Pacientai, kurie rekomenduoja Lilija Jokubauskienė, %

Išduota: 2005-08-08, Nr. MPL-07326, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-01-06, 00:33 | Registruotas lankytojas 2

Prašai siuntimo, nes pagal laiką jau reikia eiti pas specialistą, sako- čia jums ne taip svarbu. Endokrinologas tik nori pinigų, kad dažniau ateitumet. Kas čia per pasakymas? Siuntimo nedavė. Keista, kad moku sveikatos draudimą ir ji man sako- ar jus žinote kiek čia viskas kainuoja? Ji nesigaudo situacijoje panašu. Aš gi už tai moku! Kada gausiu siuntimą? Kai bus onkologijos paskutine stadija? Ką tada pasakysite, nes aš tikrai paskambinsiu. Kadangi negavau siuntimo, ėjau už savo pinigus privačiai!
Na ir žinoma labai skundžiasi darbo krūviais. Paskaičius komentarus, panašu daug kam taip. Nerekomenduoju!

2020-11-16, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja, kuri ne tik gydo vaistais, bet ir yra Zmogus is Didziosios raides. Kreipiausi del senyvo savo tevuko ir visos problemos buvo issprestos zaibiskai . Pagarba tokiems medicinos darbuotojams. ACIU !

2020-11-05, 11:18 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Mūsų šeimos asmeninė patirtis tokia, kad gydytojai popierius svarbiau už paciento sveikatą ir gerovę. Niekada nebuvo skirta pakankamai laiko vizito metu, viskas atliekama "tarp kitko", neįsigilinant, nes vis akcentuojama, kaip daug popierių, kaip daug darbo...Todėl į pacientą dėmesio, mano nuomone, kreipiama nepakankamai, o tai turi neigiamų pasekmių diagnozuojant ligas. Susidariau nuomonę, kad prioritetas - popierizmas, o ne reikiamo vaisto ar siuntimo tirtis bei gydytis išrašymas.

2020-05-30, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Labai empatiška, jautri, supratinga ir rūpestinga gydytoja.
Dirba greitai ir organizuotai.

2019-02-19, 10:05 | Registruotas lankytojas 3

NEREKOMENDUOJU! Nesusitvarko su savo skyriu. Kad priimtu, reikia prie kabineto laukti 5 valandas!!!

2017-10-14, 23:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-04-21, 13:49 | IP: 86.100.172.209

Labai profesionali, jautri ir kompepetinga gydytoja. Ne veltui skyriaus vedeja...