Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Kančauskas, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2008-10-30, Nr. MPL-11754, Panaikinta

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-07-01, Nr. MPL-17068, Galiojanti

Kančauskas Arūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kančauskas Arūnas?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

57.8% Complete
2.9

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

83.4% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

83.3% Complete
4.2

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

86.4% Complete
4.3

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

70.7% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

70% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.2% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-05-12, 17:47 | 1

Nerekomenduoju šio daktaro niekam. Nemalonus gydytojas, grubiai kalba. Gydytojas liepė atlikti visokius tyrimus, taip pat iškart siuntė atlikti kompiuterine tomogragija, kuris net nebuvo reikalingas, kaip galima pacienta siųsti tokiam tyrimui kai gydytojas net neapžiūri paciento, neapčiuopia kur skauda ir dar diagnozavo ne tai kas buvo, daugiau žalos nei naudos. Pasako ateiti be eilės atlikus tyrimus, o kai ateini pasako “ateini kaip pas drauga, be eilės neužsirašius” tik greičiau nori išvyti iš kabineto, visiškai neatsimena ką kalba konsultacijos metu. Žmogus, kuris nevertas gydytojo specialybes vardo.

2019-05-10, 20:48 | 1

Pas gydytoja teko lankytis pora kartu. Pirmas kartas kai padeka buvo ne tik sypsena praejo viskas sklandziai, pakankamai mandagiai, bet svarbiausia su pilnu paaiskinimu apie problema ir jos gydyma. Po keliu metu atejus nusprendziau, kad gydytojui didziausia verte pacientu sypsena, taciau buvau naivi. Gydytojas nenoriai komentavo mano problema, net neisrase jokiu vaistu, nusiunte pas seimos gydytoja . Norejau pasitikslinti gydyma, taciau man tiesiogiai ranka buvo pamota, kad jau viskas ir uzleiskit vieta kitam (galbut naudingesniam). Manau, kad gydytojas gastroenterologas labiau zino kokius vaistus skirti pagal esama situacija negu seimos gydytojas. Kompetencija sio gydytojo neabejoju, taciau bendravimas su pacientais priklauso ne nuo sypsenos...

2019-05-10, 15:05 | 5

Nerekomenduoju. Jokių tyrimų neskyrė, išprašė gražia forma, nes atėjau tuščiom rankom. Sakė, kad tyrimų reikia, bet kai paklausiau, kodėl neskyrė, pasakė, kad pamiršo, kad ateičiau kitą kartą. Gailiuosi, kad pasirinkau jį, tik sugadinau siuntimą.

2018-12-20, 11:16 | 2

Labai geras gydytojas, greitai ir profesionaliai daro endoskopiją ir nustato problemą, išrašo reikiamus vaistus. Po vizito (po mėnesio) neplanuotai reikėjo greito patarimo, tai be jokių talonėlių ir "mokėjimų" padėjo.

2017-11-04, 22:47 | 1

Iškojau savo problemos daugiau nei dešimt metų, tad šis gydytojas ne tik surado problemą, bet ir padėjo ją išspręsti. Kadangi žarnyno divertikulai negydomi, o kitos didelės problemos buvo ne tik išgydytos, bet ir parinkta dieta, paaiškino ne tik kaip su ta problema gyventi, bet ir kaip gyventi patogiai. Padarė net daug daugiau nei prašiau, nei tarėmės. SUPER SPECIALISTAS. UNIKALUS GYDYTOJAS

2017-02-08, 01:18 | 5

GYDYTOJAS dirbantis ir suprantantis savo darba.Esu patenkinta rekomenduociau tikrai

2016-12-07, 14:59 | 1

Puikus gydytojas! Jeigu lankytis, tai tik pas jį! Nemaloni procedūra virsta labai lengvai iškenčiama su šiuo daktaru, taip pat didžiausi aplodismentai švelniai, rūpestingai su juo dirbančiai seselei respublikinėje ligoninėje. Gydytojas puikiai viską paaiškina, malonus iš bendravimo, nesurūgęs kaip dauguma šių dienų daktarų.