Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Bosas, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2008-05-30, Nr. MPL-10811, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-28, 18:13 | Registruotas lankytojas 5

Akivaizdu kad apsiėmęs tiek veiklų kad privačiam kabinete ir tempas didokas ir jokio lankstumo (pvz tam tikroj situacijoj neįmanoma pasitikslinti ar toliau ramiai gyvent kol nepablogės ar būtina tolesnė mokama konsultacija-gydymas). Iš kitos pusės - profas iš didžiosios raidės dirbantis ir su ypač sudėtingais ligoniais ligoninių operacinėse. Stiprus 9. Ne 10 - tik dėl priv. kabineto vadybinių niuansų.

2020-12-09, 15:10 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas savo srities specialistas, vos per 2 apsilankymus diagnozavo problemą ir ją išgydė paskirdamas tam tikrus vaistus ir kaip tinkamai savimi pasirūpinti, kad problema išsispręstu ir daugiau nebepasikartotu. Prostatos uždegimas, dėl kurios buvo visiškai dingusi erekcija praėjo po 10 dienų, kaip ir sakė gydytojas! Didžiausia rekomendacija!

2020-11-30, 15:15 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalus savo srities specialistas. Įsiklauso ir gilinasi į problemą, atlieka reikiamus tyrimus ir išrašo tinkamus vaistus.

2020-09-08, 13:19 | Registruotas lankytojas 1

Tai nuostabus specialistas, atsidaves savo darbui ir labai empatiskas. Man atliko ne viena operacija, jauciuosi puikiai! Visa laika rupinosi manimi, net savaitgali gulint ligoninej po operacijos sulaukiau skambucio, kad pasiteirautu ar viskas gerai. Tikrai reto mentaliteto specialistas. Nuosirdziai aciu ir rekomenduoju kitiems negaisti laiko, o kreiptis pas si gydytoja.

2020-06-24, 07:53 | Registruotas lankytojas 1

Viską labai išsamai ir profesionaliai išaiškino. Daug dėmesio skyrė man, kaip pacientui. Operacija praėjo puikiai. Visiems labai rekomenduoju.
Ernestas

2019-05-08, 04:23 | Registruotas lankytojas 5

Puikus gydytojas. Savo srities profesionalas. Smulkiai papasakoja galima operacijos eigą. Savotiškas, bet labai geras jumoro jausmas. Duok Dieve , kad jam kuo maziuau tektu susidurti su visokiais zirzliais.
Ačiū, Gydytojau! Sekmės Jums visur ir visada!

2018-11-22, 21:18 | Registruotas lankytojas 3

Puikus gydytojas, tikras savo darbo žinovas. 2018-11-15 vizito metu, praėjus pusmečiui po sėkmingai atliktos operacijos, diagnozavo mane kamavusio skausmo priežąstį, visiškai nesusijusią su urologija.
Esu jam už tai dėkinga iš visos širdies ir kartu - labai nustebinta...
Pacientė iš Klaipėdos B.K.

2018-06-06, 18:22 | Registruotas lankytojas 4

Labai kompetetingas, išlaikytas daktaras. Jeigu nereikia saldžialiežuvavimo-kreipkitės. Man jis tobulas;)

2018-05-25, 14:52 | Registruotas lankytojas 3

Nuoširdus ačiū aukštos kvalifikacijos NVI onkochirurgui dr. PAULIUI BOSUI už sėkmingai atliktą dalinį kairiojo inksto pašalinimą laparoskopu (2018-03-08). Sudėtingai operacijai buvo kruopščiai ruoštasi su dideliu atsakingumu. Dėkoju už rūpestingą gydymą po operacijos, už nepaprastą atidumą, supratingumą konsultacijų metu. Jo auksinių rankų dėka šiandien aš galiu jaustis sveikstanti po sunkios ligos.
Pagarbiai. Birutė K. iš Klaipėdos.

2018-04-18, 16:47 | Registruotas lankytojas 8

Nerekuomeduoju

2018-01-22, 22:35 | Registruotas lankytojas 1

Noriu nuosirdziai padekoti uz mano brangiausiam zmogui teciui kad padarete operacija. Kad rupinotes. Visiems pas mus jus Bosa rekomendavau. Sirdingas aciu Aldute

2017-09-03, 19:07 | IP: 84.15.186.69

Puikus gydytojas. Linkiu kuo geriausios kloties. Daugiau tokiu!

2017-08-07, 20:49 | Registruotas lankytojas 3

man buvo sunku bendraut l

2017-07-09, 20:01 | IP: 188.69.208.68

Esu slegka poetas. Todel apie kai ka parasysiu eilemis... Glusa ir baznycioje taburete musa. Puikiai atlikta operacija. Pats Bosas dave detalius nurodymus kaip toliau elgtis. :)

2017-07-03, 23:24 | IP: 62.128.217.95

Labai geras daktaras mane labai pagyde tik reikia pas ji privaciai. Nes valstybiskai buvau tai labai daug zmoniu visiem nespeja daug paaiskint.

