Pacientai, kurie rekomenduoja Gintautas Kazanavičius, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03577, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

2.2

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2023-10-30, 13:06 | Registruotas lankytojas 3

niekam nelinketciau papulti pas sy gyditoja

2023-05-05, 13:57 | Registruotas lankytojas 14

Puikus gydytojas.Pats paskambino pasiteiravo,kaip jaučiuosi gydymo metu,patarė vaistų naudojimo klausimais,pakonsultavo.Rekomenduoju visiems.

2022-10-11, 15:05 | Registruotas lankytojas 1

Aukščiausio lygio,profesionalus , dėmesingas, geranoriškas,kilnios širdies tikras profesorius

Virginijus S.

2022-03-30, 07:27 | Registruotas lankytojas 3

nerekamanduotciau niekam sio gydytojo nes su savo thybonu ir kitais papildais kuriu man visai nereikejo labai pablogino sveikata atciu dabartinei gydytojai kuri paskyre visai kita gydima ir jau dabar antri metai po truputi atsigaunu tad atidziai rinkites gydytojus nes privatiems gal nevisiems daugiau rupi komercija

2022-03-30, 07:27 | Registruotas lankytojas 3

2022-02-24, 12:12 | Registruotas lankytojas 2

Paantrinsiu atsiliepimą dėl žurnalistinio tyrimo. Šeimos nariui atlikus tyrimus ir nieko neradus labai rūpestingai paskyrė "vardinio recepto vaistus būtent iš tos vaistinės".

2022-02-24, 09:21 | Registruotas lankytojas 2

2021-08-06, 06:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas. Dėmesingas, atidus, visada skiriantis laiko nuodugniai apžiūrai. Jau seniai lankausi pas šį gydytoją ir esu nepaprastai dėkinga jam. Ypač rekomenduoju turintiems sudėtingesnių problemų - lankiausi pas daugelį gydytojų, bet tik gerb. profesorius teisingai nustatė problemą ir skyrė tinkamą gydymą.

2021-04-03, 13:32 | Registruotas lankytojas 35

Kai pagalvoji - kam iš viso eiti pas Kazanavičių - juk vistiek paskirs Thybone. Ir be jo galiu nusipirkti

2021-01-29, 13:17 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-07-20, 12:00 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-23, 13:20 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-02-12, 16:43 | Registruotas lankytojas 8
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-31, 14:32 | Registruotas lankytojas 4
2020-01-06, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

Siaip tai as nustebes kad gydytojas dirba taip kad priekaistu jam apsoliuciai neturiu o gydausi pas ji jau keleta meteliu.

2019-10-12, 13:45 | Registruotas lankytojas 3

Aplankius eilę gydytojų kovojant su nepastojimu tik šis gydytojas mane išgirdo. Kaip suprantu, komentatoriai nėra susidūrę su tikromis problemomis ir nežino kiek tai kainuoja kitur. Sumokėjau 140 EUR už dvi konsultacijas ir tyrimus. Mano nuomone, kiek esu mokėjus kitur, tai čia tik centai. Ginekologai, kurie specializuojasi nevaisingumo srity, nesugebėjo nusiųsti pas endokrinologus! Atlikus tyrimus, rado kelis hormonus, kurie viršija savo ribas ir yra susiję su nevaisingumu. Kazanavičius paskyrė gydymą hormonų suvaldymui. Laukiu rezultatų. O dėl vizito laiko, nei pas vieną gydytoją pasiguldę pusę valandos neglosto. Arba nepataikiau pas tokius, nors lankau tikrai dažnai pas gydytojus.

2019-08-17, 07:15 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas, labai rekomenduoju.

2019-02-06, 12:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-16, 21:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-11-21, 22:24 | Registruotas lankytojas 2

Lankausi pas gydytoja jau 13 metu ir esu jo gydymu patenkinta. Liga diagnozavo is karto, paskirtas gydymas buvo veiksmingas. Is pradziu geriau hormonus, po keleta metu jo nebeskyre, nes hormonai susitvarke. Lankausi dabar profilaktiskai, nes turiu mazgeli. Kadangi mamai isoperuota skydliauke, savaja dabar labai stebiu. As galiu tik padekoti gydytojui! Sekmes Jums!

2017-11-04, 14:25 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-10-20, 13:53 | Registruotas lankytojas 3

Lankiausi 10 metų ir mokėjau pinigus už prirašytus papildus bei visokius tyrimus.Pastovus Thybon skyrimas man pasirodė nereikalingas,nes skiria visoms,tiek jaunai draugės dukrai,tiek man , 50 -etei,sakydamas,kad augs krūtys ir mažės svoris ir būsi jauna ir graži amžinai:)Paskui tas papildas Tribestan(beprotiškai brangus ir neveiksmingas).Echoskopijai skiriama 20 sekundžių,pokalbiui gal 5 minutės.Komercija ir dar kartą komercija,aibė hormoninių tyrimų . Dabar susiradau padorų endokrinologą Joną Čeponį Kauno klinikose.Net gėda buvo pasakoti pas ką lankiausi pastaruosius 10 metų.Net nepasakius profesoriaus pavardės,naujam daktarui tapo aišku( iš šypsenos supratau ), kas tas daktaras-profesorius,skiriantis tokius (visokius) vaistus.Moterys, skaitykite internete atsiliepimus ir rinkitės tik pačius geriausius gydytojus.Aš jau turiu Joną Čeponį,pas kurį noriu eiti,lankytis ir gydytis,kuris viską pasako,atsako į klausimus ,gerbia pacientą ir jo neskubina.Sveikatos visoms ir sėkmės pasirenkant.P.S. Niekada šioje klinikoje Via medica nesu gavusi kasos kvito,viskas kažkaip Kaunietiškai ir miglotai.Tik paskutiniu metu buvo užvesta paciento kortelė,anksčiau viska rašydavo į kažkokius sąsiuvinius. Kai dabar pagalvoju,tai siaubas apima.Kur buvo mano protas.

2017-10-15, 14:28 | Registruotas lankytojas 4

Sutinku su daugeliu atsiliepimų - 'prof habl dr' yra tik žodžių rinkinys už kurį naivios pacientės į balą purto banknotus. Aš labai norėčiau sutikti su gydytoju viskuo, ką jis sako - bet dialogo trūkumas, pirminis nusistatymas prieš pacientą, neįsigilinimas į paciento problemą nesukelia man pasitikėjimo jo jokiais gydymo metodais.

Gydytojas bandė nutraukti visus man prieš tai prirašytus vaistus vaistus ir gydymus (staiga tapęs ne tik endokrinologu, bet ir ginekologu, psichiatru, net psichologu, net diagnozavo man depresiją JEZAU!) - ir aš labai norėčiau su juo sutikti; nesu didelė vaistų ryjimo entuziastė. Bet, gerbiamasis profesorius:
a) vargiai pasiteiravo, kodėl man pirmoj vietoj tokie gydymai buvo paskirti;
b) vargiai paaiškino, kuo jo novatoriškas metodas yra geresnis.

Mano diagnozė yra akivaizdi - bet kas, kas turi mano striuką sveikatos istoriją ir moka naudotis internetu ir skaito WebMD ir panašiai, iškart suprastų, kur šuo pakastas. Tačiau gydytojas, vietoj to, kad pripažinęs jog aš sergu hipotiroidizmu ir pasiūlęs 'alternatyvų' gydymą, man tiesiog skėlė, kad 'viskas sujaukta, reikia gerti vitaminą D, prisipirkt lempų ir ateit dar po mėnesio ir paklot dar 100 eurų'. Ir tada jis man prirašytų Levotiroksino, ir aš būčiau kvaksėjus 'ačiū daktare, nepakartojamas gydymas, labai padėjo'.

Tad mieli pacientai, ir pacientės: būną gerų, novatoriškų specialistų, tačiau gydytojas taip pat turi būti MALONUS IR DĖMESINGAS, išsikovoti jūsų pasitikėjimą jo gydymo metodais - ar jis sugaiš 5 minutes paaiškinęs kas ta skydliaukė ir ką ji veikia, ar tiesiog jus išklausys, nepertraukdamas jūsų penkis kartus viename sakinyje.

Ačiū už dėmesį. P.S. man pasirodė, kaip jaunai moteriai, kad gydytojas prie manęs sedėdamas laikosi labai nepadoraus 5 cm atstumo ir kalbą įgrūdęs nosį tieisiai man į tarpuakį.

NEREKOMENDUOJU

2017-09-24, 21:50 | IP: *.*.*.*

2017-08-22, 09:44 | IP: 86.20.185.9

Paskirtas gydymas kitiems endokrinologams buvo nesuprantamas.

2017-08-12, 09:11 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-07-28, 21:06 | IP: *.*.*.*

2017-06-30, 14:02 | IP: *.*.*.*

2017-06-23, 22:53 | IP: 88.119.153.181

Labai dėkimga daktarui už mazgelio pranykimą skirtu gydymu. Jau lankausi 10 metų ie esu patenkinta gydymo rezultatu.

2017-04-27, 08:36 | IP: 195.182.79.146

Sunku vertinti, nes iš Kazanavičiaus persikėlus pas kitą gydytoją, profesoriaus gydymo metodas buvo išpeiktas. Paskyrus hormonus, metformina, svoris krito -10kg, vėliau liko vietoje. Vertinti teigiamai ar neigiamai, neįmanoma. Kiek gydytojų tieki ir nuomonių gydant PKS

2017-04-11, 09:11 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-03-28, 23:25 | IP: *.*.*.*

2017-03-01, 17:32 | IP: 89.249.95.198

Kainos nemažos, bet kai gauni kokybišką paslaugą, apie tai nebelabai ir galvoji. Sveikata svarbiausia. Iškart po pirmų tyrimų nustatė bėdą, paskyrė gydymą, kaip dažnai lankytis reikia ir pan. Ir po metų laiko bėda buvo išspręsta. Ačiū Gydytojui!

2017-02-21, 23:34 | Registruotas lankytojas 2

Labai gerai

2016-12-02, 23:19 | IP: 87.247.94.80

Kazi ar gydytojas suteiktų paslaugas visiems?