Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Kančauskas, %

Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17068, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

47.5% Complete
2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83.1% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.1% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.3% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

63.1% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

63.5% Complete
3.2

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

84.8% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2023-12-21, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities specialistas. Paaiškino ko truko, priemė kai buvo butina nors visi žinom tas eiles ir e sistema ir laukima po 2 men. Sypsenu ir draugiskumo pas daktara nesitikiu, tikiuos aiskaus sprendimo ar nuomones ka ir gavau. Sekmes darbuose nes pacientu buna visokiu. Rekomenduoju. Jus pabandykit rast gastro visam regione gera (t.y. patirtis ir tt.) ???? Dziaugiuosi kol daktaras dirba konsultuoja ir priima.

2023-12-18, 15:03 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Rekomenduoju 100 proc!

Prieš apsilankymą paskaičiau komentarus, kurie išgąsdino, dvejojau ar vykti pas šį gydytoją, bet ligoninės registratūroje dirbanti moteris patikino, kad gydytojas yra puikus, ir nėra ko bijoti. Po šių žodžių nusiraminau ir nuėjau į laukiamąjį. Priėmė iš kart, sutartu laiku. Gydytojas buvo labai malonus, bendraujantis. Papasakojo kaip viskas vyks, tyrimo metu, taip pat palaikė žodžiais, ramino, nes procedūra ne iš maloniausių, bet tikrai ne skausminga! Po visko pasikalbėjome, paaiškino išsamiai tyrimo rezultatus ir ką daryti toliau.
Esu labai patenkinta gydytojo darbu. AČIŪ!

2023-06-01, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki. Pirmą kartą teko garbė ,,susidurti" su tokiu nekompetentingu gydytoju. Akivaizdžiai iš poelgių rodė korupciją, nors ant durų užrašas ,, geriausia padėka jūsų šypsena"...buvo neadekvatus bendravimas. Diagnozę nustatė iš kraujo tyrimo puikiai. Bet kaip asmenybė nemalonus ir netaktiškas...daug pašaipos kalbėjo...????????

2023-05-29, 12:33 | Registruotas lankytojas 2

Šaunus gydytojas, turintis gerą humoro jausma. Procedūros metu, paaiškino, kaip reikia kvėpuoti (ko kiti gydytojai nesakė, o šią procedūra dariausi jau koki 6 kartą). Po tyrimo maloniai pašnekėjom apie mano būkle. Džiaugiuos nuėjęs, nebuvo taip baisu kaip tikėjaus (po praitu procedūro pas kitus gydytojus).

2023-04-27, 21:57 | Registruotas lankytojas 3

Tikrai nerekomenduoju šio gydytojo. Tyrimo metu (su vietine nejautra, neįspėjus) atliko kolonoskopiją ir skyrė datą operacijai. Operacijos metu nejautros netaikė, neaišku kodėl, todėl patyrimas ne itin malonus. Visą laiką kalbėjo operuojant, nebuvo susitelkęs į savo darbą, todėl jo tinkamai ir neatliko. Nors aptiko kelis polipus, pašalino tik vieną. Grįžus po operacijos kitą dieną paklausti, ar per klaidą gal neįrašė, nors ir pašalino, atsakymas buvo-ups...neišoperavau, bet nieko tokio, ateik po pusmečio. Na, sorry, kaip taip??? Tikrai nebegrįžau ir niekada negrįžčiau pas tokį gydytoją, kuris daro savo darbą gan atmestinai.........

2023-01-06, 17:37 | Registruotas lankytojas 2

Arūnas Kančauskas - profesionalas, savo srities žinovas. Bendrauja puikiai, išsamiai paaiškina. Daug dėmesio skiria moksliniams darbams, tad domisi naujovėmis, negaili patarimų. Padėka. Laima

