Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Dauderienė, %

Išduota: 2008-10-24, Nr. MPL-11723, Galiojanti

2019-09-14, 21:57 | 1

Gydytoja paliko prastą įspūdį dėl savo nepagarbaus, grubaus bei nemalonaus bendravimo. Negana to, į ją kreipiausi dėl didelių pilvo skausmų ankstyvo nėštumo metu, apart eilinės apžiūros neskyrė nei vieno papildomo tyrimo. Kadangi po apsilankymo praėjo jau pora metų, tikiuosi jog bent dabar gydytoja vienodai maloniai elgiasi su visais pacientais, ir su tais kurie lankosi mokamai, ir su tais kurie nemokamai.

2019-01-23, 15:19 | 1

Gydytoja mane operavo Antakalnio klinikose. Buvau prisiskaičiusi nuomonių, kad ši gydytoja maloni tik privatiems pacientams, bet galiu visiškai paneigti šią nuomonę. Ne vienus metus moku mokesčius, todėl net nesvarsčiau galimybės operuotis privačiai. O ir kyšį duoti man gėda. Gydytoja mane priėmė labai maloniai, operacija praėjo be komplikacijų, po operacijos aplankė, domėjosi mano savijauta. Tad galiu tik patvirtinti – profesionali, maloni gydytoja.

2018-12-13, 10:56 | 1

Pati geriausia gydytoja! Visos rekomendacijos jai!

2017-06-15, 04:43 | IP: 90.142.167.192

Esu labai dėkinga Gydytojai už nuostabų sūnelį. Viso nėštumo metu lankiausi pas ją, taip pat ir gimdžiau. Gimdymas praėjo labai sklandžiai, gydytoja elgėsi ramiai, profesionaliai, visą laiką buvo šalia. Gaila, kad ji šiuo metu jau gimdymų nebepriima, nes pas tokią profesionalę gimdyčiau ir antrąkart. Didelis ačiū Gydytojai ir visokeriopos sėkmės.

2017-05-24, 23:51 | 2

Apie šią gydytoją turiu dvejopą nuomonę. Iš vienos pusės, gydytoja tikrai profesionali ir savo darbą labai iš mano. Aš pas ją lankiausi privačioje klinikoje, kurioje už kiekvieną konsultaciją susimokėdavau. Kol vizitai vyko šioje klinikoje, gydytoja buvo maloni, bendravo profesionaliai ir ligą diagnozavo greitai bei paskyrė operaciją. Kadangi operacija privačioje klinikoje buvo išties brangi, su gydytoja susitarėme tą pačią procedūrą atlikti valstybinėje ligoninėje. Tačiau operacijos dieną pas ją atvykus iš manęs akivaizdžiai pareikalavo kyšio ir nurodė, jog operacijos yra papildomas darbas, kurio ji neprivalo atlikti. Tuomet man buvo paskirta kita gydytoja. Gaila, jog ši gydytoja priesaikos nepaiso ir pacientus pasirenka pagal tai, kas pasiūlo didesnį papildomą užmokestį. Jei ne šis įvykis, jos darbą galėčiau vertinti 10 balų.

2017-01-26, 21:17 | IP: 78.60.62.79

Geresnės, nuoširdesnės GYDYTOJOS neteko niekada sutikti. ŽMOGUS iš didžiosios raidės.Nuoširdus Jai AČIŪ už tai, kad atradau ją, už Jos visą atliktą darbą.Profesionalas SUPER. Tokių yra reta.Duok dieve Jai sveikatos, ištvermės ir gerų, ilgų ir nepamirštamų tatostogų☺????

2016-12-12, 18:41 | IP: *.*.*.*
2016-09-27, 17:52 | IP: 188.85.27.198

Vasarą patekau pas gydytoją neplanuotai dėl gan sudėtingos ir skubios situacijos. Po puikiai atliktos operacijos ir labai gerų konsultacijų nusprendžiau pakeisti savo ilgametę ginekologę ir nuo šiol lankytis tik pas gyd. V.Dauderienę. Gaila, kad nesutikau šios gydytojos anksčiau ir praradau šiek tiek laiko.

2016-08-07, 15:08 | IP: 82.140.159.140

Ši gydytoja man paliko gerą įspūdį, laiku skyrė operaciją (nors kita gydytoja delsė) ir pati ją atliko. Operavo du kartus, cistas. Buvo maloni, detaliai paaiškino esamą situaciją ir paguodžiančio, padrąsinančio žodžio negaili

2016-08-05, 14:05 | IP: 78.56.100.173

V. Dauderienė man atliko kelias ginekologines operacijos. Opracijos praėjo sklandžiai. Matosi, kad tai labai patyri ir savo darbą puikiai išmananti gydytoja. Jei rekomenduoti tai tik ją. 10 balų