Pacientai, kurie rekomenduoja Almina Kirevičienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2008-12-12, Nr. MPL-11930, Galiojanti

2018-11-26, 13:00 | 2

Visiškai pritarčiau neigiamiems komentarams.
Man taip pat išrašė tepalą, kuris tik pablogino būklę (buvęs bėrimas padvigubėjo, atsirado raudonos dėmės, žodžiu, oda dar labiau sualergizavo ir gydytis teko maksimaliomis vaistų dozėmis).
Gydytoja pasirodė maloni, tačiau gydymas atsainus ir visiškai netinkamas. Tyrimų jokių irgi neatliko, tik užmetė akį į bėrimus ir atsakė, kad nieko čia baisaus tau nėra, kažkokia alergija, pasitepsi, praeis, viskas. Deja teko kreiptis jau kitą dieną dėl pasireiškusio šalutinio poveikio ir dar labiau pablogėjusios būklės.

2018-05-24, 11:52 | 4

Teko susidurti su šia gydytoja. Mano nuomone, tai maloni, bet negydanti gydytoja. Jei turite laiko vaikščioti po poliklinikas, tai pirmyn. Nors ligą diagnozavo teisingai, bet gydymui davė tik lapelį su reklaminiais brangiais tepalais, kurie, aišku,kad nieko man nepadėjo. Po dviejų mėnesių kreipiausi į kitą kvalifikuotą gydytoją, kuri paskyrė konkretų gydymą. Kadangi ėjau pas Kirevičienę skubos tvarka, tai išmečiau į šiukšlyną 15 eurų dar ir už priėmimą. Niekada daugiau pas šią gydytoją neisiu ir niekam nerekomenduoju.

2018-01-30, 15:24 | 1

Asmeniskai aptarnavimo lygis tikrai zemas.
Paskyre tepalus nuo kuriu veidas tik sauseja ir rezultatas negereja.
Bendravimas akiplesiskas,nemandagus.
Paskambinus i jos kabineta slaugytoja teatsake,kad gydytoja telefonu nebendrauja.

2017-05-24, 22:36 | IP: *.*.*.*
2017-04-15, 02:30 | IP: *.*.*.*