Pacientai, kurie rekomenduoja Manvylius Kocius, %

Išduota: 2004-09-01, Nr. MPL-01420, Galiojanti

Kocius Manvylius dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kocius Manvylius?

2019-04-10, 19:38 | 4

Dėkui gydytojui už labai profesionaliai ir gretai nutatytą diagnozę. Jo dėka ir patarimais man pakako menisko prisiuvimo operacijos kad išsaugoti sąnarį uo protezavimo. Nors man ir 57m aš jau sėkmingai ne tik vaikštau, bet ir sportuoju. Svarbu viskas laiku.

2018-05-01, 10:23 | 2

Labai puikus gydytojas, prieš operaciją nieko apie jį nežinojau, tik paprašiau vyresnio gydytojo, maždaug mano metų ir pasisekė. Šis gydytojas man jau pakeitė du kelio ir vieną klubo sąnarius. Operacijos praėjo puikiai, beveik visai nesinaudojau ramentais, tik sanatorijoje, nes ten be ramentų neleidžia vaikščioti. Dabar, kai esu nepavargusi, tai vaikštau gerai ir niekas nepasakytų, kad vaikštau su trim protezais. Sunkoka išlipti iš autobuso, nes jie ne visada sustoja prie šaligatvio, todėl tenka daryti gilų žingsnį žemyn, tada pradeda pypsėti dar neoperuotas sąnarys. Rudeniop laukių naujo klubo sąnario. Visiškai pasitikiu gydytoju, tik bijau dėl savo sveikatos stovio, nes jau amžius ir operacijų gausa.
Pažįstu daug moterų, kurias operavo M. Kocius, tai ir mano kaimynė ir kelios pažįstamos, visos yra patenkintos gydytoju, todėl man labai gaila moterų, kurios būdamos vyresnės nedrįsta operuotis ir lieka lovoje arba keliauja su lazdomis. Visada rekomenduoju Lazdynų ligoninę ir M. Kocių.

2017-02-11, 23:20 | 1

Tai nuostabus gydytojas.Tikrai rekomenduočiau kiekvienam pacientui.Tariame nuoširdų AČIŪ.BENDRAVIMAS BUVO NUOŠIRDUS.