Išduota: 2013-07-10, Nr. MPL-18595, Galiojanti

Išduota: 2016-07-04, Nr. MPL-21222, Galiojanti

Klimašauskaitė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Klimašauskaitė Raimonda?

2018-06-22, 11:42 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

puiki gydytoja :)

2018-02-09, 22:00 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai gera gydytoja, visiems rekomenduočiau. Jau pirmo vizito metu tinkama linkme paskyrė tyrimus, teisingai diagnozavo liga ir dabar pilnai pasveikau. Nors jau apie 5 metus skundžiausi kosuliu, niekam iki siol nekilo mintis, kad gali būti netipinė infekcija. Ačiū labai, nes jau buvau visko prisigalvojus....

2018-02-01, 09:43 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Labai šauni ir maloni gydytoja, matosi, kad daug žino ir supranta. Skyrė dėmesio ir įsigilino į problemą, ne taip kaip kitos nepakelia akių nuo stalo. Esu labai patenkintas ir rekomenduoju kitiems.

2018-01-15, 15:15 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 4)

Pirma karta lankiausi pas šia gydytoja. Pirmas ispudis neigiamas. Gydytoja nekompetetingai žiūri į pacienta, nežino atsakymu i užduodamus klausimus. Kaip žmogus tikrai maloniai bendrauja, bet to nepakanka tinkamam gydymui nustatyti. Tikrai nerekomenduočiau artimam žmogui.

2018-01-04, 17:28 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Klaiki gydytoja. Pati vėlavo penkiolika minučių, o tuomet liepė "pasiskubinti, nes nėra laiko". Apie kokį profesionalumą mes kalbame? Netgi nespėjau nupasakoti simptomų, užrašė ant lapelio primityvų gerklės purškalą ir išstūmė pro duris. Jauna, bet jau klaikiai suvargusi nuo visko. Nerekomenduoju niekam

2017-10-24, 14:14 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 28)

Jauna, racionali, rami, maloni gydytoja. Rupestinga, skiria reikiamus tyrimus, nusiuncia specialistams

2017-10-21, 21:55 | IP: 78.61.238.92

Man labai patiko. Lankiausi pirmą kartą. Paskirtas gydymas padėjo, iškart pasijutau gerai. Po kelių dienų susisiekė, paklausė kaip savijauta-buvo malonu. Labai rekomeduoju. Man asmeniškai pasirodė labai profesionli, rūpestinga gydytoja,

2017-09-27, 01:26 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems!
2017-02-27, 17:12 | IP: 78.56.85.107

Man gydytoja labai patiko, maloni, rūpestinga, iškart priėmė paskirtu laiku. Pati pasiūlė atlikti tyrimus, kurie priklauso pagal amžių (pagal programą). Išsamiai atsakė į visus klausimus, neskubėjo.

2017-01-03, 17:03 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems!