Pacientai, kurie rekomenduoja Sonata Barilienė, %

Išduota: 2006-06-05, Nr. MPL-08115, Galiojanti

2010-02-23, 23:03 | IP: 87.247.71.70

Puiki gydytoja, ačiū Jai (Meilė).

2008-04-18, 22:10 | IP: 86.100.217.5

Puiki gydytoja. Labai konkreti ir geranoriska, siulo tirtis nuodugniau, nuramina. Man labai patiko.

2007-06-14, 16:53 | IP: 88.222.224.26

Lankiausi tik karta man patiko bendrauja paprastai,aisku gal nuomone dar pasikeis,bet man atrode si gydytoja savo darba ismano Labai mazai paaiskina,reikia gaudyti ant zodziu ir klausti jos ka tai reiskia.