Pacientai, kurie rekomenduoja Vytautas Junčys, %

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20273, Galiojanti

Junčys Vytautas dirba šiose gydymo įstaigose

2020-02-24, 12:13 | 2

Paprastas, šiltas, profesionalus gydytojas ,viską išaiškino labai paprastai ir suprantamai ,atsakė į visus rūpimus klausimus ,paaiškino kaip vyks operacija ,nuramino . Aiškiai išdėstė kaip toliau turiu gydytis .Didelis ačiū Jums už nuoširdumą .

2020-01-19, 21:07 | 1

Šaunus gydytojas, rekomenduoju. Gydžiausi ausies uždegimą su komplikacijomis. Kantriai viską išaiškino, maloniai ir suprantamai bendrauja. Gydymas vyko greitai ir sklandžiai. Jaunas ir labai motyvuotas gydytojas. Paskyrė reikiamus vizitus ligoninėje. Ausis dabar sveika. Ačiū Vytautui, Mindaugas S.

2020-01-07, 14:55 | 1

Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojui už puikiai atliktą nosies operaciją, supratau ką reiškia kvėpuoti per nosį. Puikus, jaunas ir perspektyvus gydytojas. Likau nustebinta ir tariu Jums didelis AČIŪ!
Daiva

2020-01-05, 18:56 | 5

Rekomenduoju!
Tik pas ji vykstu su vaikučiu dėl kamuojančiu LOR susirgimu (esame ne viena LOR gydytoja aplanke, tad tikrai turiu su kuo palyginti).
Atsakingas, kompetetingas gydytojas!
Greitas priėmimas ir kokybiškas paslaugos suteikimas!

2019-12-17, 16:36 | 2

Gydytojas iš didžiosios raidės! Visa šeima esame labai laimingi atrade ši nuostabu daktara. Jaunas, protingas, malonus bendravimas, aiškios mintys! 10 balu! Ačiū, kad esate! Lankysimės tik pas jus!

2019-10-31, 12:06 | 1

Nuostabus gydytojas. Labai puikiai bendrauja tiek su suaugusiais tiek su vaikais. Labai aiškiai išaiškino nusiskundimų priežastis ir gydymo variantus. Po operacijos aktyviai domėjosi vaiko būkle. Niekada nebuvome palikti nežinioje. Ačiū už nuoširdų rūpestį ir puikų gydymą.

2019-10-15, 10:46 | 1

Labai geras, profesionalus gydytojas. Iš sunkiai įmanomo padarė įmanoma. Esu jam dėkinga. Be to labai dėmesingas ir rūpestingas.

2019-09-06, 23:10 | 1

Mane greitoji atveze is nosies kraujas bego ciurksle kovo menesi , sulauzytos kremzles nukirto kraujagysle. Gydytojas Juncys isoperavo, dar odos vezi nustate ausyje. Esu jam be galo dekingas, net nezinau kaip atsilyginti. Liepe ateiti po puse metu .

2019-09-01, 18:36 | 4

Puikus gydytojas, tikras profesionalas, ištaisė kito gydytojo paliktas klaidas po anginos operacijos. Esu labai dėkinga! Be to labai atidus, dėmesingas, mandagus, ir geranoriškas. Tikrai rekomenduoju!

2019-08-30, 12:31 | 3

Nuostabus, išskirtinis Gydytojas iš didžiosios raidės! Profesionalus, nuoširdus, suteikia išsamią informaciją, labai gerbia kiekvieną pacientą, kiekvienu labai rūpinasi. Man operavo nosį. Esu labai sužavėta, dėkinga ir labai rekomenduoju!!!

2019-08-16, 00:38 | 1

Nuostabus,paslaugus ir geranoriskas gydytojas. Dar neteko sutikti tokio malonaus,svelnaus gydytojo! Puikiai ismano savo darba!Likau suzaveta gydytojo paprastumu ir nuosirdumu. Labai pagarbiai elgiasi su pacientu.
Tai zmogus-vertas Gydytojo vardo❤!

2019-08-13, 17:27 | 1

Labai arogantiškas, grubus ir nekompetetingas gydytojas. Visai nesigilino į mano problemą. Liūdna, kad toks požiūris į pacientą. Tikrai nerekomenduočiau.

2019-07-30, 16:23 | 1

labai geras gydytojas viska paaiskino suprantamai, isoperavo nosį dabar tiesi ir kvepuot galiu. Didelis aciu uz darba

2019-07-02, 20:53 | 1

Nuostabus! Neabejokite - malonus ir draugiskas bendravimas, profesionali ir išsami apžiūra bei konsultavimas garantuotas. Protingas ir perspektyvus gydytojas!

2019-05-28, 22:15 | 2

esu patenkintas operacija sinusu, taip gerai jau senai nekvepavau, pats daktaras puikiai bendrauja, rekomenduoju