2022-10-27, 15:13 | Registruotas lankytojas 5

Pati blogiausia mano turėta patirtis lankantis pas šį gydytoją. Atvykau dėl įstrigusios ašakos gerklėje. Apžiūrėjo lorgydytoja gerklę nieko neradusi paprašė A.Kančausko atlikti endoskopiją ir pažiūrėti ar nieko nesimato stemplėje. Kančauskas atėjo susinervinęs, kad buvo iškviestas šeštadienį (nors tai buvo jo budėjimo diena!!!), piktinosi, kad neturi laiko tokiems niekams.. paprašė mane atlydėjusios sesutės jam padėti, nors ši ir sakė, kad nėra iš to skyriaus ir jos laukia priimamajame. Sakė, tuoj tuoj ateis sesutė, kuri dalyvauja tokiose procedūrose. Tačiau “gydytojas”, vėl piktai liepė jai niekur neiti, o man kuo skubiau gultis, nes neturi laiko, juk šeštadienis… tuomet prasidėjo baisumas, kurio niekam nepatarčiau patirti, galvojant, kad endoskopija ir taip nėra maloni procedūra. Viskas buvo atlikta be mano sutikimo (tokiai procedūrai reikalingas raštiškas paciento sutikimas)paskubomis ir labai skausmingai, nieko nekomentuojant, o tik kalbant kažkokius asmeninius dalykus sesutei. Taip pat jai su sarkazmu buvo pasakyta žiūrėti į ekraną, gal ji čia kažką pamatys… jis praktiškai net nežiūrėjo į jį. Po procedūros irgi jokio komentaro… tik pasipiktinimas, kad jo laikas gaištamas veltui. Po procedūros maloni sesutė išvedė mane iš kabineto už parankės ir pasiūlė nuskausminamųjų vaistų bei vandens ir atsiprašė už tokį egzekucinį Kančausko elgesį. Supratau, kad šiam žmogui rūpi tik pinigai, o kadangi čia buvo Klaipėdos miesto ligoninė, o ne privati klinika, matyt todėl jis taip ir elgėsi. Juk iš tokių pacientų mažai naudos.. Taigi jei mylite ir gerbiate save pagalvokite prieš lankantis pas šį “mediką”.

2022-10-13, 12:04 | Registruotas lankytojas 2

Labai, puikus gydytojas, savo srities profesionalas. Nuoširdus, paprastas, viską išsamiai išaiškinantis. Labai džiaugiuosi sužinojusi ir apsilankiusi pas šį gydytoją.
Vita T.

2022-07-12, 15:35 | Registruotas lankytojas 1

Likau apšalus po apsilankymo.Atvykau pirma kartą konsultacijai,pasakė kad reikės žarnyną tikrinti,sakau gerai bet tik su narkozę nes paniškai bijau,sako tikrai nemigsys manęs,galėtu bet nemigdys,sako argi neištversi,klausė ar esu buvusi pas ginekologė sakau taip,na tai va tas pats bus..Sako arba žinai tokia įstaiga (nebepamenu pavadinimo),sakau ne nežinau,sako ten morgas galėsi ten keliauti ir šypsosi.Tada sako turi vaiku,sakau turiu paklausė amžių,pasakiau kieks jiems metų, sako nu tai jau viskas užaugs jie (galiu jau kojas pakratyti),viena vaika sako man gali atiduoti..Sesute šalia būnant sako na pamėginkim įterpti kitai savaitei kadangi tolonas tik lapkričio būtų,o tas gydytojas jai sako ar žinai kad mes papildomai apsikrausim,man niekas užtai nemoka,kaip jam profesorius pas kuri mokinosi sake visu neišgelbėsi vieniems reikia padėti o kitiems(tegul anapilin keliauja)..Tada sako matau kad tu nenori mes čia lendam į subine,jei norėsi stok į eilę,o migdyti nemigdysim,sakau o tai nors nuskausminamieji bus kažkokie,sesute sako tai taip bus,juk neskaudės ir tada daktaras sako man: tau gal net patiks,sakau gal išsigimėliams ir patiktų,sako patiks patiks (davė suprasti lyg tais su vyrų esam bandę)ir juokiasi jisai,sako jeigu nori galiu tau porno pajungti..O dėl privačios klinikos sakė ten nieko jie nemoka,aparatūros blogos,sumokėsiu aš 400e jiems o galiausiai vis tiek pas jį sugrįšiu.Žodžiu Kančauskas ale pats geriausias gydytojas.Sedėjau ir tylėjau neturėjau ka atsakyti,jeigu čia toks jumaras tai nežinau..Toks arogantiškas,likau pažeminta,nerekomenduoju pas jį kojos kelti.

