Pacientai, kurie rekomenduoja Justina Kačerauskienė, %

Northway medicinos centrai (Kaunas)

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19218, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Northway medicinos centrai (Kaunas)
2024-03-08, 11:10 | Registruotas lankytojas 3

Tik geriausi atsiliepimai apie gyd. J. K. Gydytoja labai rūpestinga, atidi, mandagi. Viską paaiškino, išanalizavo pakitimus ir kt. Džiaugiuosi atradusi šią gydytoją.

Pagarbiai
E. Š.

2024-01-16, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja diagnozavo ligą, be jokių tyrimų. Negana to, įitikinėjo nesikreipti į jokius kitus specialistus ir pasitikėti ja. Tyrimus siūlė tik mokamus, privačiose klinikose, bet tyrimų, kurie tikrai būtų parodę ligą, net nepasiūlė. Vėliau (apsilankius pas kitus specialistus) paaiškėjo, kad jos diagnozės buvo visiškai neteisingos ir pasitikėjimas ja būtų kainavęs man dar dag metų kančios ir neteisingo gydymo, bei bereikalingų medikamentų vartojimo.

2023-12-15, 09:05 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausia gydytoja, kurią teko sutikti, gerumo įsikūnijimas, visiems rekomenduoju

2023-11-21, 17:28 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdi padėka šiai nuostabiai gydytojai! Labai sunkiu emociškai metu palaikė, padėjo ir išgydė. Labai džiaugiuosi, kad būtent ji ir sesutė Daiva, būdėjo ta naktį, kai mane paguldė į skyriu…Pas mane ėjo visa naktį ir tikrino, kaip jaučiuosi, o vėliau ir operavo, nes smarkiai kraujavau. Dar karta didelis didelis ačiū❤️

2023-10-26, 20:35 | Registruotas lankytojas 2

Rašau atsiliepima prašoma mamos Aldonos Gudaitienės, kuri gydesi pas dr. Kačerauskienę. Dėmesinga, profesionali, įsiklausanti.

2023-10-19, 16:51 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja yra tikra profesionalė. Jos nuoširdumas bei neabejotinai aukšta kompetencija leido man jaustis ramiai tiek prieš operaciją, tiek ir po jos. Tai yra labai kompetentinga gydytoja, kuri viską pacientui paaiškina paprastai, žmogui suprantama kalba, išsamiai atsako į visus klausimus ir pati dar paklausia, ar aš neturiu gydytojai klausimų, ar man viskas yra aišku ir, ar į visus klausimus gydytoja atsakė. Gydytoja yra ypatingai rami, po jos vizito jaučiausi visiškai nusiraminusi ir be streso. Aš be galo džiaugiuosi, kad gyvenimas man suteikė galimybę patekti pas šią gydytoją. Tai yra nuostabi Gydytoja iš didžiosios raidės. Ji yra pati geriausia gydytoja ginekologė, pas kokią man yra tekę lankytis. Man ji yra tikro GYDYTOJO pavyzdys. Sąžiningai sakau- džiaugiuosi, kad yra dar Lietuvoje tokių gydytojų kaip Justina Kačerauskienė!!!

2022-06-06, 11:33 | Registruotas lankytojas 2

Profesionaliai, greitai ir be skausmo isprende didele problema! Rekomenduoju!

2022-04-25, 13:36 | Registruotas lankytojas 1

Be galo maloni, šilta asmenybė, švelni ir rūpestinga gydytoja. Tai buvo pirmas apsilankymas pas ginekologę, tačiau viskas vyko labai sklandžiai. Tikėjaus, kad bus nejauku, bet gydytoja nuramino, padrąsino. Tik geriausi žodžiai apie šią gydytoją.

2021-11-25, 21:48 | Registruotas lankytojas 1

Labai taktiška, kompetentinga, maloni. Jaučiausi rami vizito metu.

2021-09-27, 13:21 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi savo srities specialistė. Detaliai atsakė į iškilusius klausimus. Pakonsultavo, nuramino. Rekomenduoju visu 100 %

2021-09-18, 19:58 | Registruotas lankytojas 9

Puiki gydytoja, atsako į visus klausimus, maloniai bendrauja, yra gera savo srities specialistė

2021-07-01, 20:57 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, dėmesinga, kompetentinga, aukštos kultūros gydytoja.

2021-06-12, 22:05 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, konkreti, "vakarietiška" gydytoja. Rūpestingai atliko apžiūrą, kurios metu nuolat informuodavo apie atliekamus veiksmus prieš juos atlikdama. Pagarbiai elgėsi esant ant ginekologinės kėdės. Viso vizito metu jaučiausi patogiai ir ramiai.

2020-01-09, 19:24 | Registruotas lankytojas 1

10 balų

2019-10-07, 11:16 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi patekusi pas gydytoją Justiną. Išsamiai viską paaiškina, konsultuoja, kantriai atsako net į kvailiausius mano klausimus, nuoširdžiai rūpinasi. Po operacijos nuolat lankė ir domėjosi, kokia mano būklė. Vėl teks apsilankyti dar vienam planiniam vizitui, net neabejoju, kad ir šį kartą viskas bus puiku. Ačiū jums, gydytoja! Tikiu, kad greitai gausiu patvirtinimą, jog visiškai pasveikau.

2019-05-27, 13:40 | Registruotas lankytojas 1

Gerb gydytoja,
Kiek daug likimu Jusu rankose,kiek asarota,kiek kenteta pries pakliunant pas Jus.O gydytoja kiek kantrybes,bei sveikatos eikvota,kad pacientas iseitu su sypsena ir dziugesiu veide.Juk taip kilnu zmogui padeti iveikti skausma ir dvasines kancias.Dekoju Jums ir Jusu personalui uz suteikta pagalba linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sekmes.Tik Jusu deka mano veide sypsena ,o sirdyje dziaugsmas.Tariu didziausia ACIU

Su pagarba paciente Zita Miakiševa.

2018-12-06, 13:54 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja yra labai atsakinga ir nuoširdi. Viso gydymo metu jaučiausi patikimose rankose. Linkiu gydytojai ir toliau būti puikia savo srities žinove ir taip maloniai bendrauti su pacientais. Virginija

2018-05-17, 11:09 | Registruotas lankytojas 2

Be galo maloni, jauna gydytoja. Turi puikius išklausymo ir supratimo įgūdžius, moka nuraminti, dirba švelniai, visą dėmesį ir rūpestį skiria pacientui. Matosi, kad labai myli savo darbą ir jį dirba rūpestingai. Labai rekomenduoju!

2017-07-17, 19:22 | IP: 86.100.50.241

Labai rūpestinga ir maloni gydytoja.