Pacientai, kurie rekomenduoja Ovidijus Kazlauskas, %

Išduota: 2015-07-10, Nr. MPL-20436, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2020-07-22, Nr. MPL-25192, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kazlauskas Ovidijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kazlauskas Ovidijus?

2024-02-01, 21:09 | Registruotas lankytojas 3

Esame labai dėkingi už mūsų mamos O.J. Nuoširdų gydymą, už kantrybę, dėmesingumą ir profesionalumą. Jūsų pagalba ir paskirtu gydymu mama pasveiko ir jau sugeyžus į namus. Nuošordus AČIŪ!
Didžiausios sėkmes.

2024-02-01, 21:09 | Registruotas lankytojas 3

Didžiausios sėkmes.

2022-08-08, 20:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Ovidijui Kazlauskui už jūsų profesionalumą, žmogiškumą, dėmesingumą ir malonų bendravimą su ligota mano mama M.L. ir manimi. Mama labai buvo patenkinta jūsų darbu. Viską išsamiai paaiškinate apie gydymo eigą tiek mamai, tiek man, nors bendravau tik telefonu. Viską labai aiškiai, nuosekliai, be jokios skubos buvo paaiškinta. Esate puikus gydytojas, nuoširdus ŽMOGUS. Ačiū

2021-11-02, 11:06 | Registruotas lankytojas 2

Šaunus gydytojas Ovidijus Kazlauskas, domėjosi ir rūpinosi, išsamiai aiškino ligos eigą. Nuoširdus ačiū. Tikras gydytojas pagal pašaukimą, o ne iš reikalo. Rekomenduoju.

2021-07-02, 10:24 | Registruotas lankytojas 1

Mano giminaitis Narvydas, gerokai senyvo amžiaus, papuolė į Marijampolės ligoninę pas gydytoją Ovidijų Kazlauską. Labai buvau nustebinta gydytojo rūpestingumu, atliko visus reikiamus tyrimus, diagnozavo ligą, skyrė gydymą. Visada maloniai bendravo, suteikė reikiamą informaciją. Esu labai dėkinga gydytojui Ovidijui Kazlauskui. Roma Viselgienė

2020-03-05, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Geras gydytojas