Pacientai, kurie rekomenduoja Renata Žemaitienė, %

Išduota: 2006-07-31, Nr. MPL-08505, Galiojanti

Žemaitienė Renata dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Žemaitienė Renata?

2019-10-13, 20:01 | 4

Nuostabi gydytoja. Labai dėmesinga, maloni, kiekvienakart pas ja atejus esi maloniai priimtas. Inovatyvi, domisi naujaisiais gydymo budais, visada pataria. Tikrai tik geriausi atsiliepimai!

2017-01-26, 14:54 | IP: 85.206.51.224

Puiki gydytoja, prižiūri mūsų dukrytę, pakolkas galiu tik teigiamai atsiliepti.

2016-10-30, 16:14 | IP: 89.116.40.76

Nuostabi gydytoja, gydo mūsų du vaikus. Visada maloniai bendrauja, labai kompettinga, vaikai ja irgi labai džiaugiasi. Gera gyventi Lietuvoje ir turėti tokias gydytojas. Labiausiai patinka sveika nuovoka.

2016-09-05, 18:16 | IP: 77.240.248.77

Visada smagi, nuoširdi, dėmesinga.

2015-04-12, 09:06 | IP: 78.60.83.171

Tai nuostabiausia Gydytoja, kuria teko sutikti savo gyvenime. Jau 18 metu ji globoja mano vyresniaja dukra ir 16 metu- antraja. Dziaugiames, kad turime galimybe ir toliau kreiptis i ja, nes ji -seimos gydytoja. Labai esu patenkinta ir jos ismintingais patarimais ne tik sveikatos klausimais...l P.Renata ne tik puiki specialiste, bet ir i begalo moteriska, zavi, jautri asmenybe. Linkim jai laimes, jos artimiesiems taip pat ir kuo daugiau dekingu pacientu...:)

2015-04-01, 22:08 | IP: *.*.*.*
2014-07-16, 12:23 | IP: 188.69.196.246

nuostabi gydytoja

Esate Renata Žemaitienė?
2014-02-11, 11:39 | IP: 5.20.185.125

Puiki gydytoja, gydė mane 17 metų, jokių priekaištų jai neturiu.

Esate Renata Žemaitienė?