Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Katkevičius, %

Išduota: 2006-03-28, Nr. MPL-07978, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Katkevičius Sigitas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Katkevičius Sigitas?

2024-01-07, 16:43 | Registruotas lankytojas 3

Prieš Naujus teko apsilankyti Alytaus ligoninės priimamajame tris kartus dėl skaudančios ir ištinusios blauzdos.Jokių rez... Šeimos gydytoja J.Filatoviene (pagarba jai) su trombozės įtarimais nusiuntė išsitirti echoskopu, papuoliau pas "specialistą" S.Katkevičių. Jis su tokiomis užuominomis nesugebėjo tiksliai diagnozuoti problemos ir nustatė,kad man 'Kojų venų varikoze su uždegimu'. Po 10! dienų atsirandu Kaune, diagnozė 'Giluminių venų trombozė'!, kas yra ne tas pats...Ir kaip pasitikėt tokia gydytojų kompetencija? Gal reiktų atidžiau atlikti savo gydytojo pareigas? ... 'Specialistui' laikas į tikrąją pensiją, o ne dar dirbti ligoninėje.

2023-01-16, 17:02 | Registruotas lankytojas 2

PUIKU LABAI BIJOJAU RYT TA SLANGA BET GYDYTOJAS SU SAVO PADEJEJA PADEJO MAN PEREITI VISA LABAI NEMALONU PROCESA

2023-01-16, 17:02 | Registruotas lankytojas 2

2023-01-09, 09:29 | Registruotas lankytojas 1

Ankstyvą rytą turėjau vizitą pas gydytoją Sigitą Katkevičių. Gydytojas labai maloniai ir išsamiai viską paaiškino kaip vyks tyrimas. Tyrimo metu buvo itin atidus, gyrė, kad klausau jo nurodymų. Iš kabineto išėjau su šypsena. Džiaugiuosi ir galiu teigti, kad tai gydytojas iš didžiosios raidės. Dėkoju už profesionalumą, žmogiškumą. Linkiu Dievo palaimos!

2022-01-13, 13:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai draugiškas gydytojas ir malonios seselės!

2021-05-21, 20:10 | Registruotas lankytojas 7

Ne kartą teko lankytis pas šį gydytoją dėl įvairių tyrimu,visada tiksliai buvo ivardinta. Paskutiniu metu atliko kolonoskopija,nuramino,apsvarstėm problemas,su jumoru ,nuotaikingas žmogus,išmanantis savo darbą.Ačiū anestezologu komandai už rūpesty prieš ir po tyrimo.Laikysiuos patarimų ir tikekimės geriau.Jums taip pat sveikatos ir sėkmės darbuose

2020-08-19, 07:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-28, 07:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, gražiai žmoniškai bendrauja. Man buvo daromas endoskopijos tyrimas, todėl esu labai dėkinga gydytojui, kad jo metu gražiai bendravo, paaiškino, nuramino, padrąsino ir pan dėl to ir šis tyrimas ne toks jau ir baisus. Ačiū labai.