Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Šumila, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02097, Galiojanti

2019-04-29, 12:25 | 2

Tiksliai diagnozavo (poliklinikoje kitam gydytojui nepavyko), paskyrė tinkamą gydymą, atliko išsamius tyrimus.
Bendrauja maloniai, dalykiškai.

2019-04-27, 00:09 | 1

Vienas nuostabiausių gydytojų, pas kuriuos teko būti. Nuoširdžiai konsultavo, atidžiai apžiūrėjo, padarė būtinus tyrimus (pasiūlė papildomus, jei pačiai aktualu), priėmė iškart vizitui pablogėjus situacijai, pats paskambino paklausti, kaip jaučiuosi ir padrąsino skambinti/rašyti kelionės metu, jei vėl būtų kažkas negerai. Prisimenu su didžiausiu dėkingumu ir pagarba.

2019-03-15, 18:00 | 3

Niekam nerekomenduoju šio gydytojo. Gydausi pas jį apie dvejus metus dėl paprastų problemų, tačiau nei jų negali išgydyti. Visuomet nenoriai bendrauja, nieko neišaiškina net gi nesistengia. Visuomet tenka ilgai laukti prie kabineto, nors jis jame būna, tačiau kas 5 minutes išeidinėja savais reikalais. Visuomet gydo tomis pačiomis priemonėmis ir nesistengia įsigilinti kažką keisti, nors mato, kad nieks negerėja. Visuomet bandant klausinėti jo, jis neaiškiai atsako ir nieko naudingo. Niekam jo nerekomenduoju, o po 2 metų gydymo pavargau, todėl rašau šį atsiliepimą. Keisiu gydytoją, nes jam tikrai nelemta juo būti, pašaukimo 0.

2019-03-15, 17:58 | 3

2019-01-10, 20:44 | 21

nerekomenduoju.gydymas nedave jokiu rezultatu.

2017-11-24, 10:12 | IP: 88.109.177.91

Rekomenduoju

2017-10-28, 15:01 | IP: 88.119.143.214

Puikus gydytojas! Padrąsina, viską paaiškina, maloniai elgiasi.

2017-06-05, 19:51 | 1

labai malonus,isklausantis,jumora megstantis zmogus,kad taip visi gyd,dirbtu maloniai ir saziningai,rekomenduoju si gyd, linkiu gyd,sekmes darbe ir buti visada tokiam nuosirdziam.

2017-02-26, 18:19 | 4

Kadangi vizitas buvo užregistruotas kito, siunčiančio gydytojo, man netiko laikas, bet pakeisti jo nebeleido. Pasiskambinau į kliniką, jie man pasiūlė atvykti iš pat ryto, sakė, kad tikrai gydytojas priims (mano vizitas 11 val.). Atvykau 7 val. Laukiau apie 3 val pas gydytoją. Nors pas jį ir buvo daug tarpų, gydytojas manęs neįleido. Savo akimis mačiau kaip trynėsi po koridorius, kalbėjosi su kolegomis, svaidė įvairius juokus. Prašiausi, kad mane priimtų, bet daktaras buvo labai nemandagus ir liepė laukti. Bet, niekas manęs neįsileido. Kai registratūroje paprašiau mane perregistruoti pas kitą gydytoją, Algirdas Š. labai greitai atbėgo ir pasakė, kad tuoj pat mane priims. Tačiau turėjau skubėti į darbą. NEREKOMENDUOJU. Kiek teko pamatyti per 3 valandas - daktaras labai ironizuoja, gana grubus, nemalonus.

2014-10-06, 17:38 | IP: *.*.*.*