2017-06-24, 23:25 | IP: 5.62.62.207

Paskaičiusi komentarus supratau su kokiu purvu gydytojui tenka susidurti. Tvirtybes Jums. Man P.Bosas pašalino inksto auglį, kurį kiti operuoti atsisakė. Buvau girdėjusi apie gydytojo profesionalumą operuojant ir atsidavimą darbui, bet nustebau, kai atejęs net per šventes, jis padėjo ištraukti man dreną. Tvirtybės. Laima M.

2017-06-13, 19:50 | IP: *.*.*.*
2016-12-06, 10:14 | IP: *.*.*.*
2016-10-06, 20:09 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-07-01, 11:14 | IP: 79.142.123.239

Tikras savo srities profesionalas. Neigiamu komentarų nėra.

2016-02-19, 15:03 | IP: 78.61.38.179

Ačiū už nuoširdumą.Džiaugiuosi, kad esu sveikas. Antanas iš Tauragės

2016-01-28, 16:42 | IP: 78.61.38.179

Šaunuolis

2015-06-13, 10:03 | IP: 88.223.68.28

Tai savo srities specialistas,tokiu Lietuvoje daugiau nera,nes i Ji kreipasi is visos Lietuvos

2015-04-05, 06:11 | IP: 191.101.67.164

Man gydytojas nustate vezi kai niekas nebuvo nustates. Isoperavo naujoviskai ir paleido ant savaitgalio namo. Esu atsistates simtu procentu. Noriu padekoti uz gera isgydyma.

2014-08-21, 09:26 | IP: 37.0.210.129

Norejau padikoti siam nuostabiam daktarui nes pasake kad manes nereikia operuoti prostatos vezi. Kiti buvo prigasdine sake kad mirsiu o jis paziurejo mano tyrimus ir pasake kad nevisiem taip galima bet tavo prostatos vezis vystysis letai. Spesi ir amzeli nugyventi sake. Dabar mes stebim ta vezi ir jei kas iskarto operuosim. As labai bijojau svitinimo ar sekliciu su spinduliais kur i uzpakali deda ar piaustymo. Bet jei reikes operacijos su skiliutem nebebijau nes mano kaimynui operavo Bosas tai po 2 dienu jau namia. visai neskaudejo. Aciu ir buciuoju i kojas.

2014-03-09, 20:30 | IP: 178.16.27.114

Labai labai labai geras daktaras. Desimt metu nelaikiau slapimo, o iskart po operacijos viskas pasikeite. Auksines JUSU rankos. Laimes JUMS ir sveikatos, kad kitiems galetumet padeti.

2014-02-13, 14:46 | IP: 5.199.171.119

Esu dekingas Jums daktare uz puikiai atlikta operacija. Netikejau, kad taip greitai pastatysite ant koju. Nuostabus gydytojas P.Bosas tiesiog daro stebuklus. Saulius is Vilniaus.

2014-02-05, 11:43 | IP: 83.178.88.241

Labai geras daktaras, puikiai ismano savo darba, ivaldes gydymo naujoves,  issamiai paaiskina apie operacija. Likau labai patenkintas gydymu. Aciu.

2014-01-21, 15:34 | IP: 212.59.15.98

Labai profesionalus, nuoširdus ir mandagus gydytojas. Ačiū už labai gerai atliktą operaciją.

2014-01-16, 08:57 | IP: 87.247.77.99

Man P.Bosas operavo prostatos vezi. Jauciuosi, kaip perlipes spygliuota viela apipinta tvora i sviesu rytoju ir net nesusipjaustes rubu. Daug skaiciau ir perejau daug gydytoju. Tai sudetinga operacija. Ji smarkiai skiriasi nuo tos jeigu tik siaip operuotis prostata, todel tam paskyriau 1,3 L. Po operacijos sis auksiniu ranku gydytojas pats mane pakele is lovos, vedziojo po palata, dave daug praktiniu patarimu. Per pusdieni jau vaiksciojau. Jokiu skausmu. Antra diena jau buvau namie. Dziaugiausi ramybe ir kad viskas praeity. Man rado trecia stadija, taciau aciu gydytojui uz kruopstuma profesionaluma, nes vezio neliko. Mielas gydytojau, mano skola jums liks visa gyvenima. Aciu jums is visos sirdies.

2013-12-30, 11:51 | IP: 83.188.162.122

Puikus savo srities zinovas, chirurgas, labai zmogiskas. Jeigu reikia I ligonine ateis vakare po darbu, pades kolegoms. ACIU kad rupinotes. Ignas.

2013-12-16, 11:00 | IP: *.*.*.*

2013-10-21, 12:25 | IP: 78.62.198.128

Nuostabus gydytojas meldziuosi Kad neemigruotu

2013-05-27, 22:05 | IP: 62.212.201.242

Dirbu Vokietijoje mikrobiologe. Keli sukelejai paselyje reiskia, kad blogai paimtas paselis. Didelis aciu gydytojau uz teti, duok Dieve jums sveikatos ir maziau irzliu pacientu.

