Pacientai, kurie rekomenduoja Marta Poškienė, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2013-06-29, Nr. MPL-18285, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Poškienė Marta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Poškienė Marta?

2019-07-19, 11:24 | Registruotas lankytojas 12

Ši gydytoja buvo jau penktas specialistas endokrinologas, pas kurį kreipiausi su konkrečiais klausimais, kilusiais domintis su mano problemomis susijusia endokrinologijos mokslo tematika internete. Aš ieškojau gydytojo endokrinologo, su kuriuo galėčiau tartis, bendrauti, ieškoti priimtino sprendimo ir, jeigu situacija leidžia, spręsti problemas be medikamentų. Negalėjau patikėti tuo, kad vizito metu gavau atsakymus į visus klausimus ir kad per dvejus paieškų metus faktiškai radau gydytoją- endokrinologą, pas kurį tikrai apsilankysiu pakartotinai, kai tik turėsiu
Komunikuoja aiškiai, problemą paaiškina išsamiai, paaiškina galimas alternatyvių gydymo būdų pasekmes ir galimybes. Apibendrinant, galiu sakyti, kad kiekvienam, savo sveikata besidominčiam pacientui, kuris nesprendžia kiekvieno sveikatos sutrikimo tablete, o bando ieškoti sprendimų keičiant gyvenseną ir įpročius, turinčiam klausimų, kreiptis į šią gydytoją.

2019-03-09, 16:33 | Registruotas lankytojas 6

Maloniai bendrauja, į pacientus nežiūri iš aukšto :) Viskas puiku

2018-12-21, 09:55 | Registruotas lankytojas 1

Likau maloniai nustebinta gydytojos draugiskumu ir profesionalumu. Rekomenduoju!

2018-07-08, 15:58 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai rekomenduoju,nuostabi gydytoja. Einu ne pirmą kartą pas ją.

2018-03-24, 18:50 | Registruotas lankytojas 2

Begalo nuostabi gydytoja. Pas ją lankiausi pirmą kartą. Bet lankyčiausi dar ir dar, nes tokių gyd.kaip ši retą. Aiškiai ir išsamiai atsakė į visus mano klausimus. Kuo daugiau tokių MALONIŲ, NUOŠIRDŽIŲ IR SAVO DARBUI ATSIDAVUSIŲ ŽMONIŲ.

2018-02-14, 18:50 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, skyrė laiko mano gydymui, tai gydytoja labai gerai išmananti savo darbą, draugiška, linkiu daug daug laimės tokiame sunkiame darbe

2017-11-23, 16:20 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki, profesionali, šilta, dėmesinga gydytoja.