Pacientai, kurie rekomenduoja Indrė Juzelskytė, %

Išduota: 2018-07-04, Nr. MPL-22975, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-11-23, 23:22 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Labai gaila, kad nebedirba Centro poliklinikoje.

2021-10-14, 18:25 | Registruotas lankytojas 1

NUOSTABI. Priėmė, ištyrė, išgydė. Labai maloni, profesionali, mandagi. Esu labai dėkinga.

2021-07-12, 09:22 | Registruotas lankytojas 2

Ilgai ieškojau ginekelogės, pas kurią eičiau be baimės. Vis pakliūdavau pas labai nemylinčias savo darbo, pervargusias, piktas. Pas I. Juzelskytę lankiausi pirmą kartą ir pagaliau išėjau su šypsena. Tokia maloni ir švelni gydytoja. Viskas paprastai ir aiškiai, be bauginimų ir moralų. Labai profesionali ir šilta. Tik geriausios rekomendacijos. Beje, pati pas gydytoją atėjau su kelių žmonių rekomendacijomis.

2021-06-09, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Lankiausi pas gydytoją pirmą kartą. Sužavėjo gydytojos paprastumas, atvirumas. Kiek teko lankytis pas kitas ginekologes anksčiau - NEI VIENA nesakė, ką darys, kad gali paskaudėti, būti nemalonu ir pan. WOW! Vizitas buvo jaukus ir atviras.

2021-05-19, 21:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja!

2021-05-13, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduodama šią gydytoją truputį nerimauju... Kaip sulėks visi, bus dar sunkiau pas ją patekt! Juokauju, žinoma. Nuostabi gydytoja - švelni, mandagi, dėmesinga, puiki profesionalė. Vizito laukiau gana ilgai, bet visiškai suprantu kodėl - tikėtina, kad visos nori pas ją patekti. Man svarbu, kad gydytojo kabinete jausčiausi jaukiai, būčiau išklausyta, viskas būtų išsamiai paaiškinta. Vizitas pas Indrę Juzelskytę visiškai atitiko mano lūkesčius. Ačiū!

2021-04-30, 18:14 | Registruotas lankytojas 21

Švelni, kantri, maloni gydytoja, geriausios rekomendacijos!

2021-02-25, 18:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni ir švelni gydytoja, išklausanti ir išsamiai atsako į visus klausimus. Ypač rekomenduoju pirmam vizitui, nes gydytojai labai svarbu, kad pacientas puikiai jaustųsi vizito metu. Likau labai patenkinta gydytojos profesionalumu.

2021-02-18, 16:04 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja blogai surinko anamnezę, laiku ne paskyrė tinkamo gydymo, ko pasekoje mano nėštumas baigėsi tragiškai.. Nerekomenduoju.

2021-01-27, 20:55 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja labai konkrečiai atsakė į visus klausimus. Prieš atliekant visas procedūras, papasakojo ką darys, kiek užtruks ir koks eiliškumas,tad jaučiausi saugiai ir nebuvo baimės. Vizito metu nebuvo suasmenintų klausimų ar rekomendacijų.

2021-01-13, 19:41 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja-specialiste! Bendravo aiškiai, konkrečiai ir maloniai. Rūpestingai apžiūrėjo.
Atsakė visus klausimus, pati domėjosi.
100% rekomendacijos!!!
Ačiū ir didžiausios sėkmės! ????

2021-01-10, 13:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Rekomenduoju.

2021-01-08, 00:01 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja yra labai labai maloni, issamiai viska paaiskina, vienintele is visu gydytoju itare man liga kurios nei viena ginekologe pries tai nemate, o ji pasitvirtino. Labai dziaugiuosi atradusi sia gydytoja.

2020-09-23, 11:34 | Registruotas lankytojas 9

Jauna, maloni gydytoja. Į klausimus atsako išsamiai, kantriai viską paaiškina. Apžiūras atlieka susikaupus, neskubėdama, švelniai. Tikrai rekomenduočiau kitiems.

2020-07-30, 12:27 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Maloni, rūpestinga, motyvuota :) Likau labai patenkinta. Nuoširdus ačiū gydytojai ir didžiausios rekomendacijos.

2020-07-17, 22:15 | Registruotas lankytojas 9

Puiki ir profesionali gydytoja, bendravo aiškiai, konkrečiai ir maloniai, savo darbą atliko gretai ir tvarkingai, rūpinosi mano būkle.

2020-07-17, 22:15 | Registruotas lankytojas 9

2020-03-06, 08:09 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, konkreti gydytoja. 100% apžiūrėjo, atsakė visus klausimus, pati domėjosi. 100% rekomendacijos

2019-11-07, 12:27 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja. Ačiū jai už puikiai atliktą cistos šalinimo operaciją 2019/09/05. Buvau pirmoji pacientė tą dieną. Gydytoja jauna, dėl ko labai džiaugiausi, nes stengėsi ir į darbą žiūrėjo atsakingai.Tikrai rekomenduoju ją 100 proc. Labai maloni, man operacija praėjo be galo gerai, randai mikroskopiniai.
Ačiū jums dar kartą, tikrai dėkinga.:)

2019-01-05, 16:58 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni, svelni, gera gydytoja. Daug ka pasakė, patare, liepe klausti bet kokiais klausimais. Aciu labai uz gydymą.

2019-01-05, 16:57 | Registruotas lankytojas 2

2018-09-17, 07:51 | Registruotas lankytojas 4

Labai maloni gydytoja. Nuodugniai patikrino, išaiškino suprantamai, atsakė į visus rūpimus klausimus. Tikrai nuostabi gydytoja.