Pacientai, kurie rekomenduoja Marta Poškienė, %

Išduota: 2007-08-10, Nr. MPL-09816, Galiojanti

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2013-06-18, Nr. MPL-18285, Galiojanti

Poškienė Marta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Poškienė Marta?

2019-07-19, 14:24 | 5

Ši gydytoja buvo jau penktas specialistas endokrinologas, pas kurį kreipiausi su konkrečiais klausimais, kilusiais domintis su mano problemomis susijusia endokrinologijos mokslo tematika internete. Aš ieškojau gydytojo endokrinologo, su kuriuo galėčiau tartis, bendrauti, ieškoti priimtino sprendimo ir, jeigu situacija leidžia, spręsti problemas be medikamentų. Negalėjau patikėti tuo, kad vizito metu gavau atsakymus į visus klausimus ir kad per dvejus paieškų metus faktiškai radau gydytoją- endokrinologą, pas kurį tikrai apsilankysiu pakartotinai, kai tik turėsiu
Komunikuoja aiškiai, problemą paaiškina išsamiai, paaiškina galimas alternatyvių gydymo būdų pasekmes ir galimybes. Apibendrinant, galiu sakyti, kad kiekvienam, savo sveikata besidominčiam pacientui, kuris nesprendžia kiekvieno sveikatos sutrikimo tablete, o bando ieškoti sprendimų keičiant gyvenseną ir įpročius, turinčiam klausimų, kreiptis į šią gydytoją.

2019-03-09, 18:33 | 2

Maloniai bendrauja, į pacientus nežiūri iš aukšto :) Viskas puiku

2018-12-21, 11:55 | 1

Likau maloniai nustebinta gydytojos draugiskumu ir profesionalumu. Rekomenduoju!

2018-07-08, 18:58 | 2

Tikrai rekomenduoju,nuostabi gydytoja. Einu ne pirmą kartą pas ją.

2018-03-24, 20:50 | 2

Begalo nuostabi gydytoja. Pas ją lankiausi pirmą kartą. Bet lankyčiausi dar ir dar, nes tokių gyd.kaip ši retą. Aiškiai ir išsamiai atsakė į visus mano klausimus. Kuo daugiau tokių MALONIŲ, NUOŠIRDŽIŲ IR SAVO DARBUI ATSIDAVUSIŲ ŽMONIŲ.

2018-02-14, 20:50 | 7

Nuostabi gydytoja, skyrė laiko mano gydymui, tai gydytoja labai gerai išmananti savo darbą, draugiška, linkiu daug daug laimės tokiame sunkiame darbe

2017-11-23, 18:20 | 1

Labai puiki, profesionali, šilta, dėmesinga gydytoja.