti. Be to, išsiprašiau iš darbo, patyriau tam tikrų išlaidų transportui. Labai gerbiu gydytojo profesijos žmones. Skaitau, kad jų darbas yra labai naudingas, reikalingas visuomenei ir kilnus. Nes viena pagrindinių jų užduotis yra padėti žmogui pasveikti. Tačiau tuo pat metu manau, kad su pacientais nebūtina bendrauti arogantiškai ir su panieka, net ir tuomet kai jie suklysta. Patyriau daug streso, kuris tikrai neprisideda prie sveikatos gerinimo. Noriu padėkoti Antakalnio poliklinikos darbuotojams ir administracijai, kad visgi padėjo išspręsti tokią nemalonią situaciją, kurios galėjo ir neįvykti ir tam įvykti tikrai nebuvo būtina, nes ne viskas aprašyta "teisės aktuose", kartais užtenka elementaraus supratimo ar pagarbos. Šiame visame įvertinime ir komentare pateikiama mano asmeninė kritiška nuomonė ir asmeniniais išgyvenimais pagrįstas atsiliepimas.

2020-02-11, 14:18 | Registruotas lankytojas 16

Nuostabus gydytojas,savo srities profesionalas!Rekomenduoju!