Pacientai, kurie rekomenduoja Genovaitė Jurevičienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03842, Panaikinta

Išduota: 2006-07-24, Nr. MPL-08474, Galiojanti

Jurevičienė Genovaitė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jurevičienė Genovaitė?

2019-10-02, 10:43 | 1

Tik geriausi atsiliepimai- išklauso ir apžiūri, jei kyla abejonė, gydytoja siunčia pas specialistus. Puiki energetika! Visiems rekomenduoju.
AČIŪ JUMS GYDYTOJA!

2019-01-31, 14:21 | 5

Maloni ir rūpestinga gydytoja. Įsigilina į nusiskundimus, jei reikia siunčia kitiem specialistams.

2019-01-30, 13:45 | 1

Tik geriausi atsiliepimai: nuodugni apžiūra, jei kyla kokia abejonė, gydytoja iškart siunčia pas specialistus. Puiki atmosfera kabiente! Džiaugiuosi atradusi ir visiems rekomenduoju.

2018-05-23, 23:56 | 1

Pas šią gydytoją patekau nuo 16 m. Bendraujame jau beveik 15 metų ir galiu teigti, kad tai viena iš geriausių mano sutiktų gydytojų (o susidūrusi su jais esu tikrai daug). Maloni kaip žmogus ir kompetetinga specialistė, mylinti savo darbą.
Neskuba skirti antibiotikų, jei nėra tam svarios priežasties, problemas sprendžia operatyviai ir gerai įsigilinusi, niekada nekyla bėdų gauti siuntimus pas specialistus, visada skiriami visi reikalingi tyrimai, teikiamos objektyvios rekomendacijos ar patarimai. Per tiek lankymosi pas šią gydytoją metų neturiu nė menkiausio nusiskundimo.

2018-04-05, 17:31 | 3

Kadangi teko keisti gyvenamąją vietą, teko keisti ir šeimos gydytoją. Mano pasirinkimu ši gydytoja yra viena geriausių! Esu labai dėkinga jei už nuoširdumą, už gerą humoro jausmą, už tiksliai nustatytą diagnozę, tiksliai parinktus tyrimus ir išsamų tyrimų rezultatų aptarimą. :)