Pacientai, kurie rekomenduoja Žygimantas Juodeikis, %

Išduota: 2010-08-10, Nr. MPL-16629, Galiojanti

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2015-06-23, Nr. MPL-20032, Galiojanti

Juodeikis Žygimantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Juodeikis Žygimantas?

2019-04-04, 09:58 | 2

Nuoširdus gydytojas. Nepamiršo kaip buvusio paciento ir po pusmečio. Pasiskambina paklausti kaip aš jaučiuosi, kaip sveikatos raida. Jokių asmeninių santykių, tik gydytojas ir pacientas.

2018-08-20, 14:40 | 1

Gydytojas man atliko laparoskopinę kirkšnies išvaržos operaciją. Po kelių dienų galėjau grįžti į darbą. Rezultatu esu labai patenkintas. Gydytojas nuoširdus ir rūpestingas.

2018-08-07, 02:23 | 1

Buvau paguldytas 07.10.2018 i Lazdynu ligonine, nakti, del didelius skausmus pilvo srityje.
Ryte 07.00 atėjo Med. dr. Žygimantas Juodeikis ir iškart konstatavo diagnoze - apendicitas, turejas tik kraujo rezultatus.
As reikšmingai atsisakiau daryti operacija kuria jis spaude mane daryti. Man buvo uždrausta valgyti ir gerti del galimos operacijos ir tik del mano iniciatyvos ir reikalavimu, buvo padaryta echoskopija + papildomi kraujuos analizes.
2 dienos jis spaude mane daryti operacija, kad is operuoti apendicita, bet 100% (mano manimu) rezultatu arba faktu nebuvo. Visa ta laika as reikalavau padaryti tomografija, kuria iškart atsakytu i visus klausimus.
Tik 3 diena nevalgant, ir po keliu skambučiu, buvo padaryta tomografija ir nustatyta kad jokiu problemų su apendicitu as neturiu ir neturėjau, ir kad tai buvo limfmazgiu problema.
Kaz kokiu papildomu vaistu ar proceduru nebuvo israsyta, buvau tiesiog pasiustas namo.

Daktaro darba, kuris vede manes visos 3 dienas, vertinu labai neigiamai is profesionalios puses ir is bendravimo su pacientas. Žmogus labai nemalonus, pasikelus.

2018-04-03, 14:33 | 3

Liaupsių nebus, tačiau gydytojas, nors ir šiemet tapo šviežiai iškeptu medicinos mokslo daktaru, savo palatos gydytojo pareigas atliko atsakingai, bendravo normaliai, gydymu esu patenkintas ir linkiu būti geru įrankiu Dievo rankose.

2018-03-24, 13:09 | 2

Labai geras gydytojas, konkretus. Gulėjau ligonininėje, dariau tulžies puslės šalinimo operaciją. Atsakingai stebėjo būklę po operacijos, susirūpino ir patikrino viską net nežymiems negalavimams atsiradus.

2018-03-13, 23:41 | 1

Gydytojas nesugebėjo nustatyti pilvo skausmo priežasties. Kelias paras pragulėjus ligoninėje, iš jos išrašė, nors skausmas liko nepakitęs, kaip ir atvykus į gydymo įstaigą. Tiksli diagnozė liko neaiški. Med.dokumentų išvadose nurodoma, kad pilvo skausmo nebėra, nors realiai medikui buvo aiškinama, jog skausmas likęs toks pats.
Marius K.

2017-10-29, 01:40 | IP: 193.219.87.41

Puikus gydytojas. Konkretus, išsamiai paaiškino apie susirgimą ir kokių veiksmų reikia imtis. Operaciją atliko gerai. Labai ačiū! Rekomenduoju!

2017-02-08, 23:03 | 6

Labai blogas gydytojas.