Pacientai, kurie rekomenduoja Sonata Barilienė, %

Išduota: 2006-06-05, Nr. MPL-08115, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-28, 14:13 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus. Visų pirma prie daktarės kabineto turėjau laukti 2:30 val. Kaip mane pagaliau priėmė į kabinetą dėl pirmojo nėštumo patikrinimo, paklausė kas diagnozavo nėštumą, pasakiau, kad lankiausi privačiai pirmomis nėštumo savaitėmis, nes į polikliniką niekas ankščiau nepriėmė.

Daktarė užpyldė ligonio kortelę ir paskyrė apsilankymą vėlesniam vizitui, manęs neapžiūrėjo neįvertino jokių rizikų, nors sakiau, kad blogai jaučiuosiu puse dienos vemiu.

Paprašius apžiūros - daktarė teigė, kad man jokios apžiūros iki 12 savaičių nepriklauso. Paprašius vis dėl to patikrinti ar viskas iki to kito paskirto vizito gerai vystosi ar nors širdelė plaka, daktarė atrėžė, kad nėra jokios prasmės tikrinti dabar nes rytoj širdelė gali nebeplakti, paskyrė apsilankymą ir pirmą echoskopą po dviejų savaičių, paprašius dar kartėlį nieko nebeatsakė - davė pasidaryti kraujo ir šlapimo tyrimus ir palinkėjo geros dienos.

Užvedė ir neščiosios knygutę, paklausiau kam vesti knygutę be apžiūros atsakė jei kažkas bus blogai pradėsi kraujuoti,jei nekraujuoji viskas gerai.

Atvirai likau labai nusivylusi ir teko registruotis į privatų kabinetą dar kartą.

2018-07-14, 12:09 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-02-14, 15:06 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-28, 20:58 | IP: *.*.*.*