Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Kančauskas, %

Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17068, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

50.4% Complete
2.5

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

82% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.1% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.2% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

63.2% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

64.6% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.9% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-06-01, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Pirmą kartą teko garbė ,,susidurti" su tokiu nekompetentingu gydytoju. Akivaizdžiai iš poelgių rodė korupciją, nors ant durų užrašas ,, geriausia padėka jūsų šypsena"...buvo neadekvatus bendravimas. Diagnozę nustatė iš kraujo tyrimo puikiai. Bet kaip asmenybė nemalonus ir netaktiškas...daug pašaipos kalbėjo...????????

2022-10-27, 15:13 | Registruotas lankytojas 5

Pati blogiausia mano turėta patirtis lankantis pas šį gydytoją. Atvykau dėl įstrigusios ašakos gerklėje. Apžiūrėjo lorgydytoja gerklę nieko neradusi paprašė A.Kančausko atlikti endoskopiją ir pažiūrėti ar nieko nesimato stemplėje. Kančauskas atėjo susinervinęs, kad buvo iškviestas šeštadienį (nors tai buvo jo budėjimo diena!!!), piktinosi, kad neturi laiko tokiems niekams.. paprašė mane atlydėjusios sesutės jam padėti, nors ši ir sakė, kad nėra iš to skyriaus ir jos laukia priimamajame. Sakė, tuoj tuoj ateis sesutė, kuri dalyvauja tokiose procedūrose. Tačiau “gydytojas”, vėl piktai liepė jai niekur neiti, o man kuo skubiau gultis, nes neturi laiko, juk šeštadienis… tuomet prasidėjo baisumas, kurio niekam nepatarčiau patirti, galvojant, kad endoskopija ir taip nėra maloni procedūra. Viskas buvo atlikta be mano sutikimo (tokiai procedūrai reikalingas raštiškas paciento sutikimas)paskubomis ir labai skausmingai, nieko nekomentuojant, o tik kalbant kažkokius asmeninius dalykus sesutei. Taip pat jai su sarkazmu buvo pasakyta žiūrėti į ekraną, gal ji čia kažką pamatys… jis praktiškai net nežiūrėjo į jį. Po procedūros irgi jokio komentaro… tik pasipiktinimas, kad jo laikas gaištamas veltui. Po procedūros maloni sesutė išvedė mane iš kabineto už parankės ir pasiūlė nuskausminamųjų vaistų bei vandens ir atsiprašė už tokį egzekucinį Kančausko elgesį. Supratau, kad šiam žmogui rūpi tik pinigai, o kadangi čia buvo Klaipėdos miesto ligoninė, o ne privati klinika, matyt todėl jis taip ir elgėsi. Juk iš tokių pacientų mažai naudos.. Taigi jei mylite ir gerbiate save pagalvokite prieš lankantis pas šį “mediką”.

2022-07-12, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Likau apšalus po apsilankymo.Atvykau pirma kartą konsultacijai,pasakė kad reikės žarnyną tikrinti,sakau gerai bet tik su narkozę nes paniškai bijau,sako tikrai nemigsys manęs,galėtu bet nemigdys,sako argi neištversi,klausė ar esu buvusi pas ginekologė sakau taip,na tai va tas pats bus..Sako arba žinai tokia įstaiga (nebepamenu pavadinimo),sakau ne nežinau,sako ten morgas galėsi ten keliauti ir šypsosi.Tada sako turi vaiku,sakau turiu paklausė amžių,pasakiau kieks jiems metų, sako nu tai jau viskas užaugs jie (galiu jau kojas pakratyti),viena vaika sako man gali atiduoti..Sesute šalia būnant sako na pamėginkim įterpti kitai savaitei kadangi tolonas tik lapkričio būtų,o tas gydytojas jai sako ar žinai kad mes papildomai apsikrausim,man niekas užtai nemoka,kaip jam profesorius pas kuri mokinosi sake visu neišgelbėsi vieniems reikia padėti o kitiems(tegul anapilin keliauja)..Tada sako matau kad tu nenori mes čia lendam į subine,jei norėsi stok į eilę,o migdyti nemigdysim,sakau o tai nors nuskausminamieji bus kažkokie,sesute sako tai taip bus,juk neskaudės ir tada daktaras sako man: tau gal net patiks,sakau gal išsigimėliams ir patiktų,sako patiks patiks (davė suprasti lyg tais su vyrų esam bandę)ir juokiasi jisai,sako jeigu nori galiu tau porno pajungti..O dėl privačios klinikos sakė ten nieko jie nemoka,aparatūros blogos,sumokėsiu aš 400e jiems o galiausiai vis tiek pas jį sugrįšiu.Žodžiu Kančauskas ale pats geriausias gydytojas.Sedėjau ir tylėjau neturėjau ka atsakyti,jeigu čia toks jumaras tai nežinau..Toks arogantiškas,likau pažeminta,nerekomenduoju pas jį kojos kelti.

2021-12-02, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Kažkuo ,,neįtikau'', tad tyčiojosi nekviesdamas, priimdavo paskutinę, nors registracijos laikas buvo paskirtas. Laukdavau daugiau nei dvi valandas.
Bendravimas pro ,,sukąstus dantis''. Tikiuosi duos dievas nebesusitikti.
Jei ateini konsultacijai dėl kepenų ir nori paklausti dėl skrandžio, žarnyno problemų - atsakymas ,,registruokis iš naujo''. Vėl 2 mėn. laukimo, lyg kepenys, kasa ir skrandis su žarnom funkcionuotų nepriklausomai vienas nuo kito.

2021-04-06, 20:11 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūra buvo greita. Jokios koncultacijos ar paaiškinimo. Endoskopija atlikta skausmingai ir paskubomis. Po apsilankymo liko nusivylimas ir skausmas.

2021-04-06, 20:11 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūra buvo greita. Jokios koncultacijos ar paaiškinimo. Endoskopija atlikta skausmingai ir paskubomis. Po apsilankymo liko nusivylimas ir skausmas.

2020-07-28, 14:11 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-22, 18:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-12, 14:47 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-10, 17:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-10, 12:05 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.