Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Almina Kirevičienė, %

Licencijos

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2008-12-12, Nr. MPL-11930, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

91.2% Complete
4.6

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

55.2% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

39.4% Complete
2

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.5% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

60.8% Complete
3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

51.2% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.5% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-01-29, 21:08 | 10

Pasiskaičius tokius prastus komentarus tikrai bijojau pas ją eiti, bet labai spaudė laikas. Ir tikrai nustebau. Gydytoja maloni, išklausė, patarė, atliko tyrimus, paskyrė gydymą. Tikrai nesuprantu kodėl tiek daug tokių blogų komentarų.

2018-12-14, 17:22 | 1

Ne gydytoja - amatininkė. Nemato, negirdi, nesigilina. Nerekomenduočiau niekam niekada. Gal kokius niežus ir utėles išgydys, rimtesnių ligų, problemų -ne. Jeigu turite galimybę kreiptis pas kitą specialistą - kreipkitės. Ir dar toks liūdinantis dalykas - savo 'žinias ir patirtį' ši gydytoja perduoda gydytojams-rezidentams...

2018-11-26, 13:00 | 2

Visiškai pritarčiau neigiamiems komentarams.
Man taip pat išrašė tepalą, kuris tik pablogino būklę (buvęs bėrimas padvigubėjo, atsirado raudonos dėmės, žodžiu, oda dar labiau sualergizavo ir gydytis teko maksimaliomis vaistų dozėmis).
Gydytoja pasirodė maloni, tačiau gydymas atsainus ir visiškai netinkamas. Tyrimų jokių irgi neatliko, tik užmetė akį į bėrimus ir atsakė, kad nieko čia baisaus tau nėra, kažkokia alergija, pasitepsi, praeis, viskas. Deja teko kreiptis jau kitą dieną dėl pasireiškusio šalutinio poveikio ir dar labiau pablogėjusios būklės.

2018-05-24, 11:52 | 4

Teko susidurti su šia gydytoja. Mano nuomone, tai maloni, bet negydanti gydytoja. Jei turite laiko vaikščioti po poliklinikas, tai pirmyn. Nors ligą diagnozavo teisingai, bet gydymui davė tik lapelį su reklaminiais brangiais tepalais, kurie, aišku,kad nieko man nepadėjo. Po dviejų mėnesių kreipiausi į kitą kvalifikuotą gydytoją, kuri paskyrė konkretų gydymą. Kadangi ėjau pas Kirevičienę skubos tvarka, tai išmečiau į šiukšlyną 15 eurų dar ir už priėmimą. Niekada daugiau pas šią gydytoją neisiu ir niekam nerekomenduoju.

2018-01-31, 23:28 | 6

Gydytoja buvo labai maloni, įdėmiai apžiūrėjo, išklausė, paskyrė gydymą. Atsakė į rūpimus klausimus. Rekomenduoju :)labai keista matyti tokį prastą šios gydytojos įvertinimą, manau, retas kuris užsuka palikti atsiliepimą jei viskas buvo gerai, tik taip galiu paaiškinti blogų atsiliepimų gausą :)