Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Karalius, %

Gydytojas širdies chirurgas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13265, Galiojanti

2019-08-21, 11:48 | 1

Nuoširdžiausiai dėkoju Širdies ir krūtinės chirurgijos centro I-jo širdies chirurgijos skyriaus vedėjui doc. dr. Rimantui Karaliui už profesionaliai atliktą širdies operaciją ir priežiūrą bei rūpestingumą po jos, dėl ko turiu galimybę tikėtis ilgai ir laimingai gyventi pilnavertį gyvenimą. Duok Dieve Jums stiprios sveikatos ir daug daug metų!!!!! AČIŪ! Pagarbiai - E. Saviščevas

2019-02-09, 20:17 | 1

Puikus, nuostabus. Paprastas, jokios arogancijos. skubekite kam reikia nes auksinis zmogus, bet jau metuose, kad spetu padaryti stebukla ir jums. 100 kartu aciu! Atsiligynimas uz toki tokius stebuklus kiekvieno asmeninis reikalas.

2019-01-09, 01:12 | 1

Šaunus gydytojas, dovanojo antrą gyvenimą

2018-12-20, 21:37 | 1

Neseniai Santaros klinikose teko atlaikyti ilgą ir varginančią širdies operaciją, kurią atliko doc. Rimantas Karalius su komanda.

Kadangi gyvenu periferijoje, teko girdėti įvairių gandų, neva slaugantis personalas „pasikėlęs“, o gydytojai net neateina pažiūrėti ligonio po operacijos. Viskas buvo priešingai. Sesutės ir slaugutės stengėsi kaip dėl artimo savo, o doc. R. Karalius, nepaisant didžiulio krūvio, kiekvieną dieną aplankydavo bent du kartus: rytinės vizitacijos metu ir popiet ar net vakarais po sunkių operacijų. Tai rodo neįtikėtiną gydytojo energiją ir atsidavimą darbui bei pacientams.

Kiekvieną rytą į palatą viesulu įsiverždavo pozityvioji trijulė: doc. R. Karalius, kardiologė Palmyra Semėnienė ir Gražina Lukšaitė. Veiduose šypsenos, vienas kitas juokelis ir kažkur dingsta per naktį susikaupusios tamsumos. Gera nuotaika, pasitikėjimas ir profesionalumas puikiai nuteikia ligonius.

Deja, dėl sveikstant įvykusių komplikacijų doc. R. Karaliui teko mane operuoti dar kartą. Tai buvo išbandymas tiek mano organizmui, tiek mano emocinei savijautai. Tačiau manau, kad išsikapstyti iš sunkios būklės padėjo doc. R. Karaliaus profesionalumas ir mano visiškas pasitikėjimas juo. Už atgautą sveikatą būsiu jam dėkingas visą gyvenimą.

2017-05-22, 19:59 | IP: 87.239.83.56

Rekomenduočiau visiems šį profesionalą. Stropus paprastas nuoširdus kardiologas chirurgas.

2017-05-13, 01:35 | 5

Ką čia ir be pridursi, stebukladariai..

2016-11-13, 23:31 | IP: 78.62.93.187

Siu metu vasario men man buvo atlikta sirdies aortos korekcijos ir aortos voztuvo operacija.Esu labai dekinga Jums,daktare.jauciuosi puikiai.Nors mano gyvenime tai buvo sunkus laikotarpis,bet isliko malonus gydymosi prisiminimai..Nuosirdus ,Jums Aciu,daktare....................