Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Beinaravičienė, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-05-08, Nr. MPL-13996, Galiojanti

Beinaravičienė Rūta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Beinaravičienė Rūta?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.4% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

69.2% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

69.7% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

68.8% Complete
3.4

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

65.2% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.1% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

83.7% Complete
4.2

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-28, 13:52 | 1

Visų pirma tik užėjus gydytoja pašaipiu tonu klausė "nu sakykit kas čia jums taip skubiai nutiko". Po apžiūros peržiūrėjo kraujo tyrimus (kurie dviejų šeimos gydytojų teigimu rodė infekciją) ir pareiškė, kad tyrimai yra geri. Galiausiai surašė diagnozę, kad man nieko nėra ir tai tik išgalvojimai. Gydytoja visiškai neišmano savo darbo ir po jos diagnozės uždegimas šiai dienai yra dar didesnis. Gydytoja tokiu darbu gali žmones ir į kapus nuvaryti. Negalima tokių prileisti prie žmonių.

2019-08-31, 13:18 | 1

Nesu sutikus pastaruoju metu tokio gydytojo kaip Rūta Beinoravičienė. Mano vyras labai sunkiai sirgo gydėsi per 8 stacionarus per 6 mėn ir po to slaugiau namuose . Jis konsultuotas kitų neurologų . Niekas nenustatė pagrindinės ligos Motorinio judinamojo neurono liga . Šoninė amiotroinė sklerozė.
Antakalnio poliklinikoje užsisakėme konsultacija. Daktarė Rūta Beinoravičienė atsižvelgdama į nusiskundimus ,( ligonį atvežiau vežymėlyje ) iškart nustatė diagnozę apžiūrėjus ligonį ir toliau ta diagnozė buvo patvirtinta stacionare Santariškių klinikoje . Daktarė ir toliau pasirūpino kad gautume visą reikiamą pagalbą sergant šia liga.
Pati esu dirbus gydytoja , dabar esu pensininkė ir labai dažnai matau visišką abuojumą. Buvo tokių kad siūlė netgi ligonį paleisti..... anapilin. Nesu nusiteikusi skleisti negatyvo.
Visada liksiu dėkinga šiai gydytojai už profesionalumą ir rūpestingumą. Visiems manau laimė sutikti tokią gydytoją kaip Rūta Beinoravičienė

2019-05-31, 16:20 | 1

Labai nemaloni gydytoja, neturinti pagarbos jokios kitiems- kelia balsą, šaukia ant pacientų, kaltina visus aplink. Kokia diagnozės (kurią nustatė kompiuterinė tomograma) priežastis, ji- nežino, ką daryt toliau ji nepakomentavo, nieko nepatarė, niekur nenukreipė, paliko mane vieną su liga. Vizitas 3 minutės, nes pilnas koridorius dar laukiančių pacientų. Į jokius klausimus neatsakė, ir apskritai neištraukė nosies iš kompo. Ir turi sėdėt mirtinoj tyloj, kad poniai gydytojai kartais nesutrukdytum. Senyvo amžiaus moteris, tai vos vos sukasi. Niekam nerekomenduočiau. Ieškokit jaunų, perspektyvių, motyvacijos nepraradusių specialistų, o čia tik- laiko gaišimas. Ir nervų.

2018-10-31, 08:26 | 1

Visą likusį gyvenimą būsiu jai dėkinga, laiku nustatė insultą, nors tada nuvykusi pas ją, aiškinau, kad svaigsta galva. Ačiū gydytojai, kuri be kalbų mato paciento būklę

2018-08-12, 12:22 | 3

Gydytoja - siaubas. Per ja netekau darbo. Atejus su lydinciu asmeniu pas gerb. Ruta ir atsinesus tyrimus, lydinciam asmeniui paklausus, ka rodo tyrimai, abejingai pasake 'JOS IR KLAUSKIT'. Kitos poliklinikos atnestus tyrimus liepe nesti jiems atgal ar skambinti telefonu ir prasyti paaiskint, nes ji nesupranta ju isvadu, nes yra neaiskios. Irase neegzistuojancia epilepsija, kurios niekada nebuvo (niekas nemate priepuolio) ir issiunte i Santariskes pas epileptologus. Daktare apatiska, svarbiau uzpildyti kompiuteryje duomenis, paklausta klausimo i ji is viso neatsako. Nerekomenduociau net priesiui.