Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Valikonytė, %

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13942, Galiojanti

2020-03-05, 12:14 | 1

Esu 37m. Moteris, kuri kreipesi del veluojanciu menesiniu. Ejau privaciai, nes gyvenu uzsieni. Ji man israse kontraceptiniu tableciu, naudojau beveik 6men. Netiketai susirgau, ir pasirodo gyliuju venu tromboze! Daktarai issiziojo kaip suzinojo , kad man buvo skirtos tokio amziaus kontraceptines! Nuo ju ir kraujas sukresejo. Buvau tikrai sveika, sportiska, ir nepaveldejau venu jokiu problemu. Vat kaip specialistas ”pagyde”, ciut nenumiriau nes ir plauciu embolija gavos. ????☹️ Tad nerekomenduoju tikrai !

2018-07-02, 16:52 | 2

Be kysio nesileidzia i kalbas. Atsainiai isvardija ka atliko ir zedama i darbo laiko pabaiga skuba palikti darbo vieta. Nerekomenduoju niekam. Jokios kompetencijos nei paciento artimiesiems nei pacientui,,, Kaip specialiste gal ir nebloga bet jei norit visko konkreciai, aiskiai ir issamiai be vokelio galit neiti......negulti,, nesioperuoti.

2016-04-13, 16:34 | IP: *.*.*.*
2015-08-16, 12:15 | IP: 78.63.179.135

Maloni, nuoširdi, rūpestinga, išmananti savo darbą.

2015-01-21, 19:59 | IP: 78.63.71.216

Labai profesionali gydytoja: tiksliai diagnozavo ligą, dalykiškai bendravo. Rūpinosi dėl operacijos (diagnozė visiškai pasitvirtino). Paaiškino, kaip toliau turėčiau saugoti savo sveikatą. Labai esu dėkinga šiai gydytojai.

2015-01-21, 19:46 | IP: 78.63.71.216

Labai profesionali gydytoja: tiksliai diagnozavo ligą, dalykiškai bendravo. Rūpinosi dėl greito operacinio gydymo (diagnozė visiškai pasitvirtino). o paskui paaiškino, kaip toliau turėčiau rūpintis sveikata. Esu labai dėkinga šiai gydytojai.

2015-01-11, 19:19 | IP: *.*.*.*

2014-11-26, 17:21 | IP: 78.63.76.78

Nuostabi gydytoja, paprasta, labai profesionali.

2014-09-26, 12:13 | IP: *.*.*.*

2014-04-19, 07:05 | IP: 188.69.195.252

Profesionali, zmogiska gydytoja.Aciu jai be galo uz sveikata ir suteikta vilti susilaukt vaikelio.

2014-02-19, 10:38 | IP: 78.63.29.225

Nuoširdi padėka skyriaus vedėjai ir jos komandai už profesionalumą, žmogiškumą ir nuoširdumą. Esu labai dėkinga.
V. Kyžienė

2013-10-18, 00:53 | IP: 78.63.68.41

Nuostabi gydytoja.Puiki specialiste.Mane, galima sakyti, prikele is numirusiuju.Esu ne tik dekinga, bet ir visiskai gydytoja pasitikinti jos paciente, jau 18metu.

2012-04-24, 09:53 | IP: 89.117.226.245

Profesionali gydytoja, atsidavusi savo darbui, griežta, teisinga,gulint ligoninėje paliko labai gerą įspūdį.Nesuprantu tik , kaip ji toleruoja savo skyriuje tokią bjaurastį kaip Alantaitė.

2011-11-23, 16:07 | IP: 84.15.176.244

Tai nuoširdi, nuostabi, labai aukštos kvalifikacijos gydytoja, tai tiesiog žemės angelas, nes mane ji prikėlė naujam ir nuostabiam gyvenimui. Aš labai dėkinga gerbiamai gygytojai.

2011-03-04, 18:48 | IP: 86.38.204.146

Esu dekinga siai gydytojai be galo. Net nesuabejojau jos profesionalumu. Tikrai maloniai bendravo, o ir nereikia kad saldzialiezuvautu, juk svarbu kad gera specialiste butu. Gyvenu uzsienyje,bet ji greitai suorganizavo man operacija ir pati operavo! Ateityje lankysiuosi tik pas ja!