Pacientai, kurie rekomenduoja Gintautas Kazanavičius, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03577, Galiojanti

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2019-10-12, 16:45 | 3

Aplankius eilę gydytojų kovojant su nepastojimu tik šis gydytojas mane išgirdo. Kaip suprantu, komentatoriai nėra susidūrę su tikromis problemomis ir nežino kiek tai kainuoja kitur. Sumokėjau 140 EUR už dvi konsultacijas ir tyrimus. Mano nuomone, kiek esu mokėjus kitur, tai čia tik centai. Ginekologai, kurie specializuojasi nevaisingumo srity, nesugebėjo nusiųsti pas endokrinologus! Atlikus tyrimus, rado kelis hormonus, kurie viršija savo ribas ir yra susiję su nevaisingumu. Kazanavičius paskyrė gydymą hormonų suvaldymui. Laukiu rezultatų. O dėl vizito laiko, nei pas vieną gydytoją pasiguldę pusę valandos neglosto. Arba nepataikiau pas tokius, nors lankau tikrai dažnai pas gydytojus.

2019-08-17, 10:15 | 1

Puikus gydytojas, labai rekomenduoju.

2019-02-06, 14:29 | 1

Visiškai nesuprato mano pusės, tik viena problemą visada prikaišiojio. Sprendimų nematė ir iš padarytų tyrimų nieko nenustatė, nepasakė net kiek laiko problema gali tęstis ir kaip ja gydyti. Už vizita + tyrimai + 2 vaistai ( kuriuos priskyre ) 280 eur. Kaina akiplėšiška . tikrai nerekomenduoju

2018-12-16, 23:48 | 1

Net nezinau, kaip apibudinti si gydytoja. Man ji parekomendavo kita gydytoja, kurios nuomone pasitikiu, bet man asmeniskai jis paliko nemalonu ispudi. Pirma, visiskai neisklause mano problemos, o iskart paskyre Thybon vaistus nuo kuriu viskas stebuklingai turetu issispresti, iskaitant isvaizda ir vaisinguma, nors visiskai su kita problema pas ji lankiausi. Dar pabresiu, kad pagal tyrimus visi rodikliai buvo geri, gydytojas pavadino hormono skyrima "subtiliu koregavimu". Antra, puse apsilankimo laiku deste istorijos paskaita, nors man nebuvo labai idomu ir labiau noretusi kad aiskintu apie mano problemos sprendimo budus. Zodziu, nebesikreipsiu, manau ir nelabai suprantu kaip ji kazkas galetu rekomenduoti

2017-11-22, 00:24 | 2

Lankausi pas gydytoja jau 13 metu ir esu jo gydymu patenkinta. Liga diagnozavo is karto, paskirtas gydymas buvo veiksmingas. Is pradziu geriau hormonus, po keleta metu jo nebeskyre, nes hormonai susitvarke. Lankausi dabar profilaktiskai, nes turiu mazgeli. Kadangi mamai isoperuota skydliauke, savaja dabar labai stebiu. As galiu tik padekoti gydytojui! Sekmes Jums!

2017-11-04, 16:25 | 5

Lankiausi prieš keletą metų. Labai nepatiko. Tik komercija, skubėjimas. Nemačiau jokių paciento kortelių. Gal dabar ten kas nors pasikeitė.

2017-10-20, 16:53 | 3

Lankiausi 10 metų ir mokėjau pinigus už prirašytus papildus bei visokius tyrimus.Pastovus Thybon skyrimas man pasirodė nereikalingas,nes skiria visoms,tiek jaunai draugės dukrai,tiek man , 50 -etei,sakydamas,kad augs krūtys ir mažės svoris ir būsi jauna ir graži amžinai:)Paskui tas papildas Tribestan(beprotiškai brangus ir neveiksmingas).Echoskopijai skiriama 20 sekundžių,pokalbiui gal 5 minutės.Komercija ir dar kartą komercija,aibė hormoninių tyrimų . Dabar susiradau padorų endokrinologą Joną Čeponį Kauno klinikose.Net gėda buvo pasakoti pas ką lankiausi pastaruosius 10 metų.Net nepasakius profesoriaus pavardės,naujam daktarui tapo aišku( iš šypsenos supratau ), kas tas daktaras-profesorius,skiriantis tokius (visokius) vaistus.Moterys, skaitykite internete atsiliepimus ir rinkitės tik pačius geriausius gydytojus.Aš jau turiu Joną Čeponį,pas kurį noriu eiti,lankytis ir gydytis,kuris viską pasako,atsako į klausimus ,gerbia pacientą ir jo neskubina.Sveikatos visoms ir sėkmės pasirenkant.P.S. Niekada šioje klinikoje Via medica nesu gavusi kasos kvito,viskas kažkaip Kaunietiškai ir miglotai.Tik paskutiniu metu buvo užvesta paciento kortelė,anksčiau viska rašydavo į kažkokius sąsiuvinius. Kai dabar pagalvoju,tai siaubas apima.Kur buvo mano protas.

2017-10-15, 17:28 | 4

Sutinku su daugeliu atsiliepimų - 'prof habl dr' yra tik žodžių rinkinys už kurį naivios pacientės į balą purto banknotus. Aš labai norėčiau sutikti su gydytoju viskuo, ką jis sako - bet dialogo trūkumas, pirminis nusistatymas prieš pacientą, neįsigilinimas į paciento problemą nesukelia man pasitikėjimo jo jokiais gydymo metodais.

Gydytojas bandė nutraukti visus man prieš tai prirašytus vaistus vaistus ir gydymus (staiga tapęs ne tik endokrinologu, bet ir ginekologu, psichiatru, net psichologu, net diagnozavo man depresiją JEZAU!) - ir aš labai norėčiau su juo sutikti; nesu didelė vaistų ryjimo entuziastė. Bet, gerbiamasis profesorius:
a) vargiai pasiteiravo, kodėl man pirmoj vietoj tokie gydymai buvo paskirti;
b) vargiai paaiškino, kuo jo novatoriškas metodas yra geresnis.

Mano diagnozė yra akivaizdi - bet kas, kas turi mano striuką sveikatos istoriją ir moka naudotis internetu ir skaito WebMD ir panašiai, iškart suprastų, kur šuo pakastas. Tačiau gydytojas, vietoj to, kad pripažinęs jog aš sergu hipotiroidizmu ir pasiūlęs 'alternatyvų' gydymą, man tiesiog skėlė, kad 'viskas sujaukta, reikia gerti vitaminą D, prisipirkt lempų ir ateit dar po mėnesio ir paklot dar 100 eurų'. Ir tada jis man prirašytų Levotiroksino, ir aš būčiau kvaksėjus 'ačiū daktare, nepakartojamas gydymas, labai padėjo'.

Tad mieli pacientai, ir pacientės: būną gerų, novatoriškų specialistų, tačiau gydytojas taip pat turi būti MALONUS IR DĖMESINGAS, išsikovoti jūsų pasitikėjimą jo gydymo metodais - ar jis sugaiš 5 minutes paaiškinęs kas ta skydliaukė ir ką ji veikia, ar tiesiog jus išklausys, nepertraukdamas jūsų penkis kartus viename sakinyje.

Ačiū už dėmesį. P.S. man pasirodė, kaip jaunai moteriai, kad gydytojas prie manęs sedėdamas laikosi labai nepadoraus 5 cm atstumo ir kalbą įgrūdęs nosį tieisiai man į tarpuakį.

NEREKOMENDUOJU