Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Karčiauskienė, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2010-07-07, Nr. MPL-15968, Galiojanti

2019-08-20, 16:07 | 1

Puiki gydytoja.
Norejau lūpų augmentacijos, bet ejau su nerimu (kai kada mieste ar internete matomi pavyzdžiai kelia jausma, kad as taip tikrai nenoreciau!)
Nerimas buvo nepagrįstas. Gydytoja dirbo labai preciziškai, atsižvelgė i mano norus, kartu leisdama suprasti, kad ji profesionalė, nedarysianti bet ko, jei žmogui tai netiks.
Kreipiausi telefonu ir praėjus keletui dienu po procedūros. Gyd. Karciauskiene su manimi elgesi labai kantriai ir raminanciai.
Rezultatas puikus.
Eičiau vėl ir manau dar eisiu ateity! :)

2019-06-28, 18:21 | 3

maloni gydytoja. moka bendrauti su vaikais. atsake i visus rupimus klausimus.rekomenduoju.

2019-02-15, 17:57 | 1

Pas gydytoją atvykau dėl aknės. Jau seniai turiu šią problemą ir esu daug ką išbandžiusi, todėl didelių vilčių neturėjau. Tačiau likau nustebinta, mat gydytoja pilnai išklausė problemą ir pasiūlė keletą skirtingų alternatyvų, kad taikomas gydymas būtų veiksmingas būtent man. Esu labai dėkinga už kantrybę ir vis naujus bandymus, kurie pagaliau padėjo rasti tinkamą sprendimą.

2019-02-15, 10:30 | 1

Labai nuostabi gydytoja, tikrai ismananti puikiai savo darba! Labai rekomenduoju!

2019-02-15, 10:25 | 1

Labai kvalifikuota gydytoja, besigilinanti į iškilusią problemą, besidomini ligos eiga gydymo metu, tiksliai nustatė problemą, bei ją išgydė. Tikrai rekomenduoju šią gydytoją, kaip labai gerą specialistę

2017-07-04, 13:10 | 2

Nerekomenduoju darytis pas šią gydytoją lazerio procedūros. Po kosmetinės procedūros, oda iškrito gabalais, dvi savaites pūliavo ir dabar vietoj to kad pagerintu veido odos būklę, liko baisūs randai.

2016-10-10, 19:31 | IP: 193.219.180.107

Jauna ,bet turi labai daug žinių, atidi ir jautri, dalykiška. Bendrauti labai malonu, nes nebuvo jokių neesminių klausimų ar nereikalingų kalbų, trukdančių priėmimui skirtą laiką. Matosi, kad moka nuodugniai susitelkti į išskirtinį kiekvieno ligonio atvejį ir ieško pačių efektyviausių būdų spręsti sveikatos problemą. Tikiu, kad ateityje bus viena iš pažangiausių šios srities specialistų ne tik Lietuvoje. Galima džiaugtis, kad LSMU dirba tokie kvalifikuoti gydytojai kaip J.Karčiauskienė.
Nijolė

2016-10-10, 19:29 | IP: 193.219.180.104

Esu patenkinta paskirtu gydymu

2016-10-10, 19:21 | 1

Gyd. J. Karčiauskienė gera dermatologijos specialistė. Tiksliai nustatė ligą ir paskyrė gydymą. Po poros savaičių pasidomėjo mano ligos eiga ir profesionaliai patarė, kaip gydytis toliau.

2016-10-10, 19:20 | IP: 193.219.180.105

Įvertinimas pateiktas atsakymuose į visus klausimus aukščiau.