Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Dauderienė, %

Išduota: 2008-10-24, Nr. MPL-11723, Galiojanti

2019-11-20, 18:25 | 1

Nerekomenduoju niekam.
Nemandagi ir neužsjaucianti.
Labai gaila, kad teko pas ją pakliūti.

2019-09-14, 21:57 | 1

Gydytoja paliko prastą įspūdį dėl savo nepagarbaus, grubaus bei nemalonaus bendravimo. Negana to, į ją kreipiausi dėl didelių pilvo skausmų ankstyvo nėštumo metu, apart eilinės apžiūros neskyrė nei vieno papildomo tyrimo. Kadangi po apsilankymo praėjo jau pora metų, tikiuosi jog bent dabar gydytoja vienodai maloniai elgiasi su visais pacientais, ir su tais kurie lankosi mokamai, ir su tais kurie nemokamai.

2019-01-23, 15:19 | 1

Gydytoja mane operavo Antakalnio klinikose. Buvau prisiskaičiusi nuomonių, kad ši gydytoja maloni tik privatiems pacientams, bet galiu visiškai paneigti šią nuomonę. Ne vienus metus moku mokesčius, todėl net nesvarsčiau galimybės operuotis privačiai. O ir kyšį duoti man gėda. Gydytoja mane priėmė labai maloniai, operacija praėjo be komplikacijų, po operacijos aplankė, domėjosi mano savijauta. Tad galiu tik patvirtinti – profesionali, maloni gydytoja.

2018-12-13, 10:56 | 1

Pati geriausia gydytoja! Visos rekomendacijos jai!

2017-06-15, 04:43 | IP: 90.142.167.192

Esu labai dėkinga Gydytojai už nuostabų sūnelį. Viso nėštumo metu lankiausi pas ją, taip pat ir gimdžiau. Gimdymas praėjo labai sklandžiai, gydytoja elgėsi ramiai, profesionaliai, visą laiką buvo šalia. Gaila, kad ji šiuo metu jau gimdymų nebepriima, nes pas tokią profesionalę gimdyčiau ir antrąkart. Didelis ačiū Gydytojai ir visokeriopos sėkmės.