Pacientai, kurie rekomenduoja Vita Klimašauskienė, %

Išduota: 2013-07-10, Nr. MPL-18596, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2020-06-26, Nr. MPL-24618, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Klimašauskienė Vita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Klimašauskienė Vita?

2021-12-22, 09:45 | Registruotas lankytojas 2

Laba diena, noriu padėkoti InnMed klinikai. Aš jau 10 m. sirgau hemorojumi, man jis kraujavo, bet ne nuolatos. Pamačiau akciją, paskaičiavau straipsnį puslapyje apie pažangų gydymo metodą HAL-RAR, užsirašiau į konsultaciją. Pirma padėka klinikos registratūros darbuotojoms, už tai, kad maloniai pasitiko, išaiškino ir nuramino. Antra padėka, už klientų aptarnavimo specialistės dėmesį, pritaikytą nuolaidą, už tai, kad ir po procedūros man kas dieną skambino ir teiravosi, kaip jaučiuosi. Nė minutės nesijaučiau palikta likimo valiai. Didžiausia padėka proktologei Vitai Klimašauskienei. Už jautrumą, skirtą laiką, žmogiškumą, už tai, kad procedūrą atliko neskausmingai, atsargiai, kalbėdama, informuodama ką daro. Man pasirodė, kad nuo apžiūros kėdės po procedūros pakilau sveiku žmogumi. O po operacijos praėjus savaitei, galiu judėti, valgyti, gyventi normalų gyvenimą, nesijaudindama, kad skaudės, kraujuos, teplios. Supras tik tie, kas su tuo susidūrė. Ačiū, kad esate tokie, kokie esate. Komplimentai jums.