2013-02-10, 16:51 | IP: 87.247.111.54

Manau, kad itin talentingas ir atsakingas - patyriau ant savo "kailio..." Esu Jam dekingas - A.Z.

2012-09-25, 13:15 | IP: 84.15.175.221

Idomu suzinot konkrecius rezultatus po operaciju.Pvz:jei atlikta prostatos salinimo operacija tai kokia:laparoskopine ar atvira,issaugant nervus ar ne?PSA po operacijos?Slapimo laikymas(yra ,nera,dalinis,po kokio laiko?).Erekcija(yra,nera 0-100%,po kokio laiko,su Cialiu ar be)?

2012-07-20, 10:15 | IP: 78.62.214.172

Mano tetis gydesi pries 5-7 metus. Bosas Paulius greitai ir tiksliai diagnozavo liga.Buvo skirtas gydymas ir grizo sveikata.Aciu.Uzteko gydytojui kantrybes, nors mano tetis labai nervuotas.Aciu

2012-06-19, 19:22 | IP: 62.80.236.228

Teko apsilankyti pas Pauliu Bosa. Esu jaunas, ir man jis (vienintelis is 5 urologu), kuris diagnozavo tai ko is pradziu bijojau. Gydytojas labai rupestingas, iskalbus, patare ka daryti kad sustabdyti liga. Labai nuodugniai paaiskina kiekviena savo judesy. Jo paskirti medikamentai, gydymas - jau pirma savaite dave akivaizdziu rezultatu. Telefonu teiraujasi kaip jauciuosi. Nei tai brangus nei pasikeles ar dar koks nerupestingas gydytojas. Manau, kad sito zmogaus pagalba as labai greitai sveikstu. Ir juolabiau, kas dar geriau - ygavau daug ziniu kurios padeda nugaleti nenorima priesa kurio pats net nematau. Tikras savo srities profesionalas. Aciu jam.

2011-10-21, 05:33 | IP: 94.244.71.13

Kai kai laukiausi teko apsilankyti pas šį daktarą. Likau patenkinta, visos bėdos baigėsi, nors kankino ilgai :)

2011-10-07, 09:34 | IP: *.*.*.*

2011-09-26, 19:42 | IP: 87.247.103.40

po pirmo vizito man pasirodė išdidus ir arogantiškas.Bet po kelių apsilankymų pakeičiau nuomonę.Manau kad perspektyvus savo darbą išmanantis gydytojas.Man buvo atlikta sudėtinga operacija,jaučiuosi gerai didelis ačiū Jam už tą vargą

2011-06-15, 17:11 | IP: *.*.*.*

2011-05-10, 07:27 | IP: 78.57.154.83

Konsultavo mano senuką tėvą. Buvau sužavėta jauno žmogaus kantrybe, nuoširdumu ir rūpesčiu. Kaip atsvarą visiems gydytojams "robotams" , o gal tiksliau "paslaugu teikėjams susimokėk į priekį" , prisimenu būtent gydytoją P.Bosą. Jis buvo nuoširdus už dyką. Dabar reikia konsultacijos mano sūnui, tai net nesvarstau kito varianto į ką kreiptis.

2011-05-03, 10:36 | IP: 82.135.205.126

Labai profesionalus gydytojas, operavo laparoskopu, jauciuosi puikiai... O jeigu norite, jog pirma karta elgtusi lyg su senu draugu, tai keistas poziuris. Tiesiog patiems reikia pradeti bendrauti.

2011-02-28, 16:00 | IP: 87.247.116.144

Dirbu Vilniuje, vienos stambios įmonės direktoriumi. Nustačius man
prostatos vėžį, kruopščiai rinkausi kur ir kaip gydytis. Turiu daug
pažįstamų medikų, pakankamas finansines galimybes. Galvojau net apie operaciją Austrijoje. Tuomet man rekomendavo urologą Paulių Bosą.Buvau priblokštas jo nuovokumo ir charizmos. Kaip vadovas supratau, kad šis žmogus visada valdo situaciją. Operacijos rezultatai nuostabūs. Rašau, nes papiktino komentaras apie „robotus“. Manau, kad chirurgas tai ne bulvių pardavėjas turguje. Tai labai nuoširdus, gyvas, besirūpinantis ligoniais, turintis gerą humoro jausmą
gydytojas. Ačiū Jums labai, ačiū už galimybe džiaugtis gyvenimu.

2010-12-24, 15:56 | IP: *.*.*.*

2010-03-19, 18:53 | IP: 87.247.126.178

Man salino prostata laperisopu. Po 4 dienu jau buvau namie. Jauciuosi visapusiskai puikiai. Aciu labai. Turi labai daug pacientu, todel laiko skiria tiek kiek reikia. Su juo nepaplepesi.

2009-11-13, 20:01 | IP: 78.62.93.62

nuostabiai kruopštus gydytojas

2008-12-09, 15:25 | IP: 195.14.167.133

tiesiog l.geras gydytojas

2007-10-23, 12:08 | IP: 78.62.69.183

Tikras savo srities specialistas, manau geriausias Lietuvoje. Neigiamų nusiskundimu neturiu.