Pacientai, kurie rekomenduoja Robertas Kemežys, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14974, Panaikinta

Gydytojas vaikų endokrinologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02686, Galiojanti

Kemežys Robertas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kemežys Robertas?

2019-05-02, 15:52 | 2

Tokių gydytojų kaip Robertas Kemežys reta. Nepaprastai rūpestingas daktaras, labai gilinasi į problemą, daug klausia, plačiai žiūri į sveikatos situaciją. Puikiai paaiškina dalykus apie kuriuos kalba, rekomenduoja ir siunčia visiems būtiniems tyrimams, kad tiksliai nustatytų sveikatos problemą. Labai maloniai bendrauja. Labai jaučiasi gydytojo profesionalumas, platus mąstymas ir žmogaus vidinė kultūra. Tai pavyzdinis gydytojas. Norėtųsi, kad daugiau tokių būtų.

2018-10-25, 19:49 | 3

Puikus gydytojas, aukščiausio lygio specialistas. Negaili laiko, viską labai kruopščiai paaiškina, moka puikiai sutarti su paaugliais, labai pagarbiai bendrauja tiek su vaiku, tiek su tėvais. Mums pasisekė, kad patekome vaikui susirgus pas šį gydytoją. Galima drąsiai teigti, kad tai gydytojas nuo Dievo. Rekomenduoju.

2018-06-22, 20:19 | 1

Labai nuostabus gydytojas, puikus specialistas.

2018-04-05, 15:43 | 1

Labai geras gydytojas.... lavai nustebino kad taip skire laiko viska isaiskint ir paaiskint. Negailejo laiko bei tyrimu mano vaikui. Su juo dirbancio studentes buvo l.malonios irgi gerai pasiruosusios. Uzsukdavo labai daznai... vaikas nevalge 8h ir dare daznai krauja bei slapima. Ziaurai padedavo ir mazyle uzkalbindavo ir pazaisdavo. Gydytojas begalo ramus, ir aiskiai kalbantis. Matosi kad l.geras srities specialistas.

2018-01-11, 18:32 | 2

Lankiausi pas šį specialistą su kūdikiu ir esu labai patenkinta. Mano lūkesčiai pateisinti su kaupu, gavau daug naudingos informacijos ateičiai.