Pacientai, kurie rekomenduoja Žygimantas Juodeikis, %

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16629, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Juodeikis Žygimantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Juodeikis Žygimantas?

2019-09-30, 19:53 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas ,labai dėmesingas , rūpinosi savo pacientais.

2019-09-28, 19:06 | Registruotas lankytojas 1

Pacientas buvo paguldytas i Lazdynų ligonine rugsėjo 2019/09/05 su skausmu dešinėje pilvo pusėje.Buvo atlikti tirimai , nieko nebuvo rasta ir gydytojas norėjo išrašyti namo. Bet pacientas atsisakė grižti namo dėl skausmų pilvo srityje.Po to buvo atlikti parartotiniai tirimai ir kompjuterinė tomografija ir gydytojas pasakė kad reikia operuotis ir pacientas sutiko.Bet operacija buvo atlikta nesekmingai,po reanimacijos buvo pervestas i bendrą palatą , jam pasidarė labai blogai, pradėjo vemti krsujų, padare echoskopija ir gydytojas pasakė kad reikia skubisi pakartotiniai operuotis.Bet operacija nebuvo atlikta laiku ir pacientas numirė ligoninej.Mirties priežastis- nesekmingai padaryta operacija.

2019-04-04, 06:58 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdus gydytojas. Nepamiršo kaip buvusio paciento ir po pusmečio. Pasiskambina paklausti kaip aš jaučiuosi, kaip sveikatos raida. Jokių asmeninių santykių, tik gydytojas ir pacientas.

2018-08-20, 11:40 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas man atliko laparoskopinę kirkšnies išvaržos operaciją. Po kelių dienų galėjau grįžti į darbą. Rezultatu esu labai patenkintas. Gydytojas nuoširdus ir rūpestingas.

2018-08-06, 23:23 | Registruotas lankytojas 1

Buvau paguldytas 07.10.2018 i Lazdynu ligonine, nakti, del didelius skausmus pilvo srityje.
Ryte 07.00 atėjo Med. dr. Žygimantas Juodeikis ir iškart konstatavo diagnoze - apendicitas, turejas tik kraujo rezultatus.
As reikšmingai atsisakiau daryti operacija kuria jis spaude mane daryti. Man buvo uždrausta valgyti ir gerti del galimos operacijos ir tik del mano iniciatyvos ir reikalavimu, buvo padaryta echoskopija + papildomi kraujuos analizes.
2 dienos jis spaude mane daryti operacija, kad is operuoti apendicita, bet 100% (mano manimu) rezultatu arba faktu nebuvo. Visa ta laika as reikalavau padaryti tomografija, kuria iškart atsakytu i visus klausimus.
Tik 3 diena nevalgant, ir po keliu skambučiu, buvo padaryta tomografija ir nustatyta kad jokiu problemų su apendicitu as neturiu ir neturėjau, ir kad tai buvo limfmazgiu problema.
Kaz kokiu papildomu vaistu ar proceduru nebuvo israsyta, buvau tiesiog pasiustas namo.

Daktaro darba, kuris vede manes visos 3 dienas, vertinu labai neigiamai is profesionalios puses ir is bendravimo su pacientas. Žmogus labai nemalonus, pasikelus.

2018-04-03, 11:33 | Registruotas lankytojas 3

Liaupsių nebus, tačiau gydytojas, nors ir šiemet tapo šviežiai iškeptu medicinos mokslo daktaru, savo palatos gydytojo pareigas atliko atsakingai, bendravo normaliai, gydymu esu patenkintas ir linkiu būti geru įrankiu Dievo rankose.

2018-03-24, 11:09 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas, konkretus. Gulėjau ligonininėje, dariau tulžies puslės šalinimo operaciją. Atsakingai stebėjo būklę po operacijos, susirūpino ir patikrino viską net nežymiems negalavimams atsiradus.

2018-03-13, 21:41 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-28, 22:40 | IP: 193.219.87.41

Puikus gydytojas. Konkretus, išsamiai paaiškino apie susirgimą ir kokių veiksmų reikia imtis. Operaciją atliko gerai. Labai ačiū! Rekomenduoju!

2017-02-08, 21:03 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.