Išduota: 2013-07-10, Nr. MPL-18595, Galiojanti

Išduota: 2016-07-04, Nr. MPL-21222, Galiojanti

Klimašauskaitė Raimonda dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Klimašauskaitė Raimonda?

2018-02-09, 22:00 | IP: 78.157.81.187 Kas parašė?

Labai gera gydytoja, visiems rekomenduočiau. Jau pirmo vizito metu tinkama linkme paskyrė tyrimus, teisingai diagnozavo liga ir dabar pilnai pasveikau. Nors jau apie 5 metus skundžiausi kosuliu, niekam iki siol nekilo mintis, kad gali būti netipinė infekcija. Ačiū labai, nes jau buvau visko prisigalvojus....

2018-02-01, 09:43 | IP: 217.117.19.30 Kas parašė?

Labai šauni ir maloni gydytoja, matosi, kad daug žino ir supranta. Skyrė dėmesio ir įsigilino į problemą, ne taip kaip kitos nepakelia akių nuo stalo. Esu labai patenkintas ir rekomenduoju kitiems.

2018-01-15, 15:15 | IP: 81.29.26.182 Kas parašė?

Pirma karta lankiausi pas šia gydytoja. Pirmas ispudis neigiamas. Gydytoja nekompetetingai žiūri į pacienta, nežino atsakymu i užduodamus klausimus. Kaip žmogus tikrai maloniai bendrauja, bet to nepakanka tinkamam gydymui nustatyti. Tikrai nerekomenduočiau artimam žmogui.

2018-01-04, 17:28 | IP: 78.61.164.131 Kas parašė?

Klaiki gydytoja. Pati vėlavo penkiolika minučių, o tuomet liepė "pasiskubinti, nes nėra laiko". Apie kokį profesionalumą mes kalbame? Netgi nespėjau nupasakoti simptomų, užrašė ant lapelio primityvų gerklės purškalą ir išstūmė pro duris. Jauna, bet jau klaikiai suvargusi nuo visko. Nerekomenduoju niekam

2017-10-24, 14:14 |

Jauna, racionali, rami, maloni gydytoja. Rupestinga, skiria reikiamus tyrimus, nusiuncia specialistams

2017-10-21, 21:55 | IP: 78.61.238.92 Kas parašė?

Man labai patiko. Lankiausi pirmą kartą. Paskirtas gydymas padėjo, iškart pasijutau gerai. Po kelių dienų susisiekė, paklausė kaip savijauta-buvo malonu. Labai rekomeduoju. Man asmeniškai pasirodė labai profesionli, rūpestinga gydytoja,

2017-09-27, 01:26 | IP: 185.137.19.138 Kas parašė?

Deja, nusivyliau sia daktare. Man ja priskyre automatiskai klinikoje ir ji priziurejo mane beveik visa nestuma. Labai nepasitiki savo sprendimais, nuolat konsultavosi su kita gydytoja, atrode pasimetusi. Prizadedavo paskambinti del rezultatu, bet pamirsdavo tai padaryti. Pati skambindavau kelis kartus ir klausdavau. Kaip zmogus malonus, bendravo graziai. Nesenai suzinojau, kad klinikoje nebedirba ir ejau pas kita seimos gydytoja. Kadangi dabar turiu su kuo palyginti, galiu pasakyti, kad labai gailiuosi jog nepersirasiau anksciau ir dziaugiuosi jog dabar mane priziures kita gydytoja.

2017-02-27, 17:12 | IP: 78.56.85.107 Kas parašė?

Man gydytoja labai patiko, maloni, rūpestinga, iškart priėmė paskirtu laiku. Pati pasiūlė atlikti tyrimus, kurie priklauso pagal amžių (pagal programą). Išsamiai atsakė į visus klausimus, neskubėjo.

2017-01-03, 17:03 | IP: 78.56.118.224 Kas parašė?

Pasirodė išsiblaškiusi, pasimetusi daktarė.