Pacientai, kurie rekomenduoja Jolanta Banevičienė, %

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11311, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11311, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Banevičienė Jolanta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Banevičienė Jolanta?

2021-08-06, 16:05 | Registruotas lankytojas 1

Mano manimu iš karto buvo nusiteikusi prieš mane dėl man nežinomos priežasties. Iš karto pradėjo kalbėti su manimi labai nemandagiai ir priešiškai. Kai pasakiau dalyką, kuris nesutapo so jos nuomone, dar daugiau pakėlė toną, pareiškė, kad tokių negydys, parodė į duris ir liepė keisti gydytoją. Neišrašė man prašomo siuntimo. Nespėjau paprašyti recepto vaistams. Sugaištas laikas, sugadinta nuotaika ir negautos paslaugos. Nesitikėjau sutikti tokios grubios, nemandagios, nemokančios savęs valdyti gydytojos.

2020-08-04, 08:06 | Registruotas lankytojas 8

Maloniai bendraujanti, profesionali šeimos gydytoja. Atliko visus tyrimus, suteikė išsamias konsultacijas ir padėjo atsakyti į visus rūpimus klausimus. Savo pacientams skiria tikrai daug nuoširdaus dėmesio. Ačiū

2020-01-02, 20:54 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja.

2017-12-17, 09:54 | Registruotas lankytojas 4

Rūpestinga šeimos gydytoja. Tiesiog privertė mane, bailę, nueiti ir atlikti planinį sveikatos patikrinimą, paskui kartu su manimi išsamiai aptarė rezultatus, negailėjo laiko ir patarimų. Gydytojos dėka dabar esu rami ir žinau, į ką savo sveikatoje kreipti dėmesį. Bet nebeturiu nereikalingo nerimo ir baisių minčių :) Ačiū.

2017-07-29, 20:02 | Registruotas lankytojas 1

Geriausia gydytoja, labai rūpestinga.

2016-09-12, 16:08 | IP: 84.15.176.239

Puiki ☺

Esate Jolanta Banevičienė?
2016-07-25, 00:14 | IP: 78.56.112.211

Labai maloni gydytoja visalaika nuramina ir padeda istykus bedai

Esate Jolanta Banevičienė?