Pacientai, kurie rekomenduoja Bronislava Kodienė, %

Išduota: 2004-11-22, Nr. MPL-03586, Galiojanti

Kodienė Bronislava dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kodienė Bronislava?

2018-05-16, 23:06 | 7

Ieskojau seimos gydytojos,kuri man tikrai galetu padeti,nes esu zmogus su pastoviomis sveikatos problemomis, uzsirasius kiek jaudinausi. Bet dabar esu begalo patenkinta,kad pasirinkau butent sia seimos gydytoja, jau antras vizitas,o visada su sypsena, duoda visus siuntimus,aiskinasi kas yra,stengiasi,gylinasi,bando gydyti,iesko teisingu sprendimu, na tiesiog pasaka. REKOMENDUOJU.

2017-10-24, 22:42 | IP: 85.206.157.195

Šauni gydytoja, dėmesinga, maloni, sukuria jaukią atmosferą vizito metu.

2016-09-05, 15:08 | IP: 188.69.208.56

Puiki gydytoja, jau daug metų pas ją lankausi. Ar tu peršalęs, ar tau nugarą skauda, ar, galų gale, pats nežinai, kas yra, bet jautiesi blogai - išsiųs pasidaryti visų tyrimų, jais remiantis paskirs gydymą, jei reikia, nusiųs pas specialistus, žodžiu, pas kitą gydytoją niekada negalvojau pereiti, nors dabar iš toliau tenka važinėti.

Loreta Blaževičienė

2016-04-29, 15:19 | IP: 195.182.71.13

Man ši gydytoja labai patinka. Ji rūpestinga, visada siunčia įvairiems tyrimams, kad išsiaiškinti tikslią diagnozę. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad ji nemaloni ir netgi pikta, bet po jos konsultacijos išeinu visada su šypsena. Džiaugiuosi, kad ją atradau.

2015-02-27, 11:45 | IP: 78.56.46.198

Noriu pasidžiaugti šia gydytoja. Operatyvi, dėmesinga. Visada priims, pablogėjus sveikatai. Išklauso, pataria. Esant reikalui, nusiunčia pas visus įmanomus gydytojus visiems tuo metu įmanomiems tyrimams. Pirmiausia, siūlo ir skiria natūralius gydymo būdus, žolinius preparatus. Einu pas šią gydytoją rami, nes žinau, jog sulauksiu pagalbos.