Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Karalius, %

Registracija čia ir dabar

Širdies chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13265, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
2022-04-08, 16:27 | Registruotas lankytojas 4

Rimantas Karalius - tai kardiochirurgas nuo DIEVO.
Jau septinti metai kaip Jūs atlikote man sudėtingą širdies operaciją be komplikacijų. O juk aš turiu autoimuninę ligą. iš Jūsų sielos sklido ramybės ir gerumo bangos. Te nepavargsta Jūsų rankos ir širdis. Rekomenduoju visiems.
Jūratė O.

2022-03-22, 21:59 | Registruotas lankytojas 3

Rekomenduoju!

2021-11-23, 21:40 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus, nuostabus chirurgas. Suteikė išsamią informaciją apie operacijos eigą ir rezultatus. Skyrė pakankamai laiko įsigilinti į mano savijautą po operacijos. Tik geriausi atsiliepimai! Labai rekomenduoju!

2021-06-30, 00:40 | Registruotas lankytojas 3

Mano tetis neisgyveno po jo atliktos sirdies voztuvo keitimo operacijos, nors davinejo 97% sekmes pries operacija(ka veliau neige telefonu),neivertino operacijos sudetingumo ir tecio bukles. Abejotina ar visi diagnostiniai tyrimai buvo atlikti pries operacija kruopsciai.Galbut anksciau buvo geras daktaras, bet dabar abejociau. Manau amžius daro savo. Siulyciau paieskoti alternatyvu ir maziau "drasaus ir visko galincio" ego turincio chirurgo.

2020-10-17, 11:28 | Registruotas lankytojas 1

1998 metais padarė operciją. Labai labai ačiū! Iki dabar neturiu jokių nusiskundimų ir gyvenu laimingą gyvenimą.

2020-01-28, 03:16 | Registruotas lankytojas 1

Tai nuostabiausias profesionalas savo darbo. Dėkoju jam visą savo širdimi ir rekomenduoju bet kam, kam reikia pataisyti širdelę.

2019-08-21, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausiai dėkoju Širdies ir krūtinės chirurgijos centro I-jo širdies chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Rimantui Karaliui už profesionaliai atliktą širdies operaciją ir priežiūrą bei rūpestingumą po jos, dėl ko turiu galimybę tikėtis ilgai ir laimingai gyventi pilnavertį gyvenimą. Duok Dieve Jums stiprios sveikatos ir daug daug metų!!!!! AČIŪ! Pagarbiai - E. Saviščevas

2019-02-09, 18:17 | Registruotas lankytojas 1

Puikus, nuostabus. Paprastas, jokios arogancijos. skubekite kam reikia nes auksinis zmogus, bet jau metuose, kad spetu padaryti stebukla ir jums. 100 kartu aciu! Atsiligynimas uz toki tokius stebuklus kiekvieno asmeninis reikalas.

2019-01-08, 23:12 | Registruotas lankytojas 3

Šaunus gydytojas, dovanojo antrą gyvenimą

2018-12-20, 19:37 | Registruotas lankytojas 1

Neseniai Santaros klinikose teko atlaikyti ilgą ir varginančią širdies operaciją, kurią atliko doc. Rimantas Karalius su komanda.

Kadangi gyvenu periferijoje, teko girdėti įvairių gandų, neva slaugantis personalas „pasikėlęs“, o gydytojai net neateina pažiūrėti ligonio po operacijos. Viskas buvo priešingai. Sesutės ir slaugutės stengėsi kaip dėl artimo savo, o doc. R. Karalius, nepaisant didžiulio krūvio, kiekvieną dieną aplankydavo bent du kartus: rytinės vizitacijos metu ir popiet ar net vakarais po sunkių operacijų. Tai rodo neįtikėtiną gydytojo energiją ir atsidavimą darbui bei pacientams.

Kiekvieną rytą į palatą viesulu įsiverždavo pozityvioji trijulė: doc. R. Karalius, kardiologė Palmyra Semėnienė ir Gražina Lukšaitė. Veiduose šypsenos, vienas kitas juokelis ir kažkur dingsta per naktį susikaupusios tamsumos. Gera nuotaika, pasitikėjimas ir profesionalumas puikiai nuteikia ligonius.

Deja, dėl sveikstant įvykusių komplikacijų doc. R. Karaliui teko mane operuoti dar kartą. Tai buvo išbandymas tiek mano organizmui, tiek mano emocinei savijautai. Tačiau manau, kad išsikapstyti iš sunkios būklės padėjo doc. R. Karaliaus profesionalumas ir mano visiškas pasitikėjimas juo. Už atgautą sveikatą būsiu jam dėkingas visą gyvenimą.

2017-05-22, 16:59 | IP: 87.239.83.56

Rekomenduočiau visiems šį profesionalą. Stropus paprastas nuoširdus kardiologas chirurgas.

2017-05-12, 22:35 | Registruotas lankytojas 7

Ką čia ir be pridursi, stebukladariai..

2016-11-13, 21:31 | IP: 78.62.93.187

Siu metu vasario men man buvo atlikta sirdies aortos korekcijos ir aortos voztuvo operacija.Esu labai dekinga Jums,daktare.jauciuosi puikiai.Nors mano gyvenime tai buvo sunkus laikotarpis,bet isliko malonus gydymosi prisiminimai..Nuosirdus ,Jums Aciu,daktare....................