2021-12-02, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Kažkuo ,,neįtikau'', tad tyčiojosi nekviesdamas, priimdavo paskutinę, nors registracijos laikas buvo paskirtas. Laukdavau daugiau nei dvi valandas.
Bendravimas pro ,,sukąstus dantis''. Tikiuosi duos dievas nebesusitikti.
Jei ateini konsultacijai dėl kepenų ir nori paklausti dėl skrandžio, žarnyno problemų - atsakymas ,,registruokis iš naujo''. Vėl 2 mėn. laukimo, lyg kepenys, kasa ir skrandis su žarnom funkcionuotų nepriklausomai vienas nuo kito.

2021-11-04, 10:44 | Registruotas lankytojas 3

Esu pastovi gydytojo A.Kančiausko pacientė.Puikus gydytojas, profesionalus puikiai šmanantis savo darbą, malonūs, kultūringas, surandą problemą ir ją išsprendžią. Esu labai patenkinta, dėkoju gydytojui.
Pagarbiai, Liudmila

2021-06-01, 10:43 | Registruotas lankytojas 7

Esu pastovi gydytojo A. Kančausko pacientė ir stebiuosi tais žmonėmis, kurie nepatenkinti jo darbu. Nerandu logikos tame, kad peikdami gydytoją, gausus pacientų būrys rikiuojasi būtent prie šio gydytojo durų , laukdami jo konsultacijos. Aš asmeniškai esu labai dėkinga gyd. A. Kančauskui už jo profesionalumą, išsamias konsultacijas, patarimus ir man paskirtą gydymą. Pincete yra klausimas, ar pilnai išgydė. Tačiau ar gali gydytojas pilnai išgydyti chronišką ligą, kuri tęsiasi keletą metų ir yra sąlygojama daugelio faktorių, tame tarpe ir mano imuninės sistemos .
Aš tariu nuoširdų AČIŪ gyd. A Kančauskui už jo kantrybę, nuoširdumą, rūpestingumą, norą padėti sergančiajam.
Pagarbiai
Janina D. Kretinga

2021-04-06, 20:11 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-04-06, 20:11 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-07-28, 14:11 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-22, 18:14 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-12, 14:47 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2019-05-10, 17:48 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2019-05-10, 12:05 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2018-12-20, 09:16 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas, greitai ir profesionaliai daro endoskopiją ir nustato problemą, išrašo reikiamus vaistus. Po vizito (po mėnesio) neplanuotai reikėjo greito patarimo, tai be jokių talonėlių ir "mokėjimų" padėjo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2017-11-04, 20:47 | Registruotas lankytojas 1

Iškojau savo problemos daugiau nei dešimt metų, tad šis gydytojas ne tik surado problemą, bet ir padėjo ją išspręsti. Kadangi žarnyno divertikulai negydomi, o kitos didelės problemos buvo ne tik išgydytos, bet ir parinkta dieta, paaiškino ne tik kaip su ta problema gyventi, bet ir kaip gyventi patogiai. Padarė net daug daugiau nei prašiau, nei tarėmės. SUPER SPECIALISTAS. UNIKALUS GYDYTOJAS

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2017-02-07, 23:18 | Registruotas lankytojas 5

GYDYTOJAS dirbantis ir suprantantis savo darba.Esu patenkinta rekomenduociau tikrai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?
2016-12-07, 12:59 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Jeigu lankytis, tai tik pas jį! Nemaloni procedūra virsta labai lengvai iškenčiama su šiuo daktaru, taip pat didžiausi aplodismentai švelniai, rūpestingai su juo dirbančiai seselei respublikinėje ligoninėje. Gydytojas puikiai viską paaiškina, malonus iš bendravimo, nesurūgęs kaip dauguma šių dienų daktarų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Arūnas Kančauskas?