Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gintautas Kazanavičius, %

Licencijos

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2009-11-10, Nr. MPL-15796, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03577, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

71.7% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

73.5% Complete
3.7

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

62.2% Complete
3.1

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

72.3% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

62.8% Complete
3.1

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

61.6% Complete
3.1

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

46% Complete
2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-05-23, 16:20 | 3

Prieš metus paskyrė receptinius cheminius hormonus Skydliaukei ir vėliau dar pridėjo cheminius vaistus nuo Diabeto. Kilo įtarimai dėl šio mediko sažiningumo perskaičius pincetas/lt atsiliepimus. Todėl nepradėjau vartoti jo paskirtų cheminių stiprių ir brangių medikamentų. Mėnesio laike išsityrus Skydliaukę ir Diabetą užsienyje - viskas buvo sveika, tik buvo nedidelių virškinimo sutrikimų. Jokių cheminių vaistų Skydliaukei ir Diabetui gydyti nevartoju iki šiolei. Nelinkiu niekam patekti pas šį gydytoją!

2020-02-12, 18:43 | 4

Gaila, kad švaisčiau laiką ir pinigus šiam gydytojui. Tikrai esu nusivylusi. Pradedant nuo to kaip jis bendravo ir kaip tikėtina, kad pakenkė! Gydytojas nesiskaito, užduoda tokius klausimus, kurių tikrai neturėtų užduoti apie seksualinį gyvenimą, apie pasitenkinimą tad tai galiu drąsiai priskirti seksualiniam priekabiavimui! Žema ir apgailėtina! Jo skirtas gydymas manau turėjo įtakos nesėkmingam nėštumui!
Tikrai nerekomenduoju ir daugiau negrįšiu pas šį profesorių.

2020-01-31, 16:32 | 4

Manau, kad šis profesorius yra vertas rimto žurnalistinio tyrimo.
Lankiausi pas šį gydytoją apie du metus. Išrašė vartoti Thybon, dar kažkokių kitų hormoninių vaistų ir vitaminą D. Kai klausdavau, kas konkrečiai su manimi negerai, prašiau kad detalizuotų problemą, ir kad pati galėčiau apie tai daugiau pasidomėti, nepateikė jokio tikslaus atsakymo. Kalbėjo, kad nuo šių vaistų kūno formos taps dailesnės ir vaikai gims vunderkindai (nors tikrai ne dėl to kreipiausi). Kai prašydavau paaiškinti išsamiau apie mano kraujo tyrimus, kas juose blogai ir kodėl reikia vartoti tiek daug vaistų, taip pat nesulaukdavau adekvataus atsakymo, apart to, kad vitamino D kiekis yra per mažas... Labai gaila išleistų didelių sumų pinigų neaiškioms konsultacijoms ir dar neaiškesniems vaistams. Įtariu, kad profesorius tiesiog yra pasirašęs sutartį "prastūminėti" Thybon vaistus Lietuvoje ir pacienčių kraujo tyrimų rezultatus siunčia vaistų gamintojams.

2020-01-06, 11:49 | 1

Siaip tai as nustebes kad gydytojas dirba taip kad priekaistu jam apsoliuciai neturiu o gydausi pas ji jau keleta meteliu.

2019-10-12, 16:45 | 3

Aplankius eilę gydytojų kovojant su nepastojimu tik šis gydytojas mane išgirdo. Kaip suprantu, komentatoriai nėra susidūrę su tikromis problemomis ir nežino kiek tai kainuoja kitur. Sumokėjau 140 EUR už dvi konsultacijas ir tyrimus. Mano nuomone, kiek esu mokėjus kitur, tai čia tik centai. Ginekologai, kurie specializuojasi nevaisingumo srity, nesugebėjo nusiųsti pas endokrinologus! Atlikus tyrimus, rado kelis hormonus, kurie viršija savo ribas ir yra susiję su nevaisingumu. Kazanavičius paskyrė gydymą hormonų suvaldymui. Laukiu rezultatų. O dėl vizito laiko, nei pas vieną gydytoją pasiguldę pusę valandos neglosto. Arba nepataikiau pas tokius, nors lankau tikrai dažnai pas gydytojus.

2019-08-17, 10:15 | 1

Puikus gydytojas, labai rekomenduoju.

2019-02-06, 14:29 | 1

Visiškai nesuprato mano pusės, tik viena problemą visada prikaišiojio. Sprendimų nematė ir iš padarytų tyrimų nieko nenustatė, nepasakė net kiek laiko problema gali tęstis ir kaip ja gydyti. Už vizita + tyrimai + 2 vaistai ( kuriuos priskyre ) 280 eur. Kaina akiplėšiška . tikrai nerekomenduoju

2018-12-16, 23:48 | 1

Net nezinau, kaip apibudinti si gydytoja. Man ji parekomendavo kita gydytoja, kurios nuomone pasitikiu, bet man asmeniskai jis paliko nemalonu ispudi. Pirma, visiskai neisklause mano problemos, o iskart paskyre Thybon vaistus nuo kuriu viskas stebuklingai turetu issispresti, iskaitant isvaizda ir vaisinguma, nors visiskai su kita problema pas ji lankiausi. Dar pabresiu, kad pagal tyrimus visi rodikliai buvo geri, gydytojas pavadino hormono skyrima "subtiliu koregavimu". Antra, puse apsilankimo laiku deste istorijos paskaita, nors man nebuvo labai idomu ir labiau noretusi kad aiskintu apie mano problemos sprendimo budus. Zodziu, nebesikreipsiu, manau ir nelabai suprantu kaip ji kazkas galetu rekomenduoti

2017-11-22, 00:24 | 2

Lankausi pas gydytoja jau 13 metu ir esu jo gydymu patenkinta. Liga diagnozavo is karto, paskirtas gydymas buvo veiksmingas. Is pradziu geriau hormonus, po keleta metu jo nebeskyre, nes hormonai susitvarke. Lankausi dabar profilaktiskai, nes turiu mazgeli. Kadangi mamai isoperuota skydliauke, savaja dabar labai stebiu. As galiu tik padekoti gydytojui! Sekmes Jums!

2017-11-04, 16:25 | 5

Lankiausi prieš keletą metų. Labai nepatiko. Tik komercija, skubėjimas. Nemačiau jokių paciento kortelių. Gal dabar ten kas nors pasikeitė.

2017-10-20, 16:53 | 3

Lankiausi 10 metų ir mokėjau pinigus už prirašytus papildus bei visokius tyrimus.Pastovus Thybon skyrimas man pasirodė nereikalingas,nes skiria visoms,tiek jaunai draugės dukrai,tiek man , 50 -etei,sakydamas,kad augs krūtys ir mažės svoris ir būsi jauna ir graži amžinai:)Paskui tas papildas Tribestan(beprotiškai brangus ir neveiksmingas).Echoskopijai skiriama 20 sekundžių,pokalbiui gal 5 minutės.Komercija ir dar kartą komercija,aibė hormoninių tyrimų . Dabar susiradau padorų endokrinologą Joną Čeponį Kauno klinikose.Net gėda buvo pasakoti pas ką lankiausi pastaruosius 10 metų.Net nepasakius profesoriaus pavardės,naujam daktarui tapo aišku( iš šypsenos supratau ), kas tas daktaras-profesorius,skiriantis tokius (visokius) vaistus.Moterys, skaitykite internete atsiliepimus ir rinkitės tik pačius geriausius gydytojus.Aš jau turiu Joną Čeponį,pas kurį noriu eiti,lankytis ir gydytis,kuris viską pasako,atsako į klausimus ,gerbia pacientą ir jo neskubina.Sveikatos visoms ir sėkmės pasirenkant.P.S. Niekada šioje klinikoje Via medica nesu gavusi kasos kvito,viskas kažkaip Kaunietiškai ir miglotai.Tik paskutiniu metu buvo užvesta paciento kortelė,anksčiau viska rašydavo į kažkokius sąsiuvinius. Kai dabar pagalvoju,tai siaubas apima.Kur buvo mano protas.

2017-10-15, 17:28 | 4

Sutinku su daugeliu atsiliepimų - 'prof habl dr' yra tik žodžių rinkinys už kurį naivios pacientės į balą purto banknotus. Aš labai norėčiau sutikti su gydytoju viskuo, ką jis sako - bet dialogo trūkumas, pirminis nusistatymas prieš pacientą, neįsigilinimas į paciento problemą nesukelia man pasitikėjimo jo jokiais gydymo metodais.

Gydytojas bandė nutraukti visus man prieš tai prirašytus vaistus vaistus ir gydymus (staiga tapęs ne tik endokrinologu, bet ir ginekologu, psichiatru, net psichologu, net diagnozavo man depresiją JEZAU!) - ir aš labai norėčiau su juo sutikti; nesu didelė vaistų ryjimo entuziastė. Bet, gerbiamasis profesorius:
a) vargiai pasiteiravo, kodėl man pirmoj vietoj tokie gydymai buvo paskirti;
b) vargiai paaiškino, kuo jo novatoriškas metodas yra geresnis.

Mano diagnozė yra akivaizdi - bet kas, kas turi mano striuką sveikatos istoriją ir moka naudotis internetu ir skaito WebMD ir panašiai, iškart suprastų, kur šuo pakastas. Tačiau gydytojas, vietoj to, kad pripažinęs jog aš sergu hipotiroidizmu ir pasiūlęs 'alternatyvų' gydymą, man tiesiog skėlė, kad 'viskas sujaukta, reikia gerti vitaminą D, prisipirkt lempų ir ateit dar po mėnesio ir paklot dar 100 eurų'. Ir tada jis man prirašytų Levotiroksino, ir aš būčiau kvaksėjus 'ačiū daktare, nepakartojamas gydymas, labai padėjo'.

Tad mieli pacientai, ir pacientės: būną gerų, novatoriškų specialistų, tačiau gydytojas taip pat turi būti MALONUS IR DĖMESINGAS, išsikovoti jūsų pasitikėjimą jo gydymo metodais - ar jis sugaiš 5 minutes paaiškinęs kas ta skydliaukė ir ką ji veikia, ar tiesiog jus išklausys, nepertraukdamas jūsų penkis kartus viename sakinyje.

Ačiū už dėmesį. P.S. man pasirodė, kaip jaunai moteriai, kad gydytojas prie manęs sedėdamas laikosi labai nepadoraus 5 cm atstumo ir kalbą įgrūdęs nosį tieisiai man į tarpuakį.

NEREKOMENDUOJU

2017-09-25, 00:50 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-08-22, 12:44 | IP: 86.20.185.9

Paskirtas gydymas kitiems endokrinologams buvo nesuprantamas.

2017-08-12, 12:11 | 4

Gydytojas orientuotas į pinigus, atvykus paskirtu laiku teko sėdėti siaurame koridoriuje su dar šešiomis pacientėmis,laukti. Kiekvienai skyrė po 5 minutes, judėjimas buvo kaip konvėjeris paukštyne. Užėjus nesisveikino, paklausė kas yra, nespėjus pradėt pasakoti pertraukė. Padarė pusės minutės trukmės echoskopiją,liepė nusirengt ir iščiupinėjo krūtis. Atnešiau visus tyrimus, tačiau jo paliepimu teko eiti į laboratoriją juos visus kartoti. Pakartojus sumokėjau virš šimto eurų už tai,ką ir taip jau buvau atnešus. Greitai peržvelgė akimis tyrimus ir išrašė thybon vaistus,labai akcentuodamas jog nuo jų augs krūtinė ir sumažės svoris su keista šypsenėlė, nors sakiau kad jis ir taip pas mane krenta. Paklausus priežasčių tokios būklės-atsakė "na nežinau, visko gali būt". Taip ir pasibaigė vizitas.