Pacientai, kurie rekomenduoja Eglė Kazakauskaitė, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2014-02-11, Nr. MPL-19074, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-13, 18:27 | Registruotas lankytojas 2

Žiūrėjo į manitoriųir sako pasakokit,pasakokit ko atėjote,aš klausau,parasė atsakymą is pries 8 metus darytus tyrimus,zondavimo,sakė jei tuo metu nieko nerado tai neras ir dabar.,jei naudojau vaistus .kad mazintų halisterolio lygį 5 mg.ir paskutinis tyrimas buvo geras,tai dabar israsė 20 mg.gerti,lankiausi 16.30val.matosi,kad skuba,nors neivieno ligonio nei pries mane ,nei po manęs nebuvo

2021-04-13, 18:27 | Registruotas lankytojas 2

2017-12-01, 12:03 | IP: 78.56.220.5

Nuostabi gydytoja, vizito metu maloniai bendravo, rupestingai atsake i visus rupimus klausimus, diagnozavo problema. Ačiū!

2017-11-16, 14:39 | IP: 188.69.212.96

Labai miela ir profesionali gydytoja. Issamiai paaiskino tyrimo eiga, galimas papblogejusios savijautos priezastis. Paprasta, nepasikelusi ir miela gydytoja :)