Pacientai, kurie rekomenduoja Genovaitė Martusevičienė, %

Išduota: 2009-06-17, Nr. MPL-15143, Galiojanti

Martusevičienė Genovaitė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Martusevičienė Genovaitė?

2017-05-24, 00:26 | IP: 78.58.133.170

Gydytoja puiki,atidi, nuoširdi,dirba profesionaliai,visada buvau išklausyta,ištirta ir pagydyta.Puiki ir jos seselė, jos abi labai gera komanda.

2017-02-24, 17:53 | IP: *.*.*.*
2017-02-08, 02:13 | IP: 212.12.195.11

Taktiška

2016-12-06, 00:42 | IP: *.*.*.*
2016-07-14, 00:08 | IP: *.*.*.*
2016-05-19, 15:34 | IP: *.*.*.*
2016-04-22, 11:46 | IP: 78.58.133.187

Kaip yra visokių pacientų, kurie kaltina gydytoją,kad ne vietoje pastojo, kiti gal kaltins ,kad gimė berniukas ,o ne margaitė, bet aš esu patenkintas savo gydytojos ir jos seselės darbu, rūpinasi jos mano sveikata, stengiasi kiek galima pagelbėti šioje supuvosioje sveikatos sistemoje,aš esu už tai dėkingas ir nesigailiu pasirinkęs šią gydytoją,Sėkmės jos darbe.

2016-03-22, 11:14 | IP: *.*.*.*
2015-01-08, 10:05 | IP: 78.62.16.19

puiki ,nuostabi gydytoja ,tik labai mažai laiko gali skirti pacientui, nes visada pilna sergančių ,bet dirba sparčiai ir visada stengiasi išspręsti problemas.Užjaučiu šeimos gydytojas dėl tokio įtempto darbo ir popierizmo,nenorėčiau,kad mano dukra ar sūnus dirbtų taip sunkiai ir atsakingai.Dėkoju , kad dar yra tikrų gydytojų iš pašaukimo ,kaip mano šeimos gydytoja.Puiki ir jos seselė.

2014-09-23, 11:44 | IP: *.*.*.*

2013-09-02, 10:15 | IP: 85.89.243.230

Neprofesionali, laukia kyšių. Pati turiu degnozuoti sau ligas :)

2013-08-25, 14:18 | IP: 78.62.16.19

Nuoširdi,rūpestinga,profesionali gydytoja,patars ne tik gydymo klausimais,bet ir profilaktikos, vaikų mitybos,režimo klausimais.Visada konsultuoja telefonu,seselė visada paaiškina apie profilaktines programas,surašo tyrimus,dirba nuoširdžiai ir sparčiai.Niekada nekeisčiau gydytojos ir seselės,nes vargu ar rasčiau geresnę komandą.

2013-03-09, 23:59 | IP: 78.62.16.19

Maloni,rūpestinga,visada konsultuojasi su specialistais, atlieka būtiniausius tyrimus.išklauso,išaiškina apie ligą, vaistus,nors laiko turi nedaug.Toks turi būti šeimos gydytojas.Daug kaimynų prisirašė pas šią gydytoją man rekomendavus ir džiaugiasi.Puiki seselė,nuoširdi, dirba sparčiai,geras komandinis darbas.Visokių žmonių yra, todėl ir komentarų neteisingų prirašo,pikti tapo pacientai.

2012-01-21, 19:45 | IP: *.*.*.*

2011-09-05, 09:28 | IP: *.*